ثبت نام محمد رویانیان برای مجلس ؛۲ ساعت بعد از پایان مهلت قانونی و با کمی داد و فریاد

محمد رویانیان برای انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد ، البته در دقیقه 90 و کمی هم حاشیه!
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محمد رویانیان تقریبا 2 ساعت بعد از پایان مهلت قانونی ثبت نام و درحالی که همچنان فرمانداری تهران با ازدحام جمعیت نامزدها روبرو بود ، فرم شرکت در ثبت نام را پر کرد و نامزد انتخابات مجلس شد. او که در دوران کاری خود در پرسپولیس و ستاد سوخت ، با مشکلاتی روبرو شد ، به این امید دارد که در صورت احراز صلاحیتش بتواند با شهرت سالهای حضور در پرسپولیس و البته سابقه بیش از 30 سال فرماندهی عالی نظامی در کشور بتواند به مجلس راه پیدا کند. رویانیان که خیلی دیر تصمیم به ثبت نام گرفته بود برای ورود به فرمانداری تهران مجبور شد با کمی سر و صدا از سد مسئولان حفاظت عبور کند و فرم های لازم را پر کند. اینکه او می تواند در انتخابات شرکت کند ، بسته به این است که نهادهای نظارتی اعلام کنند اتفاقات روزهای پایانی مدیریتش در پرسپولیس همراه با مشکل نبوده و پرونده ای باز که مانع از حضورش در انتخابات شود ، ندارد.
رویانیان: حزب احمدی‌نژادی‌ها را قبول ندارم/ هر آنچه شورای نگهبان بگوید، عشق استایسنا نوشت: محمد رویانیان در انتخابات مجلس ثبت‌نام کرد و گفت: دو سال است که احمدی‌نژاد را ندیده‌ام و حزب احمدی‌نژادی‌ها را قبول ندارم.
 
محمد رویانیان پس از انجام ثبت‌نام کاندیداتوری در انتخابات مجلس شورای اسلامی در فرمانداری تهران، در جمع خبرنگاران، درباره حوزه انتخابیه خود، گفت: فعلاً تصمیم قطعی نگرفتم که از تهران کاندیدا شوم یا از شهرستان خودم، یعنی نوشهر.
 
وی در برابر این پرسش که "آیا در جریان انتخابات با جبهه یکتا و محمود احمدی‌نژاد همکاری خواهید کرد؟" پاسخ داد: من آقای احمدی‌نژاد را بیش از دو سال است که نه دیده‌ام و نه تماس داشته‌ام و حزبشان را قبول ندارم و فقط ولایت و رهبری را قبول دارم.
 
رویانیان در پاسخ به پرسشی درباره اینکه آیا در سابقه خود پرونده قضایی دارد یا خیر، گفت: در حال حاضر یک پرونده در حد بازپرسی و دادسرا وجود داشته و دارد و امیدوار هستم که بر اساس عدالت در این رابطه رفتار شود. من افتخار می‌کنم که نظام جمهوری اسلامی حتی منِ سردار رویانیان را بازخواست کند و از من سوال بپرسد، چراکه این افتخار نظام است که با کسی تعارف ندارد ولی من مجرم نیست بلکه نوکر همه هستم.
 
وی همچنین در پاسخ به این پرسش که "آیا فکر می‌کنید صلاحیت شما تأیید شود؟‌" اظهار کرد:‌ نمی‌دانم؛ اگر تأیید نشوم هیچ کاری نمی‌کنم و اعتراضی نمی‌کنم. هر آنچه شورای نگهبان بگوید، عشق است.
+5
رأی دهید
-27

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  behzad2010 - رتردام، هلند

  فقط تو طویله آخوندی جای تو کم بود که تکمیل شد
  1
  41
  شنبه ۵ دی ۱۳۹۴ - ۰۳:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  سعدی هستم - لندن، انگلستان
  ارازل
  2
  20
  شنبه ۵ دی ۱۳۹۴ - ۰۳:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.