پیش‌گویی بابا وانگا برای سال ۲۰۱۶ : جنگی عظیم بین مسلمانان در می‌گیرد!

زن پیشگوی مشهور بلغارستانی که 20 سال پیش درگذشت، پایان موجودیت اروپا و بروز یک جنگ عظیم میان مسلمانان در سال 2016 را پیش‌بینی کرده است.
 
به گزارش روزنامه دیلی‌میل، "بابا وانگا"، زن پیشگوی بلغارستانی که در سال 1996 در سن 85 سالگی درگذشت، به دلیل درست بودن 85 درصد از پیشگویی‌هایش به عنوان "نوستراداموس بالکان" مشهور است.
 
این پیشگوی نابینا که تا قبل از این، وقوع حملات تروریستی 11 سپتامبر و سونامی مرگبار اقیانوس هند در سال 2004 را پیش‌بینی کرده بود، یکی از پیش‌بینی‌هایش این است که در سال 2016 افراط‌گران حمله بزرگی به اروپا انجام خواهند داد.
 
وانگا در طول عمرش صدها پیش‌بینی انجام داد که شامل بروز یک جنگ عظیم میان مسلمانان که با بهار عربی در سال 2010 آغاز می‌شود، بوده است.
 
وی پیش‌بینی کرده که این جنگ در سوریه اتفاق افتاده و در سال 2043 با استقرار یک "خلافت" به پایتختی شهر رُم ایتالیا به پایان خواهد رسید.
 
وانگا همچنین در پیشگویی‌هایش گفته است که اروپا در انتهای سال جاری میلادی دیگر وجود نخواهد داشت و این قاره تبدیل به یک زمین بایر و تقریبا خالی از سکنه بدون وجود هیچ‌یک از اشکال حیات خواهد شد.
 
این پیشگویی‌های وحشت‌آور مورد استناد تئوری‌پردازان توطئه که فعالیت داعش در نزدیکی اروپا در لیبی را برجسته کرده‌اند، قرار گرفته است.
 
حامیان بابا وانگا می‌گویند، او سونامی مرگبار اقیانوس هند در سال 2004 را با گفتن اینکه "یک موج عظیم سراسر ساحل بزرگی که در آن مردم بسیار و چند شهر وجود دارند را می‌پوشاند و همه چیز زیر آب ناپدید خواهد شد" پیش‌بینی کرده بود.
 
همچنین این پیشگو در سال 1989 گفته بود، "برادران آمریکایی هدف حمله دو پرنده فولادی قرار خواهند گرفت" که اشاره به حادثه 11 سپتامبر دارد.
 
همچنین گفته شده که وانگا 60 سال پیش نسبت به ذوب شدن یخ‌های قطبی و افزایش سطح دریاها هشدار داده بود که این حاکی از پیش‌بینی افزایش دمای جهانی است.
 
این پیشگو زاده روستایی به نام "استرومیکا" در پایین قله‌ای در بلغارستان است و گمان برده می‌شود که در یک طوفان بینایی خود را از دست داد. وی پس از نابینا شدن ادعا کرد که توانایی پیش‌بینی آینده را به دست آورده است.
همچنین وانگا درباره رئیس جمهور شدن اوباما نیز پیش‌بینی کرده بود که "چهل‌وچهارمین رئیس‌جمهور آمریکا یک فرد آفریقایی- آمریکایی خواهد بود" اما در عین حال وی هشدار داد که این فرد "آخرین رئیس‌جمهور آمریکا" است.
 
او همچنین برای زندگی چند قرن بعد انسانها نیز پیش‌بینی‌هایی را کرده است؛ از جمله پیش‌بینی‌های وی این است که تا سال 2130 بیگانگان فضایی به تمدن‌های انسانی کمک خواهند کرد که در زیر دریاها زندگی کنند و در سال 3005 جنگ بزرگی در مریخ به وقوع خواهد پیوست.
 
وی همچنین گفته است که تا سال 3797 هر چیزی از روی کره زمین ناپدید می‌شود اما تا آن زمان انسان‌ها به این قابلیت دست پیدا کرده‌اند که برای زندگی به یک منظومه ستاره‌ای جدید کوچ کنند.
+154
رأی دهید
-108

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  ابوسفیان بیرونی - آمستردام، هلند

  چشم بسته غیب گفته . . انگلیس که دست پاکیا و بنگلادشیاست ، فرانسه و بلژیک و هلند هم که دست عربای مراکش و الجزایر و سومالی و سودانه .آلمانم که دست ترکای ترکیه بود با زحمتی که تانته مرکل کشید سوریا و عراقیا جای خالی واسه هیچکس باقی نذاشتند که این وضع شامل سوید هم میشه .سال نو امسال هم که اکثر جاها حکومت نظامی بود . شرایط مثل این دیگه پیشبینی نمیخواد که .
  26
  100
  جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۴
  ۴۱
  TheOne - منچستر، انگلستان

  این مرحومه چه جنسى میزده من نمیدونم. هرچى بوده خالص بوده.
  28
  86
  جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۲
  ۴۷
  40Mehrdad - مالمو، سوئد

  به ریش پر خون حبیب ابن مظاهر ، همه این حرفاش و پیشگوی هاش به اندازه یه حدیث قال الباقر (ع) خودمون نمیرسه. باور نداری از آقا بپرس.
  33
  64
  جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۷
  ۴۷
  شنبلیله - اسلو، نروژ
  چرت و پرت تحویل ما نده
  25
  31
  جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۷
  ۷۴
  فدای آقا - اودنسه، دانمارک

  ایشون در این مورد که عمریها رو مسلمون خطاب کرده کاملأ در اشتباه است. چون خود عمریها نمیتونن مسلمان بودن عمر؛ عایشه و ابوبکر رو ثابت کنند. ولی در مورد جنگ با عمریها بعید نیست؛ درست گفته باشد. ولی ما شیعیان حیدر صفدر ع نمیزاریم کار به اونجا بکشه.
  191
  33
  جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۲
  ۵۰
  کارمن مهوش کش - تهران، ایران
  این دیگه اسمش پیشگویی نیست . کلا زر زده اونم از نوع اضافی ! یه عده هم دنبال گو. گم گشته تن تعبیر کنن ! پرنده های فولادی میخورن به برادران امریکایی ! برج های دوقلو خواهر برادر بودن ! اروپا بایر میشه ! خخخخ .
  20
  20
  جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۲
  ۶۱
  Ardelan - سارپسبورگ، نروژ
  این هم یکی از عجایب این روزگار . همین را کم داشتیم .
  6
  24
  جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۴
  ۵۴
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  این که زنه چرا بابا وانگا ؟ خب چرا نمیگن ماما وانگا
  8
  52
  جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۹
  ۵۱
  iran2015 - وین، اتریش
  [::ابوسفیان بیرونی - آمستردام، هلند::]. جیگر طلا.حرف شما در مورد ارازل در اروپا متین و درست ولی این بیچاره اینها را سال 30 سال پیش گفته انوقت ما فکر نمیکردیم بچه های بی گناه ما روزی با چچن و سوری و پاکستانی همکلاس میشوند
  11
  17
  جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۹
  ۲۹
  agha_ehsan - تهران، ایران
  خوبه . یکم هم ما پذیرای پناهنده های اروپایی باشیم .
  5
  15
  شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.