روحانی و رفسنجانی تلویحا به دستگیری و مجازات تهدید شدند.

+15
رأی دهید
-94

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  simairani - کاشان، ایران

  نه خواهشاً بیان از تو به عنوانِ مردی باسواد و عالم یاد کنند؟ با کدوم مدرک حقوقی به این مسند تکیه کردی؟هرچند برای قاتل بودن حقیقتاً هم نباید اهل علم و دانش باشی‌ بعد هم که حیفِ نام بردن از کلاغ و کفتار و لاشخور حتی ، و تشبیه شما شیادانِ تاریخ به این جانوران .
  20
  59
  دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  loder - شیراز، ایران

  از قدیم گفتن عدو شود سبب خیر اگر خدا بخواهد خودشون افتادن به جان هم .....ولی لازم به ذکر هست که روحانی نفوذی انگلیس در ایران هست ;) ;)
  11
  45
  دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  Omidjaber - سایتاماکن، ژاپن

  واقعاً در تعجب هستم که این تندروها و اصولگراها هر چه دلشان میخواهد میگویند به راحتی منافق نفوذی وضد ولایت فقیه جالبه با این حرفها دیگران را مقصر میکنند و خودشون بی گناه یکی از بزرگترین منافقین و نفوذی ترین ادمهایی که در نظام ایران وجود دارد همان اصولگرا ها و تندروها هستند بایستی همشون را از سیاست و نظام انداخت بیرون واقعاً باعث بدبختی ایران و ایرانی همین ها هستند.
  5
  56
  دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی
  این هم نمونه روشن از اسلام سیاسی روافض صفوی ، این افراد و این نظام ، مدعی ترین نظامی هستند که خودشان را منتسب به حکومت علوی و یا حکومت واقعی اسلامی و راه و روش پیامبر مینامند اما در عمل قالتاق ترین و بی کفایت ترین نظام سیاسی جهان رو دارا هستند، در زیر سایه حکومت ولایت فقیه و به زعم خودشان ولی امر مسلمین جهان انواع اختلاسها و خیانت ها و ظلمها در حق مردمان کشور صورت میپذیرد و این نظام با سیاستهای هدفمند خود ایران و ایرانی را به فحشا و اعتیاد و تزلزل نظام خانواده وادار کرده و عملاً کشور را به قهقرا برده اند و امروز حتی به خودشان هم رحم نمیکنند و اینگونه و به زشتی همدیگر رو سگ و الاغ و کلاغ صدا میزنند و البته به حق هم همینگونه است این وحشیها هر نوع حیوانی هستند بجز انسان البته با معذرت خواهی از حیوانها
  15
  20
  دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۵
  منوچهری - کرمان، ایران

  جنگ زرگری!! تا زمانی که رفسنجانی و خاتمی زنده هستن, این حکومت پا برجاست! تازه میخوان نوه خمینی رو هم جانشین رفسنجانی کنن! وای به حال ما در این دایره مینا...
  6
  44
  دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  Omide por jalal - لس‌انجلس، ایالات متحده امریکا

  زمانی‌ که مموتی منتقدان را بزغاله صدا میکرد شما کجا بودید ؟ حالا دیدید که مموتی با تقلب سر کار آماده ؟خدا رو شکر که با گذشتِ زمان ، رفتارِ شما نشان داد که با تقلب و دستورِ رهبر ماموت را رئس جمهور !!! کرده اید و چون حمایتِ رهبر بود جرأت نداشتید به ادبیاتِ درِ پیتی او اعتراض کنید. " راستی‌ بچه‌ها از فدای آقا کسی‌ خبر داره " ؟ :)
  0
  34
  دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  نازک بین - شفیلد، انگلستان
  قدیما میگفتند : پیش نماز که......... وای بحال آنها که باو اقتداع میکنند .! بهترین برداشت و قضاوت را مردم خواهند کرد .عمل کرد هرکدام از این آقایان آئینه ایست پیش چشمان ملت هشیار و نکته سنج ایران.جنگهای تبلیغاتی قبل از انتخابات.سوژه های داغ روز.
  2
  16
  دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  fair 50 - رنتون، ایالات متحده امریکا
  تنها راه نجات از زیر سلطهء این طاعون همینه که اینا بجون هم بیفتن، و خوشبختانه شروع هم شده، من فکر کنم اینا بزودی خرخرهء همدیگه رو میجوند، تا جاییکه همشون از بین میرن و فقط دو نفر باقی میمونن، یکیش این «سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی» و اون یکیش هم «فدای چلاق علی، اودنسه، دانمارک» !
  1
  7
  ‌سه شنبه ۱ دی ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.