قصاص مرد جنایتکاری که برای لاپوشانی قتل همسرش، برادر خود را از کوه پرت کرد

یک مرد که همسرش را در قزوین کشته و دروغ‌پردازی‌های زیادی کرده بود قصاص شد.

به گزارش پارسینه به نقل از ایران، این جنایت نخستین روز اردیبهشت ماه سال 89 در شهر الوند رخ داد و ابتدا همه تصور کردند زن جوان در غیاب شوهرش که در گیلان بوده خودکشی کرده است.
 
اما بررسی‌های پلیسی نشان از قتل داشت تا اینکه شوهر وی با اتهام جنایت خانوادگی روبه‌رو شد و این مرد 28 ساله ادعا کرد: «وقتی از گیلان به خانه‌‌ام بازگشتم و مردی را در حیاط دیدم، وارد شدم و همسرم را به خاطر خیانت به خودم کشتم.»این مرد دروغگو اصرار بر این داستان داشت تا اینکه بررسی‌ها نشان داد که همسر مقتول در روز حادثه با پدر و برادران  این زن دعوا می‌کند و این جر و بحث آنها بالا می‌کشد و او پس از جدایی از آنها به خانه خود رفته و در آنجا نیز با همسرش جر و بحث می‌کند و دعوای آنها با قتل خاتمه می‌یابد.
تجسس‌ها نشان داد مرد همسرکش برای گمراه کردن دیگران برادر معتادش را خبر می‌کند و او را بیرون از قزوین، اطراف باراجین می‌برد و طلاهای همسرش را به او می‌دهد و بعد برادرش را از کوه پرتاب می‌کند تا دیگران با پیداکردن طلاها تصور کنند که برادرش همسر او را به قتل رسانده است اما برادر با وجود پرتاب شدن از کوه، زنده مانده و راز این جنایت فاش می‌شود. این مرد در شعبه دوم دادگاه کیفری استان قزوین محاکمه شد و حکم قصاص دیروز در زندان مرکزی اجرا شد.
+43
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.