کمک ۱ میلیون دلاری زوج یهودی هالیوود به آوارگان سوری

تقاطع: ساشا بارون کوهن و آیلا فیشر، زوج هالیوودی، ۱ میلیون دلار برای کمک به قربانیان بحران سوریه اهدا کردند. این پول به طور مساوی میان دو سازمان غیردولتی بین‌المللی تقسیم می‌شود: “نجات کودکان” و “کمیته نجات بین‌المللی”.
 
آن‌گونه که سازمان “نجات کودکان” اعلام کرده، سهم نیم میلیون دلاری این سازمان از این کمک، صرف برنامه‌ی واکسیناسیون بیش از ۲۵۰ هزار کودک در مقابل احتمال شیوع سرخک در شمال سوریه خواهد شد.
 
“کمیته نجات بین‌المللی” نیز گفته که نیم دیگر این کمک را صرف آموزش، خدمات درمانی، سرپناه و بهداشت آوارگان سوری به ویژه زنان و کودکان در داخل و خارج این کشور می‌کند.
 
دیوید میلبند رییس و مدیرعامل این سازمان می‌گوید که کمک اهدایی زوج بازیگر، جان هزاران نفر را نجات می‌دهد و از کودکانی که در معرض آسیب‌های جدی قرار دارند، محافظت می‌کند.
 
وزیرخارجه اسبق بریتانیا اضافه می‌کند: «امیدوارم کمک ساشا و ایسلا، الگویی برای باقی کسانی باشد که به دنبال راهی عملی برای ایجاد تغییرات در روزهای کریسمس و آغاز سال نو هستند.»
 
ساشا بارون کوهن، کارگردان و کمدین ۴۴ ساله‌ی یهودی است که بیشتر به دلیل کمدی‌های سیاسی‌اش هم‌چون “بُرات” و “دیکتاتور” شناخته می‌شود.
 
آیلا فیشر، همسر استرالیایی “کوهن” نیز بازی در فیلم‌های سیاسی متعددی از جمله “گتسبی بزرگ” را در کارنامه‌ی خود دارد.
 
این زوج بعد از آشنایی در سال ۲۰۰۲، در سال ۲۰۰۴ با هم نامزد و در سال ۲۰۱۰ با یکدیگر ازدواج کردند. “فیشر” پیش از ازدواج با “کوهن” دین خود را تغییر داد و یهودی شد.
+53
رأی دهید
-16

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  forogh - اصفهان، ایران
  آفرین
  4
  16
  جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴ - ۰۱:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  جایی که انسانیت حرف اول را میزند دین و مذهب معنا ندارد. مرگ بر جمهوریه پلیده اسلامی
  2
  24
  جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴ - ۰۲:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.