اعدام قاتل جنجالی زن نکایی

عامل اصلی قتل جنجالی یک زن جوان در نکا سحرگاه دیروز در ملأ عام به دار مجازات آویخته شد.

خدیجه رمضانی که به تازگی زایمان کرده بود، نوزادش را در خانه گذاشته و می‌خواست به دندانپزشکی برود که در دام دزدان جنایتکار افتاد.
 
سحرگاه روز دوشنبه چهاردهمین روز از دی ماه، دوربین‌های عکاسان و خبرنگاران تصویر آخرین لحظات زندگی مرد جوانی را شکار کردند که عامل فجیع‌ترین جنایت سال مازندران شناخته شده بود.

از ساعت‌ها پیش جمعیت زیادی در محوطه آماده شده برای اجرای حکم در محدوده سه‌راه میاندورود گرد آمده بودند تا شاهد آخرین برگ‌های پرونده‌ای باشند که دل همه را به درد آورده بود.
انتظارها ساعت 7 صبح به سر آمد و خودروی پلیس، جوان اعدامی را به محوطه آورد. پیش از آغاز مراسم اعدام نماینده دادستان کیفرخواست و حکم صادره را برای حاضران خواند. براساس این حکم مرد اعدامی پرونده که عباس نام داشت به اتهام قتل زن جوان دارابکلایی به نام خدیجه رمضانی به قصاص در ملأ عام محکوم شده بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین اسدالله جعفری، دادستان مرکز استان مازندران در این‌باره با اشاره به پرونده قتل خدیجه در شعبه دو دادگاه کیفری یک استان مازندران گفت: این پرونده با حضور خانواده قربانی و متهمان، رسیدگی شده بود و در آن عباس به اتهام مباشرت در قتل خدیجه به قصاص نفس (اعدام) در ملأ عام محکوم شد که این حکم صبح دوشنبه 14 دی ماه با حضور ریاست دادگستری و دادستان میاندورود و همچنین سایر مسئولان محل ارتکاب جرم در ملأ عام اجرا شد.

وی افزود: همچنین متهم ردیف دوم به معاونت در قتل عمدی به 25 سال حبس تعزیری محکوم شد که با فرجام‌خواهی طرفین، پرونده به دیوان عالی کشور ارجاع و پس از رسیدگی در شعبه 29 دیوان عالی کشور رأی صادره تأیید و برای اجرا به دادسرای مرکز استان مازندران ارجاع شد.

به گزارش پرونده، خدیجه روز دهم اردیبهشت ماه به قصد رفتن به دندانپزشکی از خانه خود در منطقه دارابکلای میاندورود خارج شد اما با گرفتار شدن در دام دو سرنشین یک خودروی مشکی رنگ به کام مرگ فرو رفت.

عاملان این آدم‌ربایی بعد از قتل، جسد را به منطقه جنگلی قرمرض نکا انتقال داده و در آنجا رها کرده بودند. 14 روز بعد از آغاز تجسس‌های پلیس هنگامی که با اعترافات دو قاتل مأموران برای یافتن ردی از جسد به جنگل رفتند، تنها قسمتی از استخوان قربانی جنایت باقی مانده بود و بقیه قسمت‌های بدن او توسط حیوانات وحشی خورده شده بود.
+78
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۵
  hossein+87+ - ایران، ایران

  یه تفاله دیگه هم از رو زمین محو شد.
  2
  102
  ‌سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  parvin55 - مادرید، اسپانیا
  [::hossein+87+ - ایران، ایران::]. بله یک تفاله برآمده از حکومت اسلام راستین...تماشای اعدام بهتر از هر برنامه ی تلویزیونی برای یک سادیست اسلامی!!!!!
  42
  39
  ‌سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  با شیخ نمر حالا در سف محاکمه روز قیامت هستند!
  10
  36
  ‌سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  londonlondon - لندن، انگلستان

  بای بای
  1
  34
  ‌سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  پرنده پروازی - حیدراباد، هندوستان

  خیلی لباس شیکی پوشیده بود. یه خورده برام جالب بود که طرف لحظه مرگش همچین لباسی بپوشه
  1
  23
  ‌سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  araz 32 - تبیلیسی، گرجستان
  گویا به‌‌‌ مناسبت سال جدید میلادی تیمارستا نها تعطیل هستند که در به در دوباره اینجا پیداش شده و مشغول به پاچه گیری هموطنان
  5
  10
  ‌سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  parvin55 - مادرید، اسپانیا
  تیمارستانها تعطیل شد- رژیمیها فعالتر شدند که دست در دست جدایی طلبان دارند ---که عاشق رقص مرگ مجرمی بالای دار هستند!! جای اینها بین تماشاگران اعدام خالیست .چون در خارج تمرگیده اند!
  10
  5
  ‌سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  mohammad ma - تهران، ایران
  [::parvin55 - مادرید، اسپانیا::]. هنوز نسل شما ها هست؟ الان گمون کنم اگه این خانم دختر خودت بود یا خواهر مادر خودت برا یارو دست میزدی تشویقش می کردی نه؟ هوا سرده بپوشون خودتو سرما نخوری باووو
  2
  12
  ‌چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۰۵:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.