رئیس‌جمهور سریلانکا: برگزار‌کنندگان کنسرت انریکه باید شلاق بخورند

مایتریپالا سیریسنا، رئیس‌‎جمهوری سریلانکا می‌گوید که برگزار‌کنندگان کنسرت انریکه ایگلسیاس، خواننده مشهور اسپانیایی باید با "دم زهرآگین سفره ماهی" شلاق بخورند.
 
دلیل عصبانیت آقای سیریسنا، رفتار زنانی است که در کنسرت انریکه حضور داشتند.
آقای سیریسنا رفتار زنان حاضر در کنسرت را "غیر متمدنانه" نامید و گفت از شنیدن اینکه آن‌ها حین کنسرت، لباس‌های زیر خود را برای این ستاره موسیقی پرتاب کردند و برای بوسیدن و بغل کردن او به صحنه هجوم بردند، بهت زده شده است.
 
او در یک سخنرانی عمومی کارهای این زنان را خلاف فرهنگ سریلانکا خواند و گفت که برگزار‌کنندگان این کنسرت باید با "دم زهرآگین سفره ماهی" شلاق بخورند. این یکی از مجازات‌های قرون وسطایی در سریلانکا است و در حال حاضر به عنوان ضرب المثلی به معنای مجازاتی بسیار سخت استفاده می‌شود.
کنسرت انریکه بخشی از تور جهانی او با نام "عشق و سکس" است. برگزار‌کنندگان کنسرت تا کنون در این زمینه اظهارنظر نکرده‌اند.
 
کنسرت انریکه ایگلسیاس در ورزشگاه راگبی کلمبو برگزار شد و مردم برای تماشای این کنسرت یک ساعته باید مبلغی بین ۲۴ تا ۲۵۰ پوند، می‌پرداختند.
 
در جامعه محافظه‌کار سریلانکا رفتار شهروندان در مجامع عمومی کنترل می‌شود. گفته می‌شود که پلیس این کشور شماری از زن و شوهرها را به جرم بوسیدن یکدیگر در پارک یا کنار ساحل دستگیر کرده است.
مایتریپالا سیریسنا از ۹ ژانویه ۲۰۱۵ رئیس‌جمهوری سریلانکا است
+24
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۴
  عموعقلی - پاریس، فرانسه

  این از کجا در اومد اینو کجای دلمون بزاریم
  0
  29
  ‌سه شنبه ۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  دایره مینا - کراکف ، لهستان

  این هم یک جور بت پرستی است ! برخی نسوان-زنان- وقتی لباس زیر را هم برای یک خواننده در بیاورند و برایش پرت کنند معلوم است از چه قماشی هستند ! نمی دانند که این خواننده هم یک آدم است و ده سال دیگر از ریخت و قیافه می افتد و دیگر کسی حتی رغبت نمی کند به او نگاهی کند ولی مردُم همیشه در صحنهُ کنسرت سریلانکا این مجسمه های بلاهت و نادانی این را نمی دانند !
  4
  27
  ‌سه شنبه ۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  ایران زاد - هامبورگ، آلمان

  پرتاب کردن لباس زیر زنانه برای خواننده انهم در کشوری مانند سریلانکا واقعا تعجب اور است . اینگونه حرکات در کشور های متمدن که رفتار و کردار مردمشان بر یک اصول واساسی است انجام نمیشود. پس برای مردم سریلانکا واقعا باید قوانین عصر حجر را اعمال نمود
  1
  24
  ‌سه شنبه ۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  Liberte - تهران، ایران

  واقعا برای همه افرادی که در برابر همنوع خود اون هم یک خواننده ناچیز ،منفعلانه از خود بی خود میشن و ذلیلانه رفتار می کنند ،متاسفم.
  2
  24
  ‌سه شنبه ۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.