رئیس‌جمهور چک پناهجویان را به "اسب تروا" تشبیه کرد.

+122
رأی دهید
-39

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۶
  بیدار58 - بابلسر، ایران

  صد در صد با حرف و عقیدش موافقم
  47
  112
  یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  آریان هامبورگ - هامبورگ، آلمان

  من با این تشیبه، صد در صد موافقم. این خوش آمد گویی که الان در مورد پناهندگان بوجود آمده است، صدمه و ضربه اش را در آینده ای نزدیک خواهیم خورد. با اجازه ورود اینگونه ی پناهندگان، خیل عظیمی از جنایتکاران داعش و غیره هم با ماسک پناهندگی وارد کشورهای اروپایی میشوند.
  41
  111
  یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  *بی همتا* - برلین، آلمان

  میلوش ..با این سخنان . نشان داد یک دیکتاتور فاشسیت است . هیتلر ونازیسم ها همینو میگویند .این سرزمین . سرزمین ماست ..نازی ها میگویند خارجی بیرون
  156
  39
  یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  IRAN+ISRAEL+USA4EVER - مونیخ، آلمان

  در مورد اسب ترویا باهاش موافقم، این همه زن لچک به سر و همیشه حامله با این همه مرد‌های خر مذهبی‌ که از گرفتن غذا از دست زنان خودداری میکنند و کار‌های زشت دیگر، همه چیز به یک تهاجم بیشتر شبیه هست تا چیز دیگر. اما مشکل من اینجاست که این حرف از دهان یک گدا گوله کمونیست سابق و فاشیست فعلی‌ میاد که دارن از کمک‌های مالی‌ ما مردم اروپا ی غربی سو استفاده میکنند و زنده هستند. واقعا که حماقت بعضی‌ انسان‌ها به قول اینشتین بی‌ انتهاست.
  120
  77
  یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  با دارا و سارا - ملبورن ، استرالیا

  تسخیر اروپا رو توسط مسلمین . تبریک میگیم. / انشاالله به امید ال محمد در چند سال اینده شاهد سنگسار شلاق در وسط برج ایفل باشیم.
  107
  69
  یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  nassau - مالاگا، اسپانیا

  ببینید این کلا بلد نیستند که چه کار کنند باید بگویند که اروپا دیگه پناهجو مسلمان نمیگیره و اگه کسی‌ خواست به اروپا بیاد باید دین خود را عوض کنه، . اینجوری دیگه هیچ پناه جویی پاشو تو اروپا نمیذاره
  37
  88
  یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  رقص پرواز - پراگ، چک

  میلوش زمان عضو سابق کمونیست، حامی اسرائیل و مخالف سرسخت مسلمانهاست،میلوش زمان در سال ۲۰۱۲ در کنفرانس دوستان اسرائیل از حمله اسرائیل به تاسیسات هسته‌ای و موشکی ایران حمایت کرد و اسرائیل را به جنگ با ایران تحریک کرد. او اظهار کرد که ایران کشور تروریستی است و حکومت این کشور پر از مجنونان است. دوستانی که سیاستهای این شخص رو تایید میکنند خاطر نشان کنم که از نظر ایشان همه ی ما ها که از کشورهای اسلامی آمده ایم حامی ترروریست هستیم، و کاری به دیدگاههای ضد اسلامی شما ندارد. یادمه پارسال در مراسم بیست و پنجمین سالگرد انقلاب مخملی و پایان دوران کمونیسم در چک، معترضان به سیاست‌های دولت به دلیل نزدیکی بیش از حد به روسیه، به سوی او و همراهانش تخم‌مرغ پرتاب کردند. با کمال میل آرای منفی دوستان را قبول میکنم، اما نمیتوانم نظر کسی را که تفکر منفی به کشورم دارد را قبول کنم، هر چند که مختلف سیاستهای حاکمان ایران هستم!
  8
  64
  یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  بی راه هم نمیگه من موندم تو این جنگی که داشتن چقدر که بچه یکی ، دو ساله دارن و بیشترشون هم توی راه اومدن به اروپا باردار شدن توی اخبار که نشون میده بیشتر زنهاشون شکماشون بالا اومدست !!!
  19
  43
  یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  *بی همتا* - برلین، آلمان
  دموکراسی .یعنی احترام به عقاید مردم . این خود مردم هستند که باید اگاه شوند وترک مساجد کنند وصدقه ونزولات به اعانات خمینی نریزند. هیچ چیز بااجبار وتهدید سازنده نیست
  29
  28
  یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  liberté - مونترال، کانادا
  به به . چرک ها و کثافات فاشیستی اروپا که از زمان جنگ جهانی باقی مونده بود کم کم داره سر باز میکنه.
  14
  25
  دوشنبه ۷ دی ۱۳۹۴ - ۰۴:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  احتراز - دورف، آلمان
  عقلش از این زنیکه مرکل بیشتر میرسه. آلمانیها میخواهند با این کارها گذشته شون جبران کنند ولی نمیدونند که دارند تیشه به ریشه خودشون میزنند.
  1
  18
  دوشنبه ۷ دی ۱۳۹۴ - ۰۵:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  rahjoo - بابل، ایران
  آخرش نفهمیدیم نظر دهندگان اینجا طرف کی هستن؟1یاد فیلم عصر جدید چاپلین افتادم،اونجایی که دستمال افتاده رو برمیداره ملت پشتش جمع میشن تظاهرات میشه!!
  1
  4
  ‌سه شنبه ۸ دی ۱۳۹۴ - ۰۶:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.