حاجی صفی شایعات را تائید کرد؛ ناراحت شدم دژاگه بازوبند تیم ملی را بست

احسان حاج صفی کاپیتان سوم تیم ملی ایران به حساب می آید. او با 26 سال سن 76 بازی ملی انجام داده است.
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در بازی برگشت ایران و ترکمنستان در تهران، اشکان دژاگه برای اولین بار بازوبند کاپیتانی تیم ملی را بر بازو بست. این اتفاق در حالی افتاد که طبعا باید بازوبند به احسان حاج صفی می رسید چون با غیبت تیموریان و سید جلال، او با تجربه ترین بازیکن به حساب می آید. کروش اما چنین تصمیمی نگرفت. احسان بعد از گذشت چند ماه، در واکنش به این اتفاق می گوید: «اگر بگویم به خاطر نبستن بازو ناراحت نشدم که دورغ گفته ام. اتفاقا ناراحت شدم که بازوبند را به دژاگه دادند اما به نظر کارلوس کروش احترام می گذارم و از آن تبعیت می کنم.»

او درباره نگرانی های کارلوس کروش برای مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی و همگروهی با تیم های قدرتمند آسیا می گوید: «نگرانی های سرمربی تیم ملی به جاست. صد در صد تیم ملی ما در مرحله بعد کار سختی در پیش دارد. کروش باید یک برنامه ریزی درست برای تیم ملی داشته باشد. ایران جوان شده و شرایط خیلی سخت تر از گذشته است. من هم قبول دارم کارمان خیلی سخت خواهد بود ولی نباید از هیچ تیمی بترسیم.»

احسان درباره آرزویی که در فوتبال اروپا دارد می گوید: «راستش دوست دارم در آلمان در تیمی مثل دورتموند بازی کنم چون هوادارانش را دوست دارم. آرزو دارم یک روز به اسپانیا بروم و در لالیگا توپ بزنم.»
+7
رأی دهید
-20

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.