"ایران باید به قربانیان ترورهای بیروت و عربستان غرامت بدهد".

+30
رأی دهید
-42

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  karkas - اصفهان، ایران

  مال ایرانی ها را که همه می خورند! شما ما هم بخورید! اصلا ما من تو حلق تفنگداران آمریکایی! مهم این که به به کنان بریم پای صندق رای
  8
  35
  جمعه ۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  خرماهی - رشت، ایران
  بر طبق چه مدرک مستدلی این دزدی انجام میشه؟ رو کنید تا دنیا هم ببینه دروغگوهای دزد. هر کاری میکنید تا ایرانی رو که کشورتون رو اباد کرده با دروغ و همکاری حسودان بیخرد بی خاصیتی مثل عربستان بدنام کنید. چرا یه نظر منفی به عربستان نمیدید که مهد تروریسته و به مردم بیدفاع و بیگناه یمن حمله میکنه و هر روز بمب میریزه رو سرشون. تمام گروههای تروریستی جهان منشع و اسمشون عربیه در حالی که ایران هر روز داره کشته میده تا این گندی رو که شما با همکاری عربها و ترکها و صیهونیستا برای نقشه از نیل تا فرات زدیند رو پاک کنه و مردم رو از این گند نجات بده. چرا؟
  30
  38
  جمعه ۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  حیونهای کثیف شماها تا بوده ایران غارت کردین به هر طریق و حیله و نیرنگی شده ! امریکای کثیف در کجای دنیا برای شماو جنایت هاتون باید دادگاه گذاشت و بابت کشتارهاتون و درد به در کردن هاتون و به خاک سیاه نشوندن های کشورها غرامت گرفت ؟؟!!
  17
  39
  جمعه ۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  loder - شیراز، ایران

  سخنگوی وزارت امور خارجه ایران تصریح کرد که در صورت عملی شدن این رأی، "دولت ایران از همه ابزارهای قانونی برای تأدیه حقوق کشور استفاده خواهد کرد".....من موندم به کجا میخوان شکایت کنن به سازمان انگلیس و امریکا یا جای دیگه :o گور بابای اخوند ولی خدایی این امریکای تروریست پرور دیگه شورشو در اورده ...خدایا شر اخوند جانی و این امریکای جنایتکار رو از سر ملت ایران دور فرما ;)
  10
  39
  جمعه ۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  مترلینگ - منچستر، انگلستان

  اگه قرار به غرامت باشه اول باید به مردم خودش غرامت بده
  3
  38
  جمعه ۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Dara20 - تهران، ایران
  رژیم فاسد و تروریست پرور آخوندی هم ثروت هم فرهنگ هم ملت ایران را یکجا چوب حراج زد و نابود کرد. به امید نابودی کامل اسلام
  6
  17
  جمعه ۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  alvares - زوریخ، سوییس
  پولی به مقدار ۴۰۰ میلیارد دلار حدود ۴۰ سال پیش شاه به امریکا وام داد که هرگز این پول که امروزبه بیش از ۱ ترلیون دلار رسیده به مردم ایران پس داده نشد. امریکا هر ساله به دلیلی کلی از این پولها را بالا میکشد که حق تک تک هر ایرانیست. تاسف انکه به هیچ نهادی هم نمیشود اعتراض کرد چرا که همه سازمانها دست ساخت خود امریکاست. مگر خدا با طوفانی کشنده حق مردم را از این خائنین بگیرد.
  5
  19
  جمعه ۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  Sepas - تهران، ایران
  ایران نباید به قربانیان عربا که به قول خودتون بهار عربی‌ در راه غرامت بده، به ایران چه که عربا بمب میبندن به خودشون، به ایران چه که داعش سر میبره، اگه حساب باج ‌ هست ، ایران نباید بده ، بدتر از آن مردم مارو بر چسب می‌زنید، هیچ وقت دیگه به یک ایرانی‌ توهین نکن ،از هر جا که این منبع آماده. خواهشاً ایرانیها اعتراض کنن به این یاوه گویان ابله.
  6
  14
  جمعه ۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  samak - پاریس، فرانسه
  ایالات متحده آمریکا، دور از جان شما، .. زیادی میخورد. این موجودات عفن، این چپاولگران وحشی را چه به دادگاه و عدالت؟ اگر دادگاه و عدلی هم وجود میداشت هم اینان یگانه مجرمان آن دادگاه خواهند بود. هم چون همکاران وحشی عربشان که در عراق و سوری سر میبرند یا که در ایران فاجعه ملی سال 67 خورشیدی را رقم میزنند.
  7
  16
  جمعه ۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.