کشف جسد یخ زده جوان ایرانی در مرز اروپایی ترکیه

جسد پسر جوان ایرانی که با دوستانش در ترکیه به سر می‌برد، بدون پوشش و لباس در نزدیکی مرز ترکیه با اروپا کشف شد.
 
به گزارش تسنیم؛ مرد جوانی امروز با مراجعه به دادسرای جنایی تهران از مرگ مشکوک برادر ۲۸ ساله‌اش در ترکیه خبر داد و به سعید احمدبیگی، بازپرس هفتم دادسرای جنایی تهران درباره جزئیات مرگ برادرش گفت: اواسط آذر ماه امسال “میلاد” به پدر و مادرمان گفت که قصد دارد سفر چند روزه‌ای با دوستانش داشته باشد، پدر و مادرم نیز با تصور اینکه وی قصد سفر به شمال را دارد، مقصد سفر را از او نپرسیدند تا اینکه دو روز بعد من با تلفن همراه میلاد تماس گرفتم اما دوستش جواب من را داد و گفت که میلاد در حال حاضر نمی‌تواند تلفن را جواب دهد و بعدا خودش تماس می‌گیرد.
 
برادر میلاد اظهاراتش را به بازپرس کشیک قتل اینگونه ادامه داد: بعد از چندین تماس دیگر با میلاد، مردی که به زبان ترکی استانبولی حرف می‌زد گوشی را برداشت و ما از طریق یکی از آشنایان که به زبان آن‌ها مسلط بود، فهمیدیم این مرد پلیس است و اعلام می‌کند که صاحب خط فوت کرده است، بعد از اعلام این خبر من به ترکیه سفر کردم و متوجه شدم که متأسفانه خبر مرگ صحت دارد، زمانی‌ که جویای علت مرگ میلاد شدم از طریق پلیس ترکیه فهمیدم میلاد با ۴ دوست دیگرش همراه بوده و جسد وی در نزدیکی مرز ترکیه با اروپا پیدا شده است، ۴ دوست میلاد نیز با انتشار مطلبی در یکی از اپلیکیشن‌های موبایلی از سفر خود به اروپا خبر داده‌‌اند و در حال حاضر نیز خبری از آنها نیست.
 
برادر میلاد در ادامه اظهاراتش به بازپرس جنایی تهران اظهار داشت: بعد از این اتفاق، جسد میلاد را از طریق پلیس ارومیه تحویل گرفتیم و میلاد را در تهران به خاک سپردیم، پلیس ترکیه اعلام کرد که مرگ میلاد به علت یخ زدگی بوده است اما اکنون جای این سؤال وجود دارد که میلاد گذرنامه داشته و می‌توانسته قانونی از مرز عبور کند چگونه رو به عبور غیرقانونی از مرز آورده همچنین میلاد در هنگام کشف جسد لباسی بر تن نداشته و ۳۰ میلیون تومان پولی که همراه داشته نیز همراه جسدش پیدا نشده است.
 
با توجه به اینکه جسد میلاد توسط پزشکی قانونی ترکیه مورد بررسی قرار گرفته بود، سعید احمدبیگی؛ بازپرس هفتم دادسرای جنایی تهران دستور ترجمه نامه پزشکی قانونی ترکیه و اعلام نظر پزشکی قانونی تهران را صادر کرد و تحقیقات در رابطه مرگ مشکوک این جوان ادامه دارد.
+80
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  شاهان وطن پرست ایران - لندن،انتاریو، کانادا
  ۳۷ سال به کمک انگلیس وامریکا از کابارهای لاله زارآمدید بیرون چون خوشی به دلتون زده بود ازفرستاده انگلیس ( خمینی ضحاک) حمایت کردید ریش گذاشتید وبه اسم اسلام و دین چند صد هزار هموطن ایرانی را کشتید-تجاوز-شکنجه و دزدی کردید و الان هم نوکر پوتین شدید بس دیگه از فیلم بازی هایتون و ۲۴ سا عته دروغ به مردم ایران خدا به زنه به کمرتون که اینقدر ازاسمش سو استفاده نکنید مطمئن باشید خدا تاحالا صبر کرده ولی به همین زودی مردم ایران را بیدار و نسل شما را در هر کجا باشید به جزاتون می رساند
  8
  22
  یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ - ۰۷:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  بیشتر این پناهندگان که میان و خودشون رو به موش مردگی میزنند کلاهبردار و دزد و قاتل هستند
  15
  32
  یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  زندگی‌، جنگ و دیگر هیچ - هیوستون، ایالات متحده امریکا

  به برادر این مرحوم بفرمایید خوب عزیز دل‌ برادر شما قصد سفر به اروپا داشته و با پاسپورت ایرانی‌ نمی‌شه بدون ویزا به اروپا سفر کرد. برادر مرحوم شما برای گذر از یک رود مرزی (بین ترکیه - یونان) که اتفاقا خیلی‌ هم عمیق نیست ولی‌ خروشان، مجبور بده لباسهاش رو در بیاره (اون عزیزانی که از این راه وارد اروپا شدند خوب می‌فهمند که من چی‌ میگم) و چون سرما خیلی‌ شدیده احتمالا خیلی‌ سریع فوت شدند. این وسط دنبال محکوم کردن دوستان داداشت هم نباش. بعدش همچین میگی‌ ۳۰ میلیون که انگا داری درمورد ۳۰ میلیون دلار صحبت می‌‌کنی‌، مرد حسابی یه سر بزن ترکیه تا ببینی‌ چقدر باید "بسلفی" تا بتونی‌ ترکیه رو ترک کنی‌ به سمت اروپا. هنوز گذرت به آدم پرونها نخورده، اونم از نوع ترکیه ایش تا ببینی‌ چه خبره. بعدش شما که نمیدونستین کجا رفته؟ جریان سی‌ میلیون چیه؟ یعنی‌ شما یه شمال میرین سی‌ میلیون میبرین؟! وضعتون خوبه‌ها ؛-) یا شاید اطلاعات من کمه!!
  5
  57
  یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.