صعود نفت تهران با پیروزی مقابل استقلال اهواز

وحید امیری تک گل نفت مقابل استقلال اهواز را به ثمر رساندتیم نفت تهران در بازی باقیمانده از هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران موفق شد یک بر صفر تیم استقلال اهواز را شکست دهد و با ۲۲ امتیاز به رده هشتم جدول صعود کرد.
 
نفت که دو بازی آخر خود مقابل فولاد خوزستان و سایپا را برده بود در صورت پیروزی می‌توانست جای سپاهان در رده هشتم را بگیرد.
 
وحید امیری تک گل نفت را در دقیقه ۲۸ بازی را با ضربه سر به ثمر رساند. در ادامه مسابقه تلاش بازیکنان استقلال اهواز برای زدن گل تساوی نتیجه‌ای برای این تیم در بر نداشت.
 
نفت تهران هم در نیمه اول و هم در نیمه دوم فرصت‌های خوبی برای زدن گل‌های بیشتر داشت ولی بازیکنان این تیم نتوانستند دروازه حریف را باز کنند.
 
علیرضا منصوریان، سرمربی نفت تهران پس از مسابقه گفت: "از عملکرد شاگردانم و همچنین نتیجه به دست آمده رضایت کامل دارم، اما یک موضوع مرا ناراحت کرد و آن هم فرصت‌های گلی بود که در هر دو نیمه از دست دادیم."
 
نفت تهران که فصل پیش یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ بود، امسال از آغاز مسابقات نتوانست نتایج خوبی بگیرد.
 
سرمربی نفت تهران گفته است: "به شاگردانم تاکید کردم اصلا به جدول نگاه نکنند بلکه تمرکزشان را روی بازی‌هایی بگذارند که در پیش داریم. ما باید از هر بازی ۳ امتیاز کسب کنیم تا کم کم به جایگاه واقعی‌مان در جدول برسیم."
 
مهدی امیری، مربی استقلال اهواز با دفاع از عملکرد بازیکنان این تیم گفت: "به اعتقاد من نتیجه عادلانه برای بازی امروز تساوی بود. تیم استقلال اهواز با وجود همه مشکلاتی که داشت امروز با تعدادی بازیکن که اکثر آنها جوان بودند مقابل نفت به میدان آمد و اتفاقاً آنها نمایش خوبی داشتند. بازیکنان ما شایسته حداقل تساوی بودند."
 
استقلال اهواز با شش امتیاز در قعر جدول لیگ برتر ایران قرار دارد.
+8
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.