سرمربی جدید تیم ملی والیبال ایران در تهران: آمده‌ام تا رویایمان را بسازیم

محمد‌رضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال و رائول لوزانو سرمربی جدید تیم ملی ایرانرائول لوزانو، سرمربی جدید تیم ملی والیبال ایران دیشب وارد تهران شد و امروز برای ارائه برنامه‌هایش و امضای قرارداد به فدراسیون والیبال رفت.
 
این مربی آرژانتینی به همراه دستیارش خوان سی‌چلو به ایران رفته است.
 
او در دیدار با محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال ایران گفت: "از حضور در ایران خیلی خوشحالم. آمده‌ام تا همه با هم رویایمان را بسازیم."
 
این مربی ۵۹ ساله قرار است در مدت سه روز اقامت خود در تهران علاوه بر عقد قرارداد همکاریش با فدراسیون والیبال تا پایان المپیک ۲۰۱۶ برزیل، برنامه‌های آماده سازی تیم ملی تا پایان این رقابت‌ها را نهایی کند.
 
لوزانو پس از گفت و گو با رئیس فدراسیون به سالن والیبال فدراسیون رفت. او ابتدا به سالن بدنسازی رفت و با دیدن تجهیزات بدنسازی تیم ملی والیبال نکاتی را یادداشت کرد تا در صورت لزوم تغییراتی در شکل و امکانات این سالن بوجود آورد.
 
همزمان با حضور سرمربی تیم ملی والیبال، تیم بانک سرمایه در سالن تمرین داشت که لوزانو دقایقی نیز تمرین این تیم را تماشا کرد.
 
لوزانو، تجربه مربیگری در رده های نوجوانان، جوانان، دانشجویان، زنان، مردان، باشگاهی و ملی در آرژانتین، ایتالیا، یونان، آمریکای جنوبی، لیگ جهانی، قهرمانی جهان، جام جهانی و المپیک را دارد.
تیم ملی والیبال ایران اردیبهشت آینده باید در مسابقات انتخابی المپیک که در ژاپن برگزار می شود، شرکت کند.
 
تیم اول آسیا به این رقابت‌ها راه پیدا خواهد کرد.
+2
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.