قتل دختر جوان در تاریکخانه

 دختر جوان در عکاسی مشغول کار بود. سعید در حال عبور از مقابل مغازه او را دید و نقشه‌ای شیطانی به ذهنش رسید. نگاهی به اطراف انداخت. خیابان خلوت و بهترین فرصت برای اجرای نقشه‌اش بود. وارد مغازه شد و دقایقی بعد سراسیمه از مغازه عکاسی خارج شد و گریخت.
رسیدگی به این پرونده ساعت 3 بعد از ظهر دوازهم آذر امسال طی تماس مرد جوانی با پلیس آغاز شد.
 
مرد جوان از جنایت در یک مغازه عکاسی خبر داد. تیم جنایی راهی محل قتل در خیابان مدرس شهر ارومیه شدند. آنها پس از ورود به عکاسی با جسد دختر جوانی در تاریکخانه روبه‌رو شدند.
 
دختر 22 ساله به‌عنوان عکاس در آنجا کار می‌کرد که با ضربات چاقو به قتل رسیده بود. بررسی صحنه جنایت نشان می‌داد، دختر جوان با عامل جنایت درگیر شده و قصد دفاع از خود را داشته که با ضربه‌های چاقو به قتل رسیده بود.
 
دختر جوان اهل اشنویه بود. پدر او از فرهنگیان شهر بود که پس از بازنشستگی همراه خانواده‌اش به ارومیه آمده بود. دختر جوان نیز به‌عنوان عکاس در این عکاسی مشغول به کار شده بود.
 
کارآگاهان سپس به تحقیق از مرد جوانی پرداختند که موضوع را به پلیس اطلاع داده بود. او در بازجویی‌ها گفت: امروز عصر همراه همسرم برای عکس گرفتن به عکاسی آمدیم که متوجه صدای کمک خواهی دختر جوانی از داخل تاریکخانه شدیم.
 
به موضوع مشکوک شده و به سمت تاریکخانه رفتم. همزمان در باز شد و مردی سراسیمه خارج شد و گفت خانمی‌ حالش بد است، به او کمک کنید. بعد هم از مغازه خارج شد.
 
با همسرم وارد اتاقی که در آنجا عکس می‌گیرند شدیم، دختر جوانی خونین روی زمین افتاده بود. سریع با پلیس و اورژانس تماس گرفتیم. امدادگران اورژانس وقتی به اینجا آمدند اعلام کردند دختر جوان جان باخته است.
 
پزشک جنایی هم علت مرگ دختر جوان را اصابت ضربه‌های چاقو به بدن او اعلام کرد.
 
پس از تحقیقات مقدماتی جسد با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد و تیم جنایی تجسس برای کشف راز قتل را آغاز کرد.
 
ماموران برای شناسایی هویت قاتل با کمک شاهدان ماجرا به بررسی دوربین‌های مداربسته مغازه‌های اطراف عکاسی پرداخته و توانستند عکس چهره متهم را پیدا کنند.
 
در گام بعدی آلبوم مجرمان حرفه‌ای مورد بررسی قرار گرفت که بررسی‌ها در این شاخه به نتیجه رسید و عامل جنایت که از مجرمان سابقه دار بود، شناسایی شد. مرد جوان متاهل و اهل یکی از روستاهای اطراف ارومیه بود.
 
با شناسایی هویت این مرد، ماموران راهی خانه او شده و عامل جنایت را در عملیاتی غافلگیرانه شناسایی و دستگیر کردند.
 
متهم به قتل پس از انتقال به پلیس آگاهی ارومیه منکر قتل شد، اما پس از روبه‌رو شدن با مدارک پلیسی لب به اعتراف گشود.
 
مرد جنایتکار گفت: روز حادثه برای انجام کاری به ارومیه آمدم. با مشاهده دختر جوان وسوسه‌های شیطانی سراغم آمد.
 
وارد عکاسی شدم، دختر جوانی تنها بود. به بهانه عکس گرفتن وارد اتاق شدیم. دختر جوان چندین عکس از من گرفت.
 
در همین هنگام تصمیم گرفتم نقشه سیاهم را اجرا کنم، اما او با سر و صدا قصد داشت دیگران را خبر کند. ترسیده بودم.
 
به همین دلیل با چاقویی که همراه داشتم به او چند ضربه زدم. وقتی می‌خواستم از عکاسی خارج شوم زن و مردی که قصد گرفتن عکس داشتند مرا دیدند.
 
به دروغ به آنها گفتم حال خانمی ‌خراب شده و توانستم از دست آنها فرار کنم. بعد از آن به شهرم آمدم و برای این‌که شناسایی نشوم در تمام این یک هفته داخل خانه‌ام مخفی بودم.
+46
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۶
  Liberte - تهران، ایران

  مهاجرت از روستا هاو شهرهای کوچک دور و نزدیک به ارومیه باعث شده که ارومیه شهر سابق نباشه، آدم هایی از اقشار مختلف و سطح سواد و فرهنگ پایین.
  6
  35
  ‌پنجشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۱
  ۴۹
  آزاده هبوط - ملبورن، استرالیا

  حالا ببینم این هم شهری های کاسه داغ تر از آش غیرتی نشون می دند . یا برای نشان اعتراض یه ملعون عرب با تفنگ و غضب آلود شکل شهر رو کثیف می کنند . نه. اونها الان همشون مردند به خواب غفلت و کودنی .
  2
  35
  ‌پنجشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۷
  ۵۱
  londonlondon - لندن، انگلستان

  حیف از دادگاه برای این کثافت مثل یه حیوونه خطرناک باید کشتش
  1
  27
  ‌پنجشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۵
  ۵۴
  parvin55 - مادرید، اسپانیا

  [::Liberte - تهران، ایران::]. این جنایت وحشتناک و کثیف بر آمده از عنقلاب شکوهمند!!! چه ربطی به روستا و فرهنگ دارد؟؟؟؟این احساس کثافت یک بیمار جنسی‌ است..خوی توحش یک بی‌ شرم!!!!!حیوانات رفته رفته اشرف مخلوقات میشوند ۹۰ در صد در کشورهای این دین خون و شهوت!!
  4
  34
  ‌پنجشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۸
  ۷۷
  ایران زاد - هامبورگ، آلمان

  این دختر بدبخت مسلما در رشته عکاسی فارغ التحصیل شده بود و با همت پدر فرهنگی و با ابرو و با غیرت خود از شهر خود به رضائیه مهاجرت نموده تا مانند همه انسانهای مغرور و توانمند صاحب یک شغل و زندگی مناسبی برای خود و خانواده اش بشود.اما یک فرد احمق عقده ای و بیچاره و عقب مانده و حیوان صفت این جوان را بکشتن داد. جدا نباید این جانوران بیمار را سریعا و در محل جرم تیر باران نمود؟؟ تا مایه عبرت افراد عقب مانده دیگری شود. اینها را باید فقط تیر باران کرد. تیر باران باور کنید. تیر باران
  1
  24
  ‌پنجشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۳
  ۶۷
  senator x - تهران، ایران
  دیگه نیاز به نگهداری در زندان و بازجوئی نداره ببرین اون بالا تاب بخوره
  2
  4
  جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴ - ۰۵:۰۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.