دسیسه زوج رمال برای گروگانگیری زن آرایشگر

 زوج رمال با فریب زن ساده لوح، توطئه گروگانگیری خانم آرایشگری را طراحی کردند.

به گزارش شوک، زن 34 ساله‌ای به نام راضیه به خاطر حل مشکلات خانوادگی که اعصاب و روان او را به هم ریخته بود به سراغ زن و شوهر رمال رفت. مرد رمال و همسر 26 ساله‌اش وقتی اضطراب و نگرانی زن جوان را دیدند نقشه‌ای به سرشان زد.

آنها به راضیه گفتند: تو دارای یک گنج بزرگ هستی که با سه کلید باید آن را باز کنی. ابتدا این که، ساختمان نیمه‌کاره‌ای که در حال ساخت آن هستی را به نام ما سند بزنی، دوم زنی به نام اکرم را نزد ما بیاوری و شرط سوم را هم وقتی دو مورد نخست را با موفقیت انجام دادی به تو خواهیم گفت. زن 34 ساله که مصمم بود به هر قیمتی شده مشکل خودش را حل کند ساختمان نیمه‌ساز را به نام مرد رمال سند زد. او در دومین مرحله، با توصیه زوج رمال به زنی که مدیر یک‌ آرایشگاه بود نزدیک شد و با او طرح دوستی ریخت.  راضیه با ترفندی حیله‌گرانه، پس از جلب اعتماد زن جوان، غروب روز شنبه پنجم دی ماه به سراغ زن آرایشگر رفت و قرار گذاشتند با هم به جایی بروند. او زن آرایشگر را به خانه مرد رمال کشاند اما محسن و همسرش دست و پای اکرم را بستند، آنها قصد سرقت خودروی آرایشگر را داشتند که نتوانستند این کار خود را عملی کنند چرا که خودرو به سیستم بازدارنده از سرقت مجهز بود. رئیس پلیس خراسان رضوی به شوک گفت: ساعت 11 شب شنبه گذشته مرد جوانی در تماس با پلیس 110 اظهار داشت همسرش که مدیر یک سالن آرایش و زیبایی است و هر روز ساعت 7 تا 8 شب به خانه برمی‌گردد، ناپدید شده است. سرتیپ دوم پاسدار بهمن امیری مقدم افزود: در پی اعلام این موضوع، تیم‌های دایره آگاهی کلانتری 32 بلافاصله وارد عمل شدند و تحقیقات خود را‌ آغاز کردند. وی افزود: اقدام‌های پلیسی پس از چند ساعت با کشف خودروی نوک مدادی این زن که در شهرک عسگریه مشهد رها شده بود وارد مرحله تازه‌ای شد. همزمان با تحقیق از شاگرد آرایشگاه سرنخ‌های دیگری به دست آمد که نشان می‌داد اکرم با زنی جوان از محل کار خود خارج شده است.

وی گفت: با این اطلاعات، ردزنی‌های علمی پلیس به نتیجه رسید و خانه‌ای که زن گمشده به داخل آن رفته بود شناسایی شد.

پلیس در بازرسی از محل، مدیر آرایشگاه را آزاد کرد و راضیه و همسر26 ساله صاحبخانه را به دام انداخت.
اما متهم اصلی پرونده که از راه رمالی و طالع بینی سر افراد ساده لوح را کلاه می‌گذاشت از صحنه متواری شده که جست‌و‌جوهای پلیسی برای دستگیری او ادامه دارد.
+8
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  سلام لبخند - تهران، ایران

  بعضی ها چقدر احمق تشریف دارند . هر چه سرشان بیاد حقشان است .
  1
  24
  ‌چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  ایران مظلوم - سوست، هلند
  [::سلام لبخند - تهران، ایران::]. دوست عزیز اگر ساده نبودند که مملکتمان الان دست این آخوندها نبود.
  0
  3
  دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.