حمایت قاطع علی دایی از هم دانشگاهی اش : هیچ وقت در سلامت عادل شک نداشته ام

علی دایی از فردوسی پور حمایت می کند و می گوید:«هیچ وقت در سلامت عادل شک نداشته ام.»
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علی دایی و حمایت قاطع از عادل فردوسی پور. او می گوید شاید به برخی از موارد برنامه او انتقاد داشته باشد اما هرگز درسلامت او تردیدی نداشته است.بهمن دهقان نماینده تام الاختیار علی دایی این گفت و گو را در اختیار خبرآنلاین قرار داده است.دایی درباره تیمش هم می گوید:«می دانم در نیم فصل دوم کارمان سخت تر می شود اما به تیمم اعتقاد دارم.»
برد خوبی در اهواز کسب کردید. از بازی بگویید.استقلال اهواز چیزی برای از دست دادن نداشت و بازی مقابل اینگونه تیم ها سخت است.مهم زدن گل اول بود که خدا را شکر به موقع گل زدیم و توانستیم برنده شویم.
قرار گرفتن صبا در بالای جدول را باید محصول کدام عامل یا عوامل دانست؟همدلی مهمترین مولفه تیم ماست. تیمی که از بالاترین رکن مدیریت تا پایین همه همدل و در سایه رفاقت کار می کنند باید موفق شود.بچه های ما هم همه تلاششان را به کار بسته اند و نتایج هم خوب بوده. انشاالله روند مطلوبتری هم پیدا خواهیم کرد.
در نیم فصل چه برنامه ای دارید؟اردو و برنامه های تمرینی داریم و برای تقویت تیم هم دنبال جذب بازیکن هستیم اما همه این موارد را به بعد از بازی با نفت موکول کرده ایم.
با وجود تکذیب های متعدد برخی خبرها حکایت از حضور افرادی مانند شما و عادل فردوسی پور در انتخابات مجلس داشت.من که طبق وصیت مرحوم پدرم هیچگاه پا به عرصه سیاست نمی گذارم.فردوسی پور هم که خودش گفته بود چنین قصدی ندارد.البته الان که بحث عادل مطرح شد باید بگویم با وجود اینکه به برخی موارد برنامه او انتقاد دارم اما هیچگاه در سلامت او تردیدی نداشته ام. متاسفانه این اواخر به سبب مصاحبه او با دکتر ظریف برخی سعی کرده اند وی را زیر سوال ببرند. کدام اشتباه را مرتکب شده که سعی می کنیم تنها برنامه پربیینده تلویزیون را هم بایکوت کنیم؟ با وزیری که منتخب دولت و مورد تایید مجلس و نظام است مصاحبه کرده و نباید داشته هایمان را با دست خود تخریب کنیم.دکتر ظریف محبوبیت زیادی بین مردم دارد و عادل هم به همین دلیل سراغ او رفته. یکبار دیگر می گویم من در برخی موارد به برنامه فردوسی پور نقد دارم ولی آیا می شود خلاقیت او را نادیده گرفت؟ فرد سالمی که در تمام این سالها می توانست برای خودش بیشترین منافع و بهره مالی را فراهم کند و قطعا انواع و اقسام پیشنهادات مسموم به وی شده اما در سایه سلامت ذاتی اش خود را حفظ کرده مستحق چنین برخوردهایی نیست.
برنامه ریزی های لیگ و تغییرات مکرر بازیها را چگونه می بینید؟تیمها بر اساس برنامه سازمان لیگ برای خودشان برنامه ریزی می کنند. تمرین می گذارند بلیط پرواز می گیرند و هتل رزو می کنند.تغییرات مکرر اگر چه برخی اوقات خارج از اراده سازمان لیگ است اما باشگاهها را متضرر می سازد.
آخرین سوال. بازی با نفت را چگونه ارزیابی می کنید؟منصوریان دوست خوب من و مربی بسیار خوبی است که تیم خوبی را هم اماده کرده. قطعا بازی سختی داریم اما فقط برای برد به میدان می رویم.
+35
رأی دهید
-3

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.