خودکشی دو خواهر در تبریز و سقوط یک دختر از پلی در تهران

تصویری از سقوط زن جوان در میدان رسالت تهران که گفته می‌شود خودکشی بودهروز دوشنبه همزمان با انتشار تصاویری از سقوط یک دختر جوان از پل هوایی میدان رسالت تهران، که در شبکه‌های اجتماعی تعبیر به خودکشی شده است، خبرگزاری ایرنا خبر داد که دو دختر تبریزی خودکشی کردند.
حسن عباسی مدیر روابط عمومی اورژانس تهران، سقوط و مرگ یک دختر ۲۵ ساله از پل هوایی میدان رسالت را تایید کرد، اما گفت مشخص نیست ادعای مطرح شده در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر خودکشی او درست باشد.
اما در تبریز، «پریا» و «روا»، دو دختر جوان پس از ترخیص از بهزیستی با خوردن قرص برنج دست به خودکشی زدند. پریا در نتیجه این اقدام جان خود را از دست داد، اما روا در بیمارستان نجات پیدا کرد.
به گزارش خبرگزاری ایرنا، پریا و خواهر و برادرش پس از مرگ پدر و ازدواج مجدد مادر در سال ۱۳۹۰، تحویل بهزیستی شدند، اما پریا امسال به درخواست مادرش از بهزیستی ترخیص شده بود.
روا هم به همراه برادرش در سال ۹۰ پس از طلاق پدر و مادر تحویل بهزیستی شد. این دختر جوان یک بار در سال ۹۱ ترخیص شده بود، اما به دلیل ناسازگاری با خانواده، به بهزیستی برگشت و امسال بار دیگر با درخواست مادرش ترخیص شد.
در ماه‌های اخیر انتشار اخباری از نوجوانان و جوانان باعث بروز برخی نگرانی‌ها شده است. تنها در آبان و آذر ماه امسال ۵ دانش‌آموز در نقاط مختلف ایران خودکشی کرده‌ و جان خود را از دست داده‌اند.
+53
رأی دهید
-10

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.