هشدار ایران درباره "دستبرد" به اموال بلوکه شده در آمریکا.

+40
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  پس ایرباسی را که در روی خلیج فارس زدند چی میشه؟
  7
  28
  ‌سه شنبه ۸ دی ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  agha-javad - تهران، ایران
  این انسان نما‌های سیاست دنیا یکروز قادر به کنترل خشم و دشمنی با یکدیگر نیستند؟ هر روز باید به افکار پلید و زشت خود عمل نمایند!
  1
  12
  ‌سه شنبه ۸ دی ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  ایران زاد - هامبورگ، آلمان
  امام زحمت الله علیه بار ها گفته که امریکا شیطان بزرگ است.پس این اقایان نمایندگان مجلس کذائی حد اقل باید به الفبای قانون بین الملل اشنائی داشته باشند و بدانند که شما دیپلمات های انکشور را درسرزمین رحمت الهی به گروگان گرفته اید و از انجائیکه دولتشان یک دولت بیدار است برای حفظ حرمت مردم خوداین واقعیت را مطرح و این مبلغ را هم خواهد گرفت.زیرا کارمندان سفارت جزو سربازان خفیه ابراهام لینکن نیستند.انها برای کشورشان صادقانه خدمت میکنند و دولتشان هم موظف به حمایت انهاست.حال این ادعای شما در رابطه با جنگ با عراق و ماجرای پوسیده 28 مرداد فقط یک ادعاست و هر خواننده ای از خواندن این مطلب خنده اش میگیرد.مسئولان حقوقی وزارت خارجه شما هم بهتر میدانند که این ادعا شما فقط یک هذیان است.شیطان بزرگ بی جهت شیطان نشده.انها درسشان را خوب میدانند.این شما ها هستید که باید از قوانین غسل جنابت یه قوانین بین المللی تفییر مسیر بدهید و مسائلی را برای گرفتن حقوق حقه خود مطرح کنید که مجکمه پسند باشد.این ادعا های شما فقط یک هذیان است حاجی اقا. خودتان هم بهتر میدانید یک هذیان است
  2
  20
  ‌سه شنبه ۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  romano - تهران، ایران
  حالا یک سوال بر فرض ایران دراکولا محور شرارت (بلانسبت مردم شریف و صلح دوست ایران) پول 11 سپتامبر از عربستان چطوری باید کسر بشه که 15 نفر تبعه سعودی در اون نقش داشتن یا صدمات قطر و امارات با تروریستهاشون (چرا هواپیمایی Emirate رو تحریم تا خلال دندون بعد غذای مسافر نمیکنن) یا صدماتی که مجاهد ضد کمونیست دست پرورده عمو اسامه آمریکا به این کشور زده رو کی باید پرداخت کنه (پاکستان رو بیخیال).
  2
  17
  ‌سه شنبه ۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  cardenas - تهران، ایران
  حاصل ۲۵۰ میلیارد دلار پول این مملکت رو به اضافه خسارت های جانبی و ضرر و زیانهای مالی که مردم در این مدت متحمل شدن رو بار کشتی کردید فرستادید روسیه ( یعنی هاپلی هپو) . بگذریم از اختلاس های ریز و درشت تون، اما در مورد جنگ که این بدبخت عربستان که داشت خسارت مالی رو میداد، کی قبول نکرد و جنگ و کشش داد؟ همش نزنید که بوی گندش هم جا رو برداشته. خفه شید وگمشید برید.
  0
  15
  ‌سه شنبه ۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.