جاسم کرار: خانه و ماشین من را سرقت کردند

هافبک عراقی، استقلالی‌ها را تهدید به شکایت کرد.
 
به گزارش ایلنا، جاسم کرار در صفحه‌ اینستاگرام خود در شبکه اجتماعی نوشت: باشگاه استقلال خانه و ماشین مرا به سرقت بردند. آقای افشارزاده آیا شما این کار را تائید می‌کنید؟ خانه من که در آن تمام وسایل شخصی‌ام، لباس، طلا و ۵۰ هزار دلار پول+کارت‌های بانکی و آیپدهای فرزندانم بود مورد سرقت قرار گرفته و هیچ اثری از آنها نیست.
 
آیا درست است باشگاه‌استقلال بدون اجازه بنده شخص دیگری را در خانه من جایگزین کند؟ در صورتی که تا الان که بیشتر از یک‌ماه می‌گذرد هنوز پول سال‌گذشته و مالیاتی که توافق و تعهد کرده بودند را پرداخت نکرده‌اند. قرار بود در صورت پرداخت پول به من، خانه را تحویل بدهم ولی متأسفانه هیچ‌کدام از تعهدات که به من داشتند عملی نشده و علاوه بر آن خانه و ماشین من را به سرقت بردند.
 
از آقای‌افشارزاده انتظار دارم پیگیر این موضوع باشند و بنده می‌توانستم با شکایت به فیفا تمام حق و حقوق خودم را بدست بیاورم اما به باشگاه‌استقلال احترام گذاشتم و انتظار داشتم آنها هم به من احترام بگذارند. من امروز از طریق وکیل‌حقوقی و مدیر برنامه‌ام شکایتی تنظیم کرده و از طریق مراجع قانونی حقم را تمام و کمال خواهم گرفت.
+7
رأی دهید
-26

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Dave07 - سیدنی، استرالیا
  این اشغال رو باید با اردنگی از تاج که هیچی‌ از کله ایران بیرونش کنن. من نمی‌فهمم این هنوز تو ایران چه غلطی میکنه
  29
  35
  یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ - ۰۳:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  ایرانی در غربت - دوحه، قطر
  [::Dave07 - سیدنی، استرالیا::]. واقعا جای تاسف داره !!! همین فکر هست دیکه ایرانی به جای نمی تونه برسه ، تو چیکار داری در استرلیا ؟؟؟ ... تو چرا با أردنکی نمیدازنت بیرون ؟؟؟ هان فهمیدم چون کسی مثل تو لازم دارن برای تمییز کردن ...:( ، تو باید بری ایران و بشینی پای صحبت های علی چلاق چون طرز فکرت اخوندی هست !
  17
  16
  یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ - ۰۴:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  کردستان ازاد - لندن، انگلستان
  اون یک بازیکن هستش باید حقوقش رو تمامن پرداخت کنن، فقط ار حقش صحبت میکنه! حالا یکی از استرالیا با اوج بی ادبی میگه بیرونش کنند!!!! افری به ادب و فرهنگ چند هزا سالت
  13
  16
  یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  دایره مینا - کراکف ، لهستان
  آقا جان !من کاری به این ندارم که یک مدتی با تیم ششتقلال چه جنجال ها که به پا نکرد اما تا زمانی که قراردادش را فسخ کردید باید تمام حق و حقوق اش را بدهید این که بازیکن ایرانی نیست حق اش را بخورید کما اینکه بیشتر فوتبالیست ها درست است که قرارداد خوبی دارند ولی دریافتی هایشان معمولا تا بیشتر از پنجاه درصد بیشتر نمی شود- به جز یکی دو تیم مثل سپاهان - الان این خانه را که در اختیار پروپجیچ گذاشته اند ولی باید به او می گفتند که خانه ای نداری کما اینکه بحث گم شدن پول را باید معاونت حقوقی باشگاه با نیروی انتظامی پیگیری کند برخی دوستان هم بدون اطلاع از چیزی فقط خزعبلات می نویسند !آقا جان ! نوشتن بلد نیستی ,ننوشتن هم بلد نیستی ?!?یا حکیمانه و دانسته سخن گوی و یا عاقلانه سکوت کن !
  4
  6
  یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا
  فکر نکنم هیچ آدم عاقلی ۵۰ هزار دلار پول نقد و طلا رو بذاره تو خونش درو قفل کنه و بره یه کشور دیگه
  2
  16
  یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  behbas - تورنتو، کانادا
  [::ایرانی در غربت - دوحه، قطر::]. این چرتو پرتا چیه میگی‌. یارو بد بعضی‌ میکنه تهمت هم میزانه ، توهین به تیم‌ میکنه، پس نه پس با احترام ازش معذرت خواهی‌ بشه چون عراقی‌ هست؟ هیچ فرقی‌ نداره، بازیکن ایرانی‌ هم باشه باید با اردنگی بیرونش کرد از باشگاه، اون که جای خود داره، حالا چون شما هم پناهنده هستی‌ یوهو بهت برخورد ؟
  4
  7
  یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Gharibeh-Ashena - هانوفر، آلمان
  این شخص با باشگاه هیچ قراردادی ندارد و در عراق زندگی میکند. کسی که قراردادی با باشکاه ندارد و انجا زندکی نمیکند ولی میلیونها پول . طلا در خانه ای که به او تعلق ندارد گذاشته ؟؟ این بازیکن فقط حاشیه ساز بود و فکر میکرد تافته جدابافته است. زودتر از اینها باید اخراج میشد.
  0
  3
  دوشنبه ۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.