حقیقی: حاضر نیستم به هر تیمی بروم

گوچی: بازی در انگلیس واقعاً سخت است
 
علیرضا حقیقی و رضا قوچان‌نژاد دو بازیکن تیم‌ملی در لندن با هم دیدار داشتند. علیرضا که بعد از بازی روبین و بوردو در فرانسه ماند، پس از چند روز استراحت در این کشور، عازم لندن شد تا با مدیر برنامه‌های خود دیدار داشته باشد.
 
در این دیدار فرصتی هم دست داد تا او با رضا قوچان‌نژاد مهاجم چارلتون دیدار داشته باشد. آنها شام را کنار هم خوردند و از وضعیت یکدیگر پرسیدند. علیرضا حقیقی گفت: «می‌خواهم نیم‌فصل به تیم جدیدی بروم و باید از همین حالا به دنبال تیم باشم. باید مزه دهان کازانی‌ها را هم بچشم و ببینم چه خواسته‌ای دارند ولی هدفم این است که جدا شوم.» رضا قوچان‌نژاد مهاجم چارلتون هم از وضعیت خود در این تیم ابراز رضایت کرد و گفت: «بازی در اینجا واقعاً سخت است. باید خیلی آماده باشی.
 
فعلاً در چارلتون هستم. البته وضع تیم‌مان خوب نیست و این فصل واقعاً بازی سخت‌تر شده است ولی با حضور مربی جدید به من بیشتر بازی می‌رسد.» در این دیدار حقیقی و قوچان‌نژاد تا توانستند با هم شوخی کردند. حقیقی گفت: «حاضر نیستم از روبین به هر تیمی بروم. قبلاً مجبور شدم حتی در تیمی مثل پنافیل بازی کنم ولی الان با تجربه بازی در جام‌جهانی‌ و جام ملت‌ها به دنبال حضور در تیم بهتری هستم.» قوچان‌نژاد هم برای حقیقی آرزوی موفقیت کرد.
+5
رأی دهید
-19

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.