مصلحی: یکی از افراد نزدیک به مسئولین نظام برای به خیابان آوردن مردم در سال ۸۸ هفته‌ای ۲۰۰میلیون تومان پول خرج می‌کرد

وزیر سابق اطلاعات گفت: استکبار برای منحرف کردن اسلام، حرکت‌های مختلفی انجام داد که یکی از آنها فتنه بود که با محوریت نفوذ انجام شد.
 
به گزارش مهر، حجت‌الاسلام والمسلمین مصلحی پیش از ظهر چهارشنبه در نشست ۹ دی که با اساتید دانشگاه شیراز برگزار شد، گفت: علی‌رغم اینکه برخی از خواص و نخبگان در نقشه سرویس‌های اطلاعاتی دشمن بودند و اشتباهات محاسباتی انجام دادند، اما ملت با حضور در میدان و حماسه ۹ دی، نقشه آنها را از بین بردند.
 
وی ادامه داد: فتنه پایان نیافته و به طور حتم تا زمانی که انقلاب اسلامی با قدرت در حال حرکت است، همانگونه که فتنه‌ها از قبل وجود داشته، ادامه خواهد داشت.
 
وزیر سابق اطلاعات تاکید کرد: استکبار با عوامل مختلفی برای پیشرفت انقلاب مانع‌تراشی می‌کند اما خوشبختانه به نتیجه نرسیده و نخواهد رسید، چرا که سه محور اصلی که امام (ره) آنها را مد نظر قرار داده بود، امروز به نتیجه رسیده است.
 
حجت‌الاسلام مصلحی ادامه داد: توسعه انقلاب اسلامی در داخل، منطقه و جوامع بشری از اهداف بزرگ امام(ره) بود که امروز هر سه این موارد اجرا شده است و خوشبختانه جمهوری اسلامی ایران با قدرت در حال پیشرفت است.
 
وی با بیان اینکه در بحث منطقه‌ای، جایگاه جمهوری اسلامی ایران مشخص است، گفت: عصبانیت استکبار از پیش‌روی اسلام است که در حال افزایش نیز هست. غرب پیشرفت علمی ندارد و آنچه را که ما می‌بینیم، تکرار علم است و اگر شما به کتاب‌هایی از جمله «قانون ابوعلی‌سینا» مراجعه کنید، شاهد تکرار علم خواهید بود.
 
وزیر سابق اطلاعات تصریح کرد: اندیشمندان استکبار با توجه به اسلام‌هراسی قوی که دارند، اما به دنبال شناخت حرف‌های اسلام هستند.
 
حجت‌الاسلام مصلحی با بیان اینکه نفوذ در بخش‌های مختلفی از جمله ترور افراد و ترور شخصیتی وجود دارد، گفت: در بحث نفوذ ورودی، موضوع ترور افراد و ترور شخصیت مطرح است که از جمله آنان می‌توان به انجمن حجتیه در انقلاب اسلامی اشاره کرد که به طور سنگین نیز در حال کار کردن هستند. موضوع دیگر التقاط است؛ زمانی که ما متوجه فعالیت‌های دستگاه حجتیه شدیم، با پیگیری‌های مختلف، اصل موضوع را در اختیار برخی از سایت‌ها قرار دادیم اما برخی از مدیران کشور تصمیم داشتند با پیشنهاد بودجه‌های میلیونی، مانع از انتشار این مباحث در سایت‌ها شوند.
 
وی یادآور شد: التقاط را نمی‌شود دستگیر کرد، چرا که موضوعی برای اثبات وجودی در دست نیست. از طرفی دیگر در بحث نفوذ موردی، فردی را به قدرت می‌رسانند و در مواردی دیگر دیده شده که نفوذ موردی، نفوذ جریانی داخلی را نیز پوشش می‌دهد که برای نفوذ، مثلث دستگاه‌های اطلاعاتی آمریکا، انگلیس و اسرائیل با یکدیگر متحد شده و حرکت می‌کنند که در این میان حتی خطوط قرمز اطلاعاتی نیز شکسته می‌شود.
 
وزیر سابق اطلاعات تاکید کرد: دستگاه‌های اطلاعاتی استکبار به طور علنی از کشورهای منطقه استفاده می‌کنند که در این میان جنسیت و پول را به عنوان طعمه خود قرار داده‌اند.
 
حجت‌الاسلام مصلحی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نفوذ جریانی گفت: در نفوذ جریانی دو بازوی حزب و جنود مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 
وی یادآور شد: در فتنه ۸۸ طی بررسی‌هایی که انجام دادیم، بیش از ۲۵۰ نفر در سفارت انگلیس کار می‌کردند که از این میان ۵۴ نفر انگلیسی و ۲۰۰ نفر ایرانی بودند. این افراد در سطح کشور پراکنده شدند و ملاقات‌های مختلفی با خواص انجام دادند تا آنان را دچار اشتباه محاسباتی کنند.
 
وزیر سابق اطلاعات تاکید کرد: اشتباه محاسباتی در بین مسئولین و خواص مهمترین موارد در بروز فتنه است.
وی افزود: فراموش نکنیم که جمل، نهروان و صفین جنگ نبود، بلکه فتنه داخلی بود.
 
حجت‌الاسلام مصلحی با بیان اینکه فتنه ۸۸ و تجمع برخی بر سر چهارراه‌ها با مخارج یک فاحشه انجام می‌شد، گفت: زمانی که متوجه شدیم در یکی از چهارراه‌های تهران، جمعیتی حدود ۳۰۰ تا ۵۰۰ نفر تجمع کردند، این وضعیت را مورد بررسی قرار دادیم که نتیجه آن به یک زن فاحشه ایرانی که از انگلیس به کشور وارد شده، رسید که مأموریتش، ارتباط برقرار کردن با افراد و پول دادن به آنها در راستای تجمع کردن بود.
 
وزیر سابق اطلاعات تاکید کرد: بررسی‌های دیگر ما نشان می‌داد که یکی دیگر از افراد نزدیک به مسئولین نظام نیز هفته‌ای ۲۰۰ میلیون تومان پول خرج می‌کرد تا تجمع کننده جمع کند و افراد را به خیابان بیاورد.
 
وی ادامه داد: در فتنه ۸۸، فیسبوک و فضاهای اجتماعی نیز نقش بسیار مهمی داشتند. در همان سال طی برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار بود فیسبوک به مدت چند ماه تعطیل و خود را بازسازی کند که با مخالفت شدید اوباما مواجه شد، چرا که برای استفاده از فیسبوک، در فتنه ۸۸ برنامه‌ریزی کرده بودند.
 
حجت‌الاسلام مصلحی خاطرنشان کرد: برای مقابله با آنها، چند نفر از جوانان نخبه بسیجی را جمع کرده و موضوع مقابله را مطرح کردیم که خوشبختانه ضربه بسیار سنگینی را به آمریکایی‌ها وارد ساخته‌ایم و فضای مجازی را از آنها گرفتیم.
 
وزیر سابق اطلاعات در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه چرا از بشار اسد حمایت می‌کنیم؟ گفت: بیداری اسلامی وقتی در دنیای اسلام شکل گرفت، با مخالفت برخی از افراد مواجه شد اما تحقیقات ما نشان داد که استکبار به دنبال خراب کردن مقاومت در سوریه، حزب‌الله و ایران است؛ بنابراین به طور کامل در مقابل آنها ایستادیم و اینکه هر از مدتی بحث گزینه نظامی را مطرح می‌کنند، چیز عجیبی نیست چرا که امروز هم وجود دارد.
 
وی با بیان اینکه مشغول کردن به خیال‌پردازی، زیبا جلوه دادن عملکرد نادرست، شایعه‌سازی، دروغ‌پراکنی و ... از دیگر موارد نفوذ است، گفت: اینکه بخواهند وعده‌های دروغین بدهند، از موارد نفوذ فتنه است. به طور مثال مصوبه اخیری که اوباما امضا کرده، با محاسبات غلط بین مسئولین و برخی از خواص که اعلام می‌کنند اجرایی شدن آن باعث بروز مشکلات می‌شود نیز به نوعی ساده‌اندیشی است؛ چرا که این طرح توسط اوباما امضا شده و اجرایی هم می‌گردد.
 
حجت‌الاسلام مصلحی یادآور شد: مشکلات اقتصادی کشور تنها ۲۰ درصد با تحریم‌ها ارتباط دارد و مابقی هیچ‌گونه ارتباطی با تحریم ندارد؛ در حالی که اگر ما به اقتصاد مقاومتی توجه می‌کردیم، مشکلاتمان برطرف می‌شد.
 
وزیر سابق اطلاعات افزود: متاسفانه امروز شاهدیم که در تهران، جشنواره لباس تُرکی برگزار می‌شود که این موارد جای تأسف دارد.
وی تصریح کرد: فتنه ادامه خواهد داشت، بنابراین باید مراقب باشیم.
+5
رأی دهید
-90

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه

  خوشبختانه طرفداران شما انقدر چیپ هستند که با یک ساندیس و کیک تو خیابان می آیند کلا 1000 تومان هم خرج نداره
  38
  72
  ‌چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  کیوان م - تهران، ایران

  ناف کثیف این آخوندها رو با دروغ بریدن ،گور بابای هر چی‌ آخوند و مسئولین این نظام دزد و دروغ .مردم ما فکر می‌کنن اگر اون موسوی تازی زاده یا اون کروبی بی‌ سواد رئیس جمهور می‌شدن در زندگیشون تغییر پیدا میشد ،نمونش رو دارین میبینین مگه وقتی‌ روباه بنفش آخوند روحانی رئیس جمهور شد در حال روز زندگی‌ شما تغییری حاصل شد؟؟؟ که اونجوری ریختین تو خیابونها و به رقص و پایکوبی پرداختین ،مردم از قبل فقیرتر ،ارزش پاسپورت ایرانی‌ که زمان شاه در دنیا اعتبار داشت رو اون آخوند می‌خواست برگردونه تونست؟؟؟ آخوند شیاد هست ،آخوند خوب آخوند مرده هست ،در این رژیم هر کی‌ به منسبی برسه ،فقط برای این رژیم و موافقان این نظام چپاول فعالیات میکنه نه برای مردم ،پس باید این رژیم به طور کامل نابود بشه تا مردم شاید به خواسته‌هاشون برسن .به امید نابودی این رژیم دزد دروغ و غارتگر.
  15
  63
  ‌چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  وکیل دادگستری معلق سیاسی - لندن، انگلستان

  عجیب است چقدر افاضات این بیمار روانی به طورفوق العاده ای هم از نظر محتوی هم از نظر منطق، نوع استدلال و آوردن مثال ها با خزولیات اربابش احمدی نژاد شبیه به هم است !
  8
  38
  ‌چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  karaji - کرج ، ایران

  تو چطور این مخارج رو براحتی کشف کردی ولی‌ میلیارد میلیارد دزدی در زمان وزارتت رو نتونستی کشف کنی‌ ، جواب ساده هست ، حتما امام زمان به تو فرمان صادر میکرد چه غلطی کنی‌ مرتیکه دزد و فریبکار !!
  5
  54
  ‌چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ناگفته - استکهلم، سوئد

  گرون شده ساندیس؟؟؟!!
  4
  37
  ‌چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  اردشیر مقامی - وادوز، لیختن اشتاین
  [::کیوان م - تهران، ایران::]. بالای گود نشستی میگی لنگش کن , خوب پا شو یه کاری کن اینقدر شعار نده . از طرز نوشتنت معلومه که از اون پناهنده هایی هستی که تابعیت گرفتی با گردن کج میری سفارت ایران برای تمدید پاسپورت ایرانی که هر سال بری ایران دنبال عشق و حال !
  24
  5
  ‌چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  کسی که از دولت دروغ و فساد آمده باشه انتظاری بیشتر از این ازش نیست. مثل نقل و نبات دروغ می بافه اصلاً انگار دروغ تو دین اینا حلال شده؟ بدون مدرک بدون هیچ چیزی همه رو متهم میکنه و به همه فحش و ناسزا میگه. واقعاً از اسلام و شیعه بی زار شدم واسه اینه دارم دین زرتشت رو بررسی میکنم.
  3
  8
  ‌چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  تیتو تیتو - تهران، ایران
  تمام مملکت شدن فتنه گر اینا که تا گردن از بیت المال میبرن خوبن فقط
  4
  12
  ‌چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  کیوان م - تهران، ایران
  [::اردشیر مقامی - وادوز، لیختن اشتاین::]. امثال تو بی‌سواد ایکیو که روش آن فکر هستن هم سال 57 دیدیم که چه بلایی سر مردم ایران و ایرانی‌ آوردن ،و بعد از 37 سال تازه فهمیدن که چه ،،،،، خوردن ،شما روش آن فکرها چرا نمیرین تو یه جزیره‌ برای خودتون اونجا... دست از سر این مردم بدبخت و افکار پوچ و پوسیدتون بر دارین ،مثل ،،، دروغ میگین ،به راحتی‌ هر چیزی رو انکار می‌کنین، و نسنجیده ، و بدون تحقیق هر چی‌ از دهن ،،، در میاد بیرون میدین ،کسانی‌ که من رو میشناسن میدونن که من نه پناهنده هستم و اینکه بخوام برم سفارت ،،،، جمهوری آخوندی سر کج کنم ،چیزی رو که نمیدونی‌ ،،،، مفت نزن ،میدونی‌ به کی‌ میگن مزدور و خائن ،دیگه خودت اگر روش آن فکر باشی‌ فهمیدی آیکیو.پاینده باد ایران ایران آریایی تو روح مرده زنده هر چی‌ آخوندو مزدور ،،،، رژیم دزد و چپاول .
  8
  19
  ‌چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  اردشیر مقامی - وادوز، لیختن اشتاین
  [::کیوان م - تهران، ایران::]. ایران آریایی ؟ زرشک ......آب بریز همون جایی که می سوزه , چرا آب رو جای دیگه می ریزی ؟
  12
  5
  ‌پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  اردشیر مقامی - وادوز، لیختن اشتاین
  [::paksan - ایران، ایران::]. می دونی چرا بی زار شدی ؟ چون دیگه نون توش نیست . دیگه بازیت نمی دن , دیگه مشاور نیستی ......بعدشم عادت کردی که همیشه دین باید باشه ها که میری سراغ زرتشت . بهت توصیه می کنم زرتشت رو برسی نکنی چون اونم یه پ... مثل اسلام !
  10
  5
  ‌پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  کیوان م - تهران، ایران
  [::اردشیر مقامی - وادوز، لیختن اشتاین::]. انگار بد جوری بهت فشار اومد ...برات تشریح کردم ،اره ،امثال تو پاچه خواران نظام فاشیستی آخوندی اصلو نسبشون معلومه ،ههههه.برو که مال این حرفا نیستی‌ ،... هر چی‌ آخوندو طرفدار آخوندو هر کی‌ که از این نظام دزد دروغ و بی‌سواد آخوندی طرفداری میکنه .پاینده باد ایران آریایی ،ننگ و نفرین بر هر چی‌ تازی و تازی پرسته .
  0
  5
  جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴ - ۰۰:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.