پلیس آریزونا مرد ایرانی را به اتهام قتل همسرش با تبر بازداشت کرد

پلیس ایالت آریزونای آمریکا یک مرد را به اتهام قتل همسرش با ضربات تبر، در جنوب فینیکس بازداشت کرده است. بر اساس اسناد دادگاه، حجت فهندژ سعدی، ۳۶ ساله، متهم است که همسر ۳۰ ساله خود لاله فهندژ سعدی را با ضربات تبر به قتل رسانده است.
 
او که روز دوشنبه بازداشت شد، در دادگاه به فارسی و از طریق مترجم گفت که همسرش را دوست داشته است. این دو ۱۳ سال زن و شوهر بودند.
 
بر اساس گزارش ها، جیغ های لاله در ساعت ۳ بامداد روز یکشنبه همسایگان را در آپارتمان های "آربور ویلیج" بیدار کرد. او به در خانه یکی از همسایگان می کوبید و همسایه، لاله را خونین و به شدت مجروح یافت.
 
بر اساس اسناد دادگاه، همسایگان بارها شاهد اختلافات خانگی این دو بودند که گزارش نشده بود. اسناد نشان می دهد که حجت جدا از لاله در آپارتمانی در شمال فینیکس زندگی می کرد. این زوج یک پسر ده ساله دارند.
 
شاهدان گفتند مردی را دیدند که صورت خود را پنهان کرده بود و با یک خودروی شاسی بلند از صحنه فرار کرد. بازپرسان دریافتند که نشانه های خودرو با خودروی اس.یو.وی حجت سازگار است. ماموران تبر را نیز در محل گذاشتن زباله در مجتمع مسکونی پیدا کردند.
دوربین های مداربسته در یک فروشگاه ورزشی نیز مردی که شبیه حجت است را نشان می داد که یک تبر می خرید.
 
+65
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  marhoom alinaghi khan - اشنویه، ایران

  چند میلیون ایرانی‌ ظاهراً خارج از کشور زندگی‌ میکنند، به ندرت میشنویم جنایت و بزه کاری نسبت به دیگران و جامعه داشته باشند، ولی‌ تا دلت بخواد خودی رو تیکه و پاره میکنند، انگار فقط زورمون به همدیگه می‌رسه، همانطور که دولتهای عربستان و عراق و افغانستان و غیره ذالک هر بلائی به سرمون آوردند تا به حال، دولتمون هیچ غلطی نکرده تا الان، ولی‌ اگه یه اقلیت ایرانی‌ نفس اضافی بکشه، فقط نابودی و مرگ در انتظار شونه
  6
  76
  ‌چهارشنبه ۲ دی ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۶
  ۳۶
  13lack Bird - لندن، انگلستان
  باید دید اصل موضوع چی‌ بوده؟ متعسفانه مردهای که از ایران همسرشون رو میارن، چون زن در اینجا حق و حقوق بیشتر و ارجحیت داره نسبت به مرد بارها دیده شده که زنهای ایرانی‌ به طرز فجیحی به شوهرشون خیانت کردن. بسیار زیاد زنهای ایرانی‌ که دوست پسر خارجی‌ گرفتن و به صورت قانونی تمام و کمال دارییهای مرد و حضانت بچه رو گرفتن و از خونه پرتشون کردن بیرون. اینجا دوست دخترت و خواستی‌ بیاری خونت با هم زندگی‌ کنید باید از هر جهت بهش فکر کنی‌ چون اگه مشکلی‌ پیش بیاد اینجا مرد هست که آواره می‌شه چه برسه به همسرت همه زندگی‌ و زحماتت رو یک روزه میگیره.
  64
  80
  ‌چهارشنبه ۲ دی ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۵
  ۳۷
  negarherami - پورتلند، ایالات متحده امریکا
  مردک کثیف یه کلمه انگلیسی نمیتونه حرف بزنه بیکار و بی عار مفتخور دولت، زن بیچاره رو اموال خودش میدونه. دوست من این خانواده رو میشناسه. میگفت بهایی هستن و زن بیچاره مدام آزار و اذیت میشده
  31
  43
  ‌چهارشنبه ۲ دی ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۱
  ۳۰
  IRAN+ISRAEL+USA4EVER - مونیخ، آلمان

  مثل توی فیلم هرور SAW. چند تیکه کرده حالا همسرشو؟ اگر درست تیکه بکنه می‌شه همه بدن را توی یک چمدان جا داد و از محل قتل دور کرد بدون اینکه همسایه‌ها متوجه بشن. البته به زوج هایی که میخوان همو از بین ببرن آرسین رو پیشنهاد می‌کنم چون آرسین هیچ آثر ظاهری بعد از قتل به جا نمیذاره مگر اینکه شک کنن و جسد رو اوتوپسی کنند. البته باید صبر داشت چون آرسین رو باید کم کم و آن‌ هم برا چند ماه توی غذا، درینک و غیره بریزین تا اثر داشته باشه. موفق باشن زوج‌های عزیز.
  60
  25
  ‌چهارشنبه ۲ دی ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۰
  ۴۱
  aarian - تهران، ایران

  اختلاف سر هرچی‌ می‌خواد باشه قتل با تبر یک کار جنون آمیز و وحشتناکه. متاسفم که می‌شنوم یک ایرانی‌ در خارج از کشور دست به یک چنین جنایت وحشتناکی‌ زده. اون از شوهر ساناز این هم از این آقا..
  3
  58
  ‌چهارشنبه ۲ دی ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۲
  ۳۷
  Liberte - تهران، ایران
  [::13lack Bird - لندن، انگلستان::]. واقعا زن های ایرانی به شوهراشون خیانت می کنند؟ در این صورت چقدر بد و پلید هستند.
  15
  6
  ‌پنجشنبه ۳ دی ۱۳۹۴ - ۰۴:۳۵
  ۳۷
  Liberte - تهران، ایران
  [::IRAN+ISRAEL+USA4EVER - مونیخ، آلمان::]. فکر کنم می خواستی شوخی کرده باشی ،با این حال چون شوخیت وحشتناک بود ،بهتون منفی دادم،با این همه لبخند رو اول صبحی بر لبانم اوردین.راستی کاش اسراییل لاور تو نام کاربریتون نبود. ;)
  4
  15
  ‌پنجشنبه ۳ دی ۱۳۹۴ - ۰۴:۳۸
  ۵۲
  dook - دبی، امارات متحده عربی
  ایرانى درست شنیدم فکر کنم آخرش یه مرد پیدا شد . بهترى بفرستنش ایران بیفته به جون آخوندا که یه عمرى زن و دختر مردم را به فحشاى سیغه کشیدن. براوو
  8
  7
  ‌پنجشنبه ۳ دی ۱۳۹۴ - ۰۶:۰۸
  ۶۲
  شاه و شیخ - قم، ایران
  هم از اطلاعات مفیدتون!! و هم از نام کاربری و محتوا ی کامنت‌هاتون معلوم می‌شه که سابقا در سازمان امنیت کشور خدمت رسانی میکردید. پس بگو چرا بعضی‌ از دانشجویان و معترضین کتاب به دست و نه (مسلسل به دست) به طرز مرموزانه‌ای خود به خود کشته و یا مثل اون پزشک لنگرودی دیوانه میشدند...!!
  21
  11
  ‌پنجشنبه ۳ دی ۱۳۹۴ - ۰۷:۵۴
  ۴۳
  زندگی‌، جنگ و دیگر هیچ - هیوستون، ایالات متحده امریکا

  [::13lack Bird - لندن، انگلستان::]. ۱- من نمی‌فهمم که این حرف شما چه معنی‌ میده که "باید دید اصل قضیه چه بوده" اصلا این خانوم رفته با یکی‌ دیگه، آخرش اینه دیگه؟! قبول. خب غلط کرد کشت، بی‌ جا کرد. میدونی‌ آقا، میگم آقا چون مطمئنم که مردی، اونم مردی که فقط ..... ناراحت شدی به درک که شدی چون یه عمره عادت کردین هر ... به دهنتون آمد رو بگین و کسی‌ هم تو روتون نایستاده. کسانی‌ با عقیده تو شریک جرم یه همچین جنایاتی هستند، با افکارتون با حمایتهای ضمنی‌ و مستترتون. منم "..... مثل خودت، این حرفا رو هم نزدم که اینجا لایک بگیرم و اینکه بگیرم و نگیرم اصلا برم مهم نیست. خوشحالم که مثل تو فکر نمی‌‌کنم، خیلی‌ خوشحالم که فقط حضور فیزیکی‌ در غرب ندارم و حضور ذهنی‌ در مرز زمانی ۱۰۰ سال پیش مرز "پر گهر" که گویا این روزها پر شده از ... خجالت بکش از این طرز فکرت، خجالت بکش..
  8
  39
  ‌پنجشنبه ۳ دی ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۲
  ۴۳
  زندگی‌، جنگ و دیگر هیچ - هیوستون، ایالات متحده امریکا

  [::13lack Bird - لندن، انگلستان::]. ۲-ما مردهای ایرانی‌ که می‌‌دونیم زن ایرانی‌ انقدر بده و مزخرفه(با عرض پوزش از خانمها) پس باز چرا میریم سراغ شون؟ مگه چاقو بیخ گلومون گذاشتن؟ چرا نمی‌‌خوایم قبول کنیم که ما مردهای ایرانی‌ مشکل داریم. کی‌ باید بفهمیم که عصبی و پرخاشگر هستیم؟ کی‌ باید بفهمیم که همسر یا دوست دخترمون رو تحقیر می‌‌کنیم؟ کی‌ باید بفهمیم که همیشه از بالا با طرفمون صحبت می‌‌کنیم؟ کی‌ باید بفهمیم که استاد نیستیم و همسر یا دوست دخترمون شاگرد ما نیست؟ کی‌ باید به این درک برسیم که ما آلتهای تناسلی‌ متحرک نیستیم (زن و مرد) می‌شه تو زن و مرد چیزهای دیگه هم دید. کی‌، کی‌ . کی‌ باید خیلی‌ چیزها رو بفهمیم. کشتن مگه الکیه، صحبت از جون یه آدم، آدمی‌ که بچه داره و خانواده‌ داره، کسانی‌ رو داره که دوستش دارن و نگرانش میشن، انگار در مورد یه سوسک داری حرف می‌‌زنی‌ وقتی‌ خیلی‌ راحت میگی‌ "باید دید اصل قضیه چی‌ بوده!!"
  6
  39
  ‌پنجشنبه ۳ دی ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۳
  ۳۸
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  شغال وحشی مردکه نفهم !! دوست داشتنهاشون هم خرکی هستش !! میگن عاشق زنمون هستیم اونوقت زیر مشت و لگد سیاه و کبودشون میکنن اینه عشق بیشتر اقایون شرقی ( البته نه همگیشون ، بیشترشون)
  6
  29
  ‌پنجشنبه ۳ دی ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۸
  ۶۲
  شاه و شیخ - قم، ایران
  [::Liberte - تهران، ایران::]. نه گرامی شوخی نکرده خیلی هم جدی گفته . اون خود واقعی اش هست منظور از کامنت من هم ایشان بود که از به کار بردن نام کاربری اش ابا دارم.
  19
  5
  ‌پنجشنبه ۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۵
  ۴۱
  رقص پرواز - پراگ، چک

  [::13lack Bird - لندن، انگلستان::]. گرامی چرا دید رو نسبت به زنهای ایرانی خارج از کشور خراب میکنید! چرا شرافت زن ایرانی رو زیر سوال میبرید؟ نمیگم تمام زنهای ایرانی خارج از کشور پایبند به خانواده شان بودند ولی دلیل نمیشه به خاط عده ای اینگونه زن ایرانی را به خیانت و هرزگی محکوم کنید.همانطور که تعدادی مردای ایرانی وقتی دخترهای رنگ به رنگ غربی رو میبینند همسر و فرزند رو فراموش و خیانت میکنند،ولی این دلیل نمیشه ما هم بگیم مردای ایرانی اینگونه اند و بدنامشون کنیم. متاسفانه هنوز تفکر مرد سالارانه و جانبدارانه در کامنت شما هویداست. اگر ادمی بدذات و آلوده باشه موقعیت جغرافیایی ذات اون آدم رو عوض نمیکنه، مطمئن باش اون زنی که در خارج از کشور خیانت کرده در داخل ایران هم پاک نبوده و این برای آقایون هم صادقه. زنان ایرانی زیادی در خارج از کشور همراه همسرانشان یا به تنهایی مشغول تحصیل و یا کار هستند و بی انصافیه اینگونه زن ایرانی رو محکوم کنید! امیدوارم دید بهتری نسبت به زنان کشورت داشته باشی، موفق باشید!
  0
  40
  ‌پنجشنبه ۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۷
  ۴۱
  رقص پرواز - پراگ، چک

  [::Liberte - تهران، ایران::]. [::Liberte - تهران، ایران::]. هموطنم، متاسفانه محکوم کردن زنان کار راحتی هست، زن که باشی درباره ات به راحتی قضاوت میکنند، درباره لبخندت، درباره ی زیباییت، درباره ی لباس پوشیدنت، درباره روحیت، جسمت، موهایت، عشقت، همسرت، و به راحتی تهمت نثارت میشود، ولی دوست فیلسوف مسلک من، اینو توی زندگی یاد گرفتیم که اگه بترسیم رفته رفته زن مرد نما میشویم. زنان هموطنت رو با نوشته ای کوتاه قضاوت نکن! سپاسگزارم
  0
  40
  ‌پنجشنبه ۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۱
  ۳۷
  Liberte - تهران، ایران
  [::رقص پرواز - پراگ، چک::]. [::شاه و شیخ - قم، ایران::]. سلام بر دوستان و ممنون از راهنمایی اتان.در واقع من هم اعتقاد دارم نوع بشر و سرشت اون از ابتدا ی تاریخ خلقت ودر همه جوامع یکی بوده است و اصلا نمیشه بطور موردی قضاوت کرد.
  0
  7
  جمعه ۴ دی ۱۳۹۴ - ۰۰:۵۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.