حبس ابد برای مادری که فرزندش را با مایکروفر کشت

حکم حبس ابد برای مادری که فرزندش را با مایکروفر کشت، صادر شد. «کا یانگ» سرانجام به دلیل قتل عمدی دخترش محکوم شد.
 
به گزارش فرادید به نقل از هافینگتن پست، کا یانگ دختر یک ماهه‌اش را داخل مایکروفر آشپزخانه گذاشت و اجازه داد تا او پنج دقیقه در داخل مایکروفر بماند. اسکای نیوز گزارش داد که «میرابل تائولو» به دلیل جراحت داخلی وارده ناشی از گرمای زیاد در سال ۲۰۱۱ جان خود را از دست داد.
 
کا یانگ، مادر دختر یک ماهه، مدعی شد که به دلیل حمله صرع دخترش را داخل مایکروفر گذاشته است. ادعایی که توسط هیئت منصفه دادگاه رد شد. کا یانگ پیشتر سابقه حمله صرع داشته و ادعا کرده بود که هشیاری‌اش را کامل از دست داده بود. در گزارش دیلی میل نیز آماده بود که نیروهای پلیس جسد دختر کوچک را در داخل مایکروفر پیدا کردند.
 
در جریان جلسه دادرسی در سال ۲۰۱۲، دکتر گرگوری رِیبر توضیح داد که بزرگترین آسیب وارده به میرابل از طریق سوزش اندام درونی ناشی از تابش پرتوها به او وارد شده بود.
 
وی همچنین گفت که نوزاد به احتمال فراوان پیش از مرگ درد و رنج فراوانی را متحمل شده بود. قاضی شهر ساکرامنتو، یعنی همان شهر محل زندگی یانگ، وی را به حبس ابد محکوم و حداقل مدت زندانش را ۲۶ سال عنوان کرد.
+37
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  Liberte - تهران، ایران

  بعضی خبرها دیگه آخر هر چی خبر بد هستش.نمی دونم خدای مهربان چرا این نوزاد رو خلق کرده بود؟ فقط برای یک ماه زندگی با مادر سنگدل ووحشی و بعدش تو ماکروفر سوختن. با تبیین این رویداد باز و بیشتر بر اندیشه های فلسفی خودم که البته ماخوذ از امانوئل کانت و دیگرفلاسفه است ، مطمئن تر می شوم.اینکه خداوند جهان را با قوانین فیزیکی و شیمیایی و بیولوژیک آفریده ولی در امور آن دخالت نمی کند،و همه چیز با اون قوانین و نیروها هستند. اینکه اون دختر صرع داشته ، کار قوانین بیولوژیک و ژنتیک بوده ،در بی رحمی مادر هم سایر انسان ها با ایجاد جامعه منحط و سرمایه داری پر استرس موثر بودند ونه خدا، اگه اون آتیش سوزوند و خاموش نشد ،قوانین شیمی می گویند که هر چه با حرارت تبدیل به کربن میشه ،اگه جایی زلزله میاد کار خدا نیست ،قوانین فیزیک و جغرافیا باعث می شن،والخ. پس خدای بزرگ دوستت داریم و می دونیم که تمام این بدبختی های انسان رو در آخرت لحاظ می کنی،پس همه مارو عاقبت بخیر کن.آمین. ;) :(
  10
  32
  ‌سه شنبه ۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  leila leila - گوتنبرگ، سوئد
  اینکه میگن خدا عادل و دادگر هست برای من همیشه سوال بی‌ جوابیه. یه طفل معصوم چرا باید به دنیا بیاد که بعد از یک ماه با چنین رنجو عذاب وحشتناکی‌ بمیره ؟ قرار بوده درس عبرتی بشه برای کسی‌ ؟ اصلا واسه درس عبرت کس دیگی‌ شدن چرا باید یه موجوده بی‌ گناه دیگه‌ای زجری اینچنینی بکشه ؟ چرا باید خدای عادل و دادگر به یک همچین موجودی که نمیتونم هیچ نام خاصی‌ روش بذارم بچه بده ؟ اونهایی که شعور و سواد و لایق داشتن فرزند هستن چرا از داشتن اولاد محرومن و باید تا ابد در حسرت بسوزن ؟ حالم بده این خبر روح و روانم رو به هم ریخت ادم از دنیا و کلمه عدالت الهی بیزار می‌شه
  2
  11
  ‌سه شنبه ۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.