سرباز فراری تیم ملی به ایران برمی گردد یا به آمریکا می رود؟

خبر آنلاین : مهرداد پولادی قید بازگشت به ایران را برای همیشه زده و به فکر این است که کشوری را برای زندگی انتخاب کند.
 
این روزها شایعات تازه ای به راه افتاده. اینکه مهرداد پولادی می خواهد به ایران بازگردد. مدیر برنامه های سابق علی کریمی هم مطلبی در فضای مجازی منتشر کرد که علت به راه افتادن شایعات بود. او از مسئولان خواست که در حق پولادی لطف کنند و این دردسرها برایش به پایان برسد و به ایران بازگردد. حال آنکه خبرهای موثق از قطر، دقیقا حکایت از چیزهای دیگری دارد.

مهرداد پولادی آخرین بار در جام ملت های 2015 استرالیا پیراهن تیم ملی را پوشید. بازی عراق، آخرین بازی ملی او بود؛ مسابقه ای که با اتفاقات تلخی برای مهرداد همراه شد. او در نیمه اول بازی کارت قرمز گرفت و در نهایت... تیم ملی باخت. پس از این شکست، انتقادات بسیار زیادی از پولادی شد، از او که می گفتند نباید همراه تیم ملی به استرالیا می رفت چون کارت معافیتش تقلبی بوده است. کروش اما پای او ایستاد و مهرداد سرانجام به استرالیا رفت.

پس از بازگشت تیم ملی از جام ملت ها، پولادی مستقیما به قطر رفت. از همان لحظه مصاحبه ها آغاز شد؛ مسئولان نظام وظیفه گفتند پولادی قول داده بود به ایران برگردد و به یک باشگاه نظامی ملحق شود. مهرداد اعلام کرد خردادماه سال 94 برمی گردد اما در فروردین امسال اعلام کرد قراردادش با الشحانیه قطر 3 ساله است! این اظهار نظر مسئولان نظام وظیفه را برآشفت چراکه به خوبی اطلاع داشتند پولادی قرارداد یک ساله با الشحانیه امضا کرده است.

این مستندات وضعیت پولادی را وخیم تر کرد. همان روزها معلوم بود مهرداد دیگر قصد بازگشت به ایران را ندارد و در واقع می خواهد زمان بخرد تا تصمیم نهایی اش را بگیرد. حال در این روزها که بازهم شایعات بازگشت پولادی به ایران مطرح شده، خبرهای قطعی حکایت از آن دارد که او دیگر به ایران بازنمی گردد. مهرداد فعلا بازیکن الشحانیه است و قصد دارد فوتبالش را در خارج از ایران ادامه دهد. حداقل اکثر بازیکنان تیم ملی از این بابت مطمئن هستند و می دانند که همبازی سابق شان دیگر به کشور برنمی گردد. یکی از بازیکنان تیم ملی که نخواست نامش فاش شود، در این باره می گوید: «مهرداد تصمیم خود را گرفته. او می داند که اگر به ایران برگردد همه جوره از نظر مالی ضرر می کند. برای تیم ملی هم که نمی تواند بازی کند... این فکرها را کرده و تصمیم گرفته که به ایران برنگردد.»

مهرداد حتی نقشه های زیادی برای آینده اش کشیده است. پولادی در صورت پایان فوتبالش، باید در کشوری زندگی کند. او از حالا به فکر آن روزهاست و می خواهد کشوری را به عنوان مقصد نهایی انتخاب کند. از آنجا که کشور آمریکا به فوتبالیست های ایران به سادگی کرین کارت می دهد، پولادی حتی به آن فکر افتاده که این کشور را برای زندگی انتخاب کند. در حال حاضر خیلی از چهره های فوتبالی ایران گرین کارت دارند و این اتفاق چندان عجیبی نیست که بازیکنی با سابقه پولادی گرین کارت این کشور را بگیرد.
+24
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  پرنده پروازی - حیدراباد، هندوستان
  بسیار تصمیم عاقلانه ای گرفت که به ایران برنگشته، یه روز از خودش به خاطر این کارش تمجید میکنه، اگه بیاد ایران اول برو چن سال زندان و بعد هم سربازی ..... مگه مغز خر خورده ادم که برگرده
  1
  17
  یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.