کرار پست‌های جنجالی‌اش را پاک کرد

جاسم کرار دوباره برای استقلال جنجال‌ساز شد، این بار از راه دور، او اعلام کرد قفل خانه‌اش را شکسته‌اند و این وسط 50 هزار دلار پولش به همراه طلاهای همسرش و تبلت‌های فرزندانش، ناپدید شده است. پست‌های اینستاگرامی او سر و صدای زیادی به پا کرد و با واکنش‌های متفاوتی همراه شد.
واکنش افشارزاده
اولین واکنش را بهرام افشارزاده به حرف‌ها و اتهام‌های کرار نشان می‌دهد. او در این باره به خبرورزشی می‌گوید: «شما حرف‌های کرار را باور می‌کنید؟ او به عراق برود و 200 میلیون پول به همراه طلاهای همسرش را اینجا بگذارد؟ شما این حرف‌ها را باور می‌کنید؟»
 
افشارزاده با انتقاد از کرار ادامه می‌دهد: «ایشان قراردادش فسخ شده و رفته، باشگاه استقلال چه وظیفه‌ای دارد برایش خانه بگیرد؟ اگر خانه می‌خواست باید خودش اجاره می‌کرد، نه اینکه باشگاه استقلال برای کسی که بازیکنش حساب نمی‌شود، خانه بگیرد. پروپییچ خانه ندارد، آن وقت ما برای کرار که دیگر بازیکن‌مان نیست؛ خانه بگیریم و اجاره بدهیم؟» حرف‌های کرار برای افشارزاده به قدری ناراحت‌کننده بود که حتی حرف از شکایت از او زد و گفت: «خانه به اسم ماست و مدارکش را هم در اختیار مسئولان قرار می‌دهیم تا بفهمند چه کسی راست می‌گوید. کرار باید پاسخگوی تهمت‌هایی باشد که زده است.»
حمله به صفحه کرار
انتشار پست‌های اینستاگرامی کرار در شنبه شب، برای او هم کم دردسرساز نشد. به محض انتشار این پست‌ها در سایت و نشریات ایرانی، هواداران استقلال سراغ این بازیکن رفتند و در صفحه شخصی‌اش سر و صدای زیادی به راه انداختند. کامنت پشت کامنت که اغلب توهین‌آمیز بودند. هواداران استقلال می‌گفتند او برای استقلال به اندازه کافی حاشیه ساخته و اجازه ندارد با تهمت‌های خود، دوباره حاشیه‌سازی کند. حجم توهین‌ها به کرار به قدری بالا بود که او صبح دیروز مجبور شد هر سه کامنتی را که برای استقلالی‌ها گذاشته، پاک کند و موقتاً بی‌خیال ماجرا شود.
+19
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.