اعتراف به دزدیدن دختر طلایی

 زوج تبهکار با نقشه ماهرانه‌ای دختربچه 6 ساله‌ای را از داخل یک مهدکودک در نیریز ربودند.چند روز پیش گزارش ربوده شدن یک دختر خردسال در مهدکودکی در منطقه «قطرویه» نیریز به پلیس 110 مخابره شد. با مخابره این گزارش تیمی از مأموران پاسگاه قطرویه در محل حاضر شدند و با توضیحات مسئول مهدکودک خود را در برابر یک توطئه آدم‌ربایی دیدند.

به گفته مدیر مهدکودک در روز حادثه زن جوانی که ماسک سفید رنگ بهداشتی بر صورت داشت به مهدکودک مراجعه کرده و با ادعای اینکه مادر نیلو کوچولو در بهداری نزدیک مهد در انتظار او است دختر بچه را تحویل گرفته و سوار بر موتور شوهرش از محل دور می‌شوند.در حالی که مسئولان مهدکودک تصور می‌کردند زوج جوان از اقوام دختر 6 ساله باشند موضوع را به خانواده‌اش اطلاع ندادند اما ساعاتی بعد با مراجعه پدر دختر کوچولو به مهدکودک، توطئه زوج موتورسوار مشخص شد.وقتی مشخص شد که گروگانگیران زن و مرد جوانی بوده‌اند تحقیقات به صورت ویژه صورت گرفت و تیم ویژه تحقیق پلیس استان فارس وارد عمل شد. از آنجا که احتمال می‌رفت انگیزه آدم‌ربایان دریافت پول باشد، پلیس با آموزش خانواده نگران دختر کوچولو، اقدام‌های اطلاعاتی و فنی خود را آغاز کرد.

سردار احمدعلی گودرزی فرمانده پلیس استان فارس گفت: با توجه به حساسیت موضوع تیم عملیاتی بسرعت وارد عمل شد و با اقدام‌های اطلاعاتی و پلیسی و کمک خانواده دختر 6 ساله، رد آدم‌ربایان در کمتر از 24 ساعت به دست آمد و مأموران توانستند با شناسایی مخفیگاه این زوج، عاملان این توطئه شوم را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند.این مقام پلیسی افزود: با دستگیری این زن و شوهر که 19 و 20 ساله هستند آنها به جرم خود اعتراف کردند و محل اختفای دختربچه را در یک گله‌دانی در دامنه رشته کوه‌های روستای «سنگ‌زور» لو دادند.

با این سرنخ مأموران به این اسارتگاه روستایی رفته و نیلو کوچولو را در سلامت کامل به آغوش خانواده بازگرداندند.براساس تحقیقات ابتدایی پلیسی انگیزه این آدم‌ربایی سرقت جواهرات دختر کوچولو به ارزش یک میلیون و 500 هزار تومان بوده است که پلیس با اعترافات آنان خریدار طلاهای دختربچه را نیز دستگیر کرد.
+43
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  خاک بر سر دزدشان کنم . دزدیدن یک دختر کوچک انهم با این شگرد نا انسانی میدانید چه ضربه ای به اعتماد پدرو مادران و مسئولین مهد کودک میزند؟
  0
  19
  ‌پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  parvin55 - مادرید، اسپانیا
  پدر و مادری که 1.5.میلیون جواهر به کودکی در کشور-- دزدی و جنایت --می‌‌آویزد یک پالون کم دارد !!!-مرگ بر عنقلاب خل و چلها در ۱۳۵۷
  8
  25
  ‌پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.