جدال لفظی ترکیه و ایران شتاب می‌گیرد.

+53
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  ترکیه و ایران باید سر تقسیم عراق با هم اختلاف جدی داشته باشند اگر داعش در عراق شکست بخورد, بدونه شک نیروهای شیعه عراقی جان و توانای تازه ای خواهند گرفت و مثل غده ای سرطانی هم برای ترکیه و هم برای عربستان و هم برای دیگر کشورهای همسایه اش مثل اسرائیل و لبنان خطر جدی خواهد بود بخصوص اگر رژیم ایران و پشتیبانی اشکار و مخفی روسیه هم کمک شیعه های عراق را بکنن دیگر خطرشان برای کشورهای منطقه صدبرابر خواهدشد.
  87
  37
  ‌چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴ - ۰۰:۴۴
  ۷۵
  فدای آقا - اودنسه، دانمارک

  [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. گرامی از واژه صحیح استفاده کنید. شیعیان مانند نگینی درخشان کوران را بیدار خواهند کرد. این نقشه خداوند است و انشالله با تدابیر درایتمندانه بیت رهبری اجرا خواهد شد.
  102
  41
  ‌چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴ - ۰۱:۵۴
  ۳۵
  hossein+87+ - ایران، ایران

  دوستدار - استهکلم، سوئد - فدای آقا - اودنسه، دانمارک - جفتتون .....میگین همیشه. بیچاره ایران که درگیر افکار پوسیده آدم هایی مثل شماهاست.
  9
  30
  ‌چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴ - ۰۵:۵۴
  ۵۵
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  [::hossein+87+ - ایران، ایران::] هالو پوسیده شده , لازم نیست نقد اینگونه از من بگیری چون ایران البته نه ! بلکه کشور ایران خود درگیر افکار پوسیده اخوند جماعت است و افکار رهبران اخوندت را به چالش بکش . .
  16
  15
  ‌چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۱
  ۳۶
  وحید خان - کیف، اوکراین
  دوستدار .استهکلم . تو طرفداری عرعرستانیهارو نمیخواد بکنی.اگه فکر میکنی اونا خوبن پس چرا نرفتی عر عرستان.ببین من کاری به تو ندارم چونکه ایران نیازی به تو نداره اما هیچ کاری هم به نظام ندارم اما اگه یک روزی این اربابات سمت ایران بیان قول میدم که به خاطرشون به گریه می افتی وبه عزاشون میشینی(((پس تا میتونی نگرانشون باش(((
  5
  12
  ‌چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۱
  ۵۳
  whatever - کپنهاگ ، دانمارک
  ->"ترکیه وظیفه اسلامی خود را انجام داده و این کشور را تحریم نکرد.»البته ترکیه باید میگفت: کاملا مانند یک لاشخور اسلامی ۳۷ سال از تحریمهای ایران نون خوردیم.
  3
  15
  ‌چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۸
  ۵۵
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  [::وحید خان - کیف، اوکراین::]. فقط نظر خودم را نوشتم و قصد دفاع از رژیم کهنه پرست عرعربستان و رژیم ایران را به هیچ عنوان ندارم چقدر داعش خطرناک است برای مردم خاورمیانه دولت شیعه گرا ایران هم به همین اندازه خطر دارد. حکیمان و دانشندان در این باب می فرمایند : نه دولت سنی و نه دولت شیعه لعنت بر هردو دولتشان
  7
  10
  ‌چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.