طائب: دانش ساخت بمب اتم برای یاری امام زمان(عج) لازم اسـت

انتخاب : رئیس قرارگاه عمار، تشکیل جمهوری اسلامی را در راستای قدرت گرفتن حکومت اسلامی امام عصر  خواند و گفت: چرخ‏‏‌های سانتریفیوژهای جمهوری اسلامی در واقع چرخ‎‎های قدرت گرفتن این حکومت الهی است و در این راه مهم دستیابی ما به توان و دانش ساختن بمب اتم است هر چند که این کار را حرام می‎‎دانیم ولی داشتن علم آن را برای قدرت گرفتن نظام الزامی می‎‎دانیم تا بتوانیم امام زمان را یاری کنیم.
رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار فتنه 88 را نتیجه غفلت جامعه اسلامی خواند.
 
به گزارش انتخاب به نقل از خبرگزاری ها، حجت السلام والمسلمین "مهدی طائب" در جوار تربت سومین شهید محراب در مسجد حظیره یزد با اشاره به بصیرت افزایی مردم در جریان فتنه 88، این جریان را حاصل غفلت جامعه اسلامی در مورد دشمنان دانست و آن را از ویژگی‎‎های فتنه ذکر کرد.
 
وی در ادامه سخنان مقام معظم رهبری در رابطه با این واقعه را یادآور شد و گفت: معظم له فرمودند که این فتنه، مردم ما را واکسینه کرد، ولی باید خود را برای فتنه‎‎های بزرگتر آماده کنند.
 
طائب در مورد علت اشاره نکردن مقام معظم رهبری در مورد این فتنه‎‎ی بزرگتر، عنوان کرد: برخی مواقع مبهم گذاشتن موضوع باعث رشد علمی و بصیرتی افراد جامعه می‎‎شود هر چند که به نظر من فتنه‎‎ای که مقام معظم رهبری از آن یاد می‎‎کنند، فتنه‎‎ای جهانی خواهد بود.
 
وی در ادامه به کلام معروف حضرت امام راحل مبنی بر "کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا"، آن را ستون فقرات انقلاب اسلامی خواند و تصریح کرد: امام حسین در صحرای کربلا برای شخصیت حقیقی خود طلب یاری مسلمان نکرد بلکه برای شخصیت حقوقی خود یاری خواست، به عبارتی برای امام زمان در هر دوران از مسلمانان، طلب کمک کرد و امام این دوران حضرت ولی عصر هستند.
 
وی همچنین به فرائض دعای ندبه اشاره کرد که در آن شرایط کنونی زندگی امام زمان از جمله اضطرار ایشان، بیان شده است لذا امروز، روز عاشوراست.
 
رئیس قرارگاه عمار، تشکیل جمهوری اسلامی را در راستای قدرت گرفتن حکومت اسلامی امام عصر  خواند و گفت: چرخ‏‏‌های سانتریفیوژهای جمهوری اسلامی در واقع چرخ‎‎های قدرت گرفتن این حکومت الهی است و در این راه مهم دستیابی ما به توان و دانش ساختن بمب اتم است هر چند که این کار را حرام می‎‎دانیم ولی داشتن علم آن را برای قدرت گرفتن نظام الزامی می‎‎دانیم تا بتوانیم امام زمان را یاری کنیم.
 
وی در ادامه به مبارزه علنی جمهوری اسلامی با اسرائیل و شدت گرفتن آن در این مقطع زمانی که رهبر معظم انقلاب از آن به پیچ تاریخ یاد می‎‎کنند، گفت: امام در مورد آمریکا که اسرائیل را در دامن خود پروانده است فرمودند که اگر ملت ما مبارزه با آمریکا را دقیق رعایت کنند، جوانان ما شهد شیرین پیروزی را خواهند چشید و امروز این موضوع به واقعیت نزدیک شده است.
 
وی با اشاره به جنگ سوریه، آن را جنگ جهانی سوم اما آرام و بی صدا دانست که شکست کشورهای معاند در آن، تمام توانشان را از بین خواهد برد.
 
طائب گفت: امروز دشمن با فتنه گری تلاش دارد در قالب جریان نفود، از طریق موضوع مجلس خبرگان رهبری علیه ولایت فقیه، فتنه کند.
 
وی انتخاب مقام معظم رهبری توسط امام خمینی را مهمترین نشانه‌های حقانیت، قدرت و صلاحیت رهبر انقلاب به‌عنوان رهبری نظام اسلامی ایران خواند.
 
رئیس قرارگاه عمار در پایان نیز بصیرت‌افزایی در انتخابات، مدیریت جامعه اسلامی و تبعیت از ولایت فقیه را از ضروری‌ترین امور سیاسی، دینی و الهی عصر کنونی ذکر کرد.
+6
رأی دهید
-73

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۶
  فدای آقا - اودنسه، دانمارک

  احسنتم حجت السلام والمسلمین مهدی طائب؛ درود بر شما که حقیقتها را بازگو میکنید. فراهم آوردن زمینه‌های ظهور، از جمله شرایط ظهور به حساب می‌آید، و تا زمینه ظهور فراهم نشود، حضرت مهدی عج ظهور نخواهد کرد.
  135
  13
  ‌پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  bg_m - صوفیا ، بلغارستان

  اخه مردک چرا نمیتونی در این دهنتو ببندی فقط یک هفته اگه تو اومدی مثل مردم عادی نون زن و بچه تو در اوردی و اون وقت این حرف رو زدی اولین نفر خودم میام پشتت وایمیستم ولی تو و امثال تو حتا یک روز هم نمیتونین که مثل مردم کار کنید و یک لقمه نون حلال دربیارین
  2
  90
  ‌پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  *بی همتا* - برلین، آلمان

  ناسوت اخوند انهم ازنوع طائب و علم الهدای ش قادرند هرناممکنی را درجهت منافع خود ممکن سازند این یکی ازدست اویزان ملایان برای نگهداری ونفوذ وقدرتشان است . حتی ازنام خدای بزرگ هم سو استفاده میکنند . چه برسد به مهدی اش. این انقلاب اخوندیسم یک حسن داشت .انهم چهره واقعی وپلیدشان نمایان شد . شرم هم نمیکنند
  1
  72
  ‌پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  liberté - مونترال، کانادا

  حاضرم شرط ببندم این با نتانیاهو حساب بانکی مشترکشون هر ماه توسط کارتل های نفتی پر میشه که هی تنش زایی کنن منطقه بره تویه جنگ.
  3
  76
  ‌پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  karaji - کرج ، ایران

  فدای آقا - اودنسه، دانمارک جان خیلی‌ عجیبه که ظهور توسط روس‌ها انجام بشه تازه اینا بعد از دستیابی به بمب اتم اولین کسی‌ رو که منفجر می‌کنند خود امام زمان هست , یا ساده هستی‌ یا ....!
  0
  60
  ‌پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  معلوم نیست این احمق ها این همه حرف مفت را از کجایشان در میاورند! :o
  0
  51
  ‌پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  ایران بر باد رفته - برلین، آلمان

  [::فدای آقا - اودنسه، دانمارک::]. چرا شرم نمیکنید اینهمه ... به خرد ملت میدید؟ ننگ بر شما!
  0
  52
  ‌پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  چرا برق آ رفت ی - پاریس، فرانسه

  به قیافش دقت کنید، خودش سانترپوفیوزِ ،مرتیکه الدنگ،مگه امامزمان،اگه بیاد،تمام تکنولوژی از کار نمیوفته؟ یه عده مثل این ( فدای آقا - اودنسه، دانمارک) مغز فندقی،که اگه یه کم مغز ... تکون بده، نهایتن تایید خزعبلات این مغزه هاست (ای وای ایران)
  0
  49
  ‌پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  گشتاسب - برلین، آلمان

  به به نمردیم و امام زمان بمب اتمی هم رو دیدیم...
  0
  42
  ‌پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۷
  amir-amir - تورنتو، کانادا

  ظاهرا بوى گند و مشمئز کننده فتنه از دهان و دندان زردنبوى تریاکى تو در مى آید که با چنین خزعبلات و مزخرفاتى وقت مردم را مى گیرید برو بتمرگ تو آن سوراخى کنار وافور و منقل همانجا کپه مرگتو را بگذار تا شهردارى بیاید و جنازه بوگندو ترا تو زباله دانى یک جائى دفن کند البته بهتر است آتش بزنند که در وقت و هزینه قبرکنى صرفه جوئى خواهد شد و همچنین افتخار محشور شدن با رفیق جان جانى ات صدام ملعون را کسب خواهى کرد.
  0
  38
  ‌پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Dara20 - تهران، ایران

  [::فدای آقا - اودنسه، دانمارک::]. فاطی امام زمان تان هم که تروریست از آب درآمد!!!!! تو یکی نمی خواهی به درک و ....برسی؟ آیا خوردن نان مزدوری و .... زیستن تا به این حد برای امثال تو لذت بخش است که ...خود را هم می‌‌فروشید!!!!
  0
  49
  ‌پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  newyork333 - نیویورک، ایالات متحده امریکا

  پس فقط سازمان ملل سنتریفوژا رو چک نمیکنه. حضرت هم می‌کنه. این تحریمها رو ظهور حضرت هم تاثیر گذاشته .بعد میگفتن کاغذ پارست
  1
  28
  ‌پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۹
  senator x - تهران، ایران
  اون قیافه خبیث تو,نشان از نقشه های شیطانی میدهد.اون امام زمانیکی با بمب اتم میخواهد بیاید ومانند تز مذهبی تان دنیا را بنابودی بکشت تو سرتان بخورد و امیدوار تا زمانیکه خدا خدائی میکند این اتفاق برای بشریت نیفتد.
  0
  18
  ‌پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  دانش ساخت آفتابه لازم تر است. بدون طهارت مگر میشود کاری کرد؟
  0
  24
  جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  بوزرجمهر - تهران، ایران
  بازار مکاره دین انتها ندارد.ننگ بر دینداران فاسد دینمداران بی شرف.دین فروشان مزدور بنده خامنه ای ابلیس.یکی نیست بگه خود خدا هم افسانه است چه برسه به مملی و مهدیش.اگر خدا وجودی میداشت در جهان دفع شر میکرد.اگر خدایی بود جوری از خودش نشانی میداد.مثلا روی ابر ها نام خودش را مینوشت ها یا نه یه صوتی از بیکران هستی میومد.خدا اختراع بشر است و امام زمان اختراع شیعیان نومسلمان ایرانی در سده ها پیش مانند روح نوبختی و ...دوره این جفنگیات تموم شده.وقتی مردم به این حقیقت خداناباوری رسیدند اون وقت مرگ خامنه ای و طائب و .. غاغاست.
  1
  8
  جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.