طائب: شما که کدخدا را دیده‌اید پس چرا دست به طلا می‌زنید آهن می‌شود؟

 رئیس قرارگاه فرهنگی عمار ضمن انتقاد از سیاست‌های دولت روحانی، نسبت به «فتنه بزرگ‌تر در انتخابات پیش رو» هشدار داد.
 
حجت‌الاسلام مهدی طائب طی سخنانی در مراسم بزرگداشت 9 دی که در مسجد امام سجاد کرج برگزار شد، تصریح کرد: دولتی که ادعا می‌کرد اقتصاد را تغییر خواهد داد، پس چرا نمی‌تواند؟ دولتی که فکر می‌کرد اگر با کدخدای جهان یعنی آمریکا رابطه داشته باشد همه چیز درست می‌شود، پس چرا نشد؟ یادتان هست در مناظره‌ها می‌گفتید برنامه داریم؟ صد روزه، شش‌ماهه، یک‌ساله، اقتصاد را حل می‌کنیم، پس چه شد؟ هنوز هم دنیا کدخدا دارد؟ تا الان که کدخدا را دیده‌اید پس چرا دست به طلا می‌زنید آهن می‌شود؟
 
وی ادامه داد: هنگامی که با آمریکا مشکل داشتیم، قیمت نفت معلوم است و امروز که مثلا با آنها از در مذاکره وارده شده‌ایم نیز قیمت نفت معلوم است. من 10 ماه پیش این شرایط را پیش‌بینی کرده بودم. نمی‌خواهم بگویم نابغه هستم اما معلوم بود که وقتی کار به روز اجرای برجام برسد آنقدر قیمت‌ها را پایین می‌آورند که فروش آن صرف نداشته باشد و امروز می‌بینیم که قیمت نفت از صد و اندی دلار به 32 دلار رسیده است.
 
رئیس قرارگاه فرهنگی عمار افزود: برخی‌ در تلاشند موضوع رهبری را نظارتی و شورایی کنند اما بدانند «شتر در خواب بیند پنبه دانه، گهی لپ لپ خورد گه دانه دانه».
 
طائب با بیان اینکه فتنه‌ای بزرگ‌تر از فتنه 88 که همانا گرفتن مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری است باید ما را هوشیارتر کند، اظهار کرد: آنان بدانند ملت ایران اسلامی بیدار است و در مقابل آنان خواهد ایستاد. آن آقایی که می‌گوید کشور باید توسط شورای رهبری اداره شود چه مشکلی با رهبر دارد؟ او که هر پستی در کشور بوده را تجربه کرده و هر چه می‌توانسته را برده و خورده است. شما مشکلتان با رهبر این است که می‌گویید چرا در موضوع سوریه دخالت می‌کنیم، چرا با آمریکا مذاکره نمی‌کنیم و چرا اجازه ورود آمریکا به کشور را نمی‌دهیم.
 
وی با بیان اینکه «چون قافیه تنگ آید، شاعر به جفنگ آید»، با اشاره به اظهارات «یکی از دولتی‌ها» که به نظر می‌رسد مقصود او معاون اول رئیس‌جمهور باشد، گفت: در روزهای گذشته یکی از دولتی‌ها گفته است در زمان دولت قبل چقدر پول دود و هوا شده است. شمایی که اقتصاددان هستید به دولت قبل فحش بدهید اما فحشی بدهید که شدنی باشد. این مبلغی که شما ادعا می‌کنید می‌دانید یعنی چه؟
رئیس قرارگاه فرهنگی عمار با بیان اینکه وقتی دشمن در خط مقدم موفق به مقابله نشود با استفاده از نفوذ تلاش می‌کند اهداف خود را پیاده کند، تصریح کرد: نفوذ یعنی ایجاد سستی در اراده که این موضوع در حال شکل‌گیری است.
 
طائب در پایان با اشاره به اتفاقات یمن نیز گفت: یمن آزمایشگاه بزرگی برای دین ما خواهد بود. وای به حال آن کسانی که نگذاشتند کشتی حامل دارو و غذا وارد یمن شود، آن هم برای عده‌ای که داشتند از بین می‌رفتند. برخی‌ نگذاشتند چرا که معتقد بودند رابطه ما را با برخی کشورها خراب خواهد کرد.
+15
رأی دهید
-109

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  ایران بر باد رفته - برلین، آلمان

  امروز می‌بینیم که قیمت نفت از صد و اندی دلار به 32 دلار رسیده است.!!!!! که چی؟ اون موقع که بیشتر بود چه گلی به سر مردم زدید؟ کجا رفت اون صد و اندی ها؟ اعتماد به آخوند هرگز! بگو ببینم خاصیت تو جونور چیه؟
  17
  122
  یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  hamid swed - مالمو، سوئد

  نه بابا جون ,حالا تعارف رو بگذارید کنار, شماها اصلا همتون نابغه زائیده شدید والا!!!!!!. فقط نمیدونم چرا با اینکه همتون نابغه هستین ,طوری تو این سی و هفت سال گند زدین که هیچ جوری نمیشه جمعش کرد.
  2
  107
  یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  metti - تهران، ایران

  اخ اگه تو دست من بیوفتی چنان کدخدایی بهت نشون بدم که تو تاریخ مامان جونت بنویسن
  4
  64
  یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  سعدی هستم - لندن، انگلستان

  افرادی با مغزهای جلبکی بر کشورمون حکومت میکنند. چه طور ممکنه یه نفر عاقل و پخته باشه و اینجوری حرف بزنه؟!
  3
  56
  یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  کد خدا به کنار . ولی شمایی که الان چهل ساله خدا خدا میکنین چه گلی به سره این مردم زدین . ذاتتون خرابه خراببببببببببببب
  4
  61
  یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  simairani - کاشان، ایران

  نه حاجی مشگل با رهبر علاوه بر اونهایی که شمردی این که ایشون با انتخاب اونی که فهم و شعورش بیشتر با خودش هماهنگی‌ داشت چنان ضربه‌ای به این مملکت داغون زد که حالا حالا کار داره تا درست شه، شما هم نمیخواد خودت و دلسوز ملت نشون بدی ، حنات رنگ نداره.
  2
  44
  یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  عموعقلی - پاریس، فرانسه

  مغز در حد پشه آنوفل ناقل بیماری مالاریا
  2
  64
  یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  Omidjaber - سایتاماکن، ژاپن
  واقعاً اول برای رهبر و دوم برای ملت ایران متاسفم که یک همچین ادمهایی در راس نظام هستند ابروی مملکت رو بردند. لطفاً قبل از عرعر کردن کمی فکر کن بعد شروع کن. خوبه خودت داری میگی نفت ارزون شده. والا با این همه خرابی و. ویرانی که شماها و دوستانتان بر پا کردید حالا حالا ها زمان می برد تا گثافت کاری های شماها پاک شود. در دوره احمدی نفت خیلی گران بود ان وقت جنابعلی کجا بودید. واقعاً که هر کی این همه از رهبر حرف میزنه و نگران به ظاهر رهبر هستش. صد در صد داره سنگ سینهء خودش رو میزنه. دیگر دوران شما تندروها تمام شد جان اخرتون هستش.
  1
  15
  یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  *بی همتا* - برلین، آلمان
  ایران بر باد رفته - برلین، آلمان *دوست عزیز .قیمت .نفت به بشکه ای 20 دلار رسیده . ایکاش 32 دلار . حالا ببینید قیمت دلار است که مرتبا داره بالا میره ..
  20
  10
  یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  amir-amir - تورنتو، کانادا
  ٨٠٠ میلیارد دلار فروش نفت دوران احمقى نژاد یک مقدارش هم در جیب تو و امثال تو رفت حالا آن سهمیه ها خیلى کم شده . تو بى حیثیت بى وطن که معلوم نیست اهل کدام خراب شده از خاورمیانه هستى به کمک ™بیت ولایت سفیه خودت را به کشور قالب کردى ولى دوران سلطه امثال تو اجنبى همیشگى نخواهد بود.
  1
  19
  یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  paydar22 - لاهه، هلند
  شماها همچین ت ر زدید به مملکت که یک دولت صد ساله هم بیاد حالا حالاها جعم و جور نمیشه تاز این هم خیلی شانس اواردید دست به طلا میزنید اهن میشه
  0
  14
  یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  این رو باید یه کاری دستش بدن که به گربه بگه کدخدا
  0
  12
  یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Dara20 - تهران، ایران
  آخه نیست تا به امروز سایر دولت‌های دستنشانده و منتسب شما سرکردگان کثیف نظام فاشیستی سرطانی اسلامی دست به فضولات انسانی می‌زدند طلا میشد!! مردک جنایتکار شماها همگی‌ سر و ته یه زباله هستید آشغال بی‌ خاصیت.
  8
  18
  یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  kasra persia - لندن، انگلستان
  فکر میکنی که خمینی رو مامانش بر مسند قدرت نشوند ، اون به کد خدا دست داد و همه زندگی شما آخوندها ی دوزاری شد طلا ، دلالی قطب زاده و. دیگران در پاریس بر همگان روشن است. ولی چه میشود کرد شما بچه پر رویید
  1
  18
  یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  کریم خان زند - مونترال، کانادا
  تو هم یه کله پوکی مثل اونا
  1
  15
  یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.