قتل مافیایی جوان ایرانی در ناگویا

روزنامه ایران : پلیس ژاپن به خاطر زبان فارسی قاتلان نقابدار در تعقیب 6 مرد ایرانی است
 
جوان ایرانی که داماد یک نمایشگاه‌دار ژاپنی بود در حمله 6 هموطنش در ناگویا به قتل رسید.مهرداد که 28 ساله است از 6 سال پیش با ترک خاک ایران به ژاپن رفته بود و در آنجا پس از ازدواج با دختر یک نمایشگاه‌دار ژاپنی، اقامت دائم گرفته بود.

صبح دوشنبه 30 آذر ماه خانواده سیاهپوشی با مراجعه به شعبه هفتم دادسرای امور جنایی از قتل پسرشان در ژاپن پرده برداشتند.اعضای این خانواده مدعی شدند «مهرداد» بامداد یکشنبه 29 آذر ماه، هدف حمله گروهی ناشناس قرار گرفته و با ضربات چاقو و میله‌های آهنی آنها کشته شده است.درحالی که پرونده این جنایت در ژاپن نیز در دست بررسی است خانواده «مهرداد» خواستار دستگیری عامل جنایت شدند.

 با توجه به اینکه به نظر می‌رسد 6 مهاجم ایرانی ویزای دائم ژاپن را نداشته‌اند، بازپرس احمد بیگی از شعبه 7 دادسرای امور جنایی با فرضیه بازگشت این مردان به کشور، دستور ردیابی آنان را صادر کرد تا این پرونده در دستور کار تیمی از مأموران اداره دهم پلیس آگاهی قرار گیرد. جسد این جوان 28 ساله که پدر کودک 3 ساله‌ای نیز است، هنوز به ایران انتقال نیافته و درخواست این انتقال در دست پیگیری است.
تحقیقات ابتدایی در ژاپن
به گزارش شبکه خبری «فوجی» ژاپن براساس آنچه تصاویر دوربین‌های مداربسته خیابانی «ناکاگاوا وارد» به ثبت رسانده است این حمله در ساعت یک و 30 دقیقه بامداد یکشنبه 29 آذر اتفاق افتاده است.در این تصاویر مقتول درحالی که تحت تعقیب دو خودروی دیگر بود، با بسته شدن راهش از دو طرف با خودروهای مهاجمان در وسط خیابان متوقف شده است.6 مرد که با ماسک صورتشان را پوشانده بودند، پس از اطمینان از گرفتار کردن این جوان، با چاقو و میله‌های آهنی پیاده شدند و با خارج کردن «مهرداد» از خودرویش او را بشدت مضروب و غرق در خون کردند.عاملان این حمله خشن پس از ضرب و شتم شدید این جوان سوار خودروی دیگری از محل متواری شدند.«مهرداد» که بسختی راه می‌رفت خود را به مغازه کنار خیابان رساند و همانجا از هوش رفت. این جوان ایرانی پس از انتقال به بیمارستان به کما رفت و با وجود تلاش پزشکان به علت خونریزی شدید تنها 6 ساعت مقاومت کرد و تسلیم مرگ شد.به گفته شاهدان 6 مرد نقابدار در زمان این حمله به زبان فارسی، جوان ایرانی را مجبور به ترک خودرویش کردند. هنوز هیچ ردپایی از عاملان این جنایت به دست نیامده است اما پلیس ژاپن امیدوار است با استفاده از سرنخ‌های علمی هرچه زودتر این مردان را به دام اندازد.
+31
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.