افشای مدارک پزشکی جدید علیه "هیتلر"

فرادید : بررسی نتایج مدارک پزشکی نشان می‌دهد که رهبر آلمان نازی از بیماری «کریپتورکیدیسم» یا تحلیل بیضه راست رنج می‌برد.
 
به گزارش فرادید به نقل از گاردین، دانش‌آموزان بریتانیایی مدت‌ها شعری را در مدارس این کشور می‌خواندند که محتوای آن به سخره گرفتن آدولف هیتلر، رهبر آلمان نازی، بود. آن‌ها در این شعر هیتلر را به دلیل تک بیضه بودنش تحقیر می‌کردند.
 
حال مدارکی پزشکی از آن سال‌ها یافت شده که نشان می‌دهد شعر دانش‌آموزان بریتانیایی چندان هم بی‌اساس نبوده است. یک مورخ آلمانی پس از مدت‌ها به مدارکی دست پیدا کرده که بر مضمون شعر دانش‌آموزان بریتانیایی صحه می‌گذارد.
 
کودتای مونیخ یا کودتای آبجو فروشی (Beer Hall Putsch) یک کودتای نافرجام بود که در تاریخ ۹ نوامبر ۱۹۲۳ توسط آدولف هیتلر و اریش لودندورف طراحی شد. این کودتا شکست خورد و برخی از اعضای بلند پایه حزب نازی در جریان آن دستگیر شدند. گفتنی است این کودتا آغاز قدرت گیری آدولف هیتلر و رسیدن او به قدرت و تشکیل آلمان نازی بود.
 
پس از دستگیر هیتلر در پی کودتای نافرجام، از او معاینات پزشکی به عمل آمد. اینک نتایج آن معاینات پزشکی پیدا شده و نشان می‌دهد که رهبر حزب نازی به نوعی «نهان‌ خایگى‌ِ مایل به راست» یا همان کریپتورکیدیسم (cryptorchidism)  مبتلا بوده است.
 
در یادداشت‌ها دکتر یوزف اشتاینر برین، افسر پزشکی زندان لاندزبرگ، آمده که «آدولف هیتلر، هنرمند و اخیرا نویسنده، سالم و سرپا است.»
 
گمان می‌شد که این مدارک از بین رفته باشند، اما اطلاعات آن‌ها در جریان یک حراجی در سال 2010 در باواریا و پیش از آنکه به دست مقامات باواریایی بیفتد، در اختیار مورخان و پزشکان قرار گرفت. این مدارک به تازگی توسط پروفسور پیتر فلایشمان، استاد دانشگاه ارلانگنِ نورنبرگ، به شکلی دقیق مطالعه شد.
 
در زمان کودکی، بیضه از داخل بدن به سمت کیسه‌ بیضه‌ حرکت می‌کند. آقای فلایشمان اما بر اساس این مدارک می‌گوید «به احتمال فراوان، جلوی رشد بیضه هیتلر گرفته شده بود.»
محققان مدت‌ها بر این باور بودند که هیتلر یکی از بیضه‌هایش را بر اثر برخورد ترکش در نبرد سُم در جنگ جهانی اول از دست داده است. این شایعه توسط فرانچیزِک پاولار، کشیش لهستانی و مورخ غیرحرفه‌ای، تایید شده بود. وی مدعی شده بود که یکی از پزشکان ارتش آلمان که هیتلر را پس از برخورد ترکش مداوا کرده بود، شخصا این مسئله را برای او بازگو کرده است.
 
این مدارک همچنین با گفته‌های پزشک دوران کودکیِ هیتلر در تناقض است. وی در پاسخ بازپرس‌های آمریکایی در سال 1943 میلادی گفت که دستگاه تناسلی پیشوا کاملا سالم است.
+19
رأی دهید
-32

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  karaji - کرج ، ایران
  فرق این پیشوا با پیشوای ایران اینه که ....در مغز پیشوای ایران رشد کرده و در نتیجه همه چیز رو ...می‌بینه !!
  2
  20
  شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  shaboruz - پاریس، فرانسه
  ای بابا نیاز به یک شفاف سازیه مِسبَلَخیه آدولفی احساس می شود ;)
  2
  6
  شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  hamid swed - مالمو، سوئد
  فکر کن این با یک بیضه(سالم) دنیا رو به آتش کشید, حالا نوبت علی چلاقه که داره یک دستی . همه دنیا رو به سوی نابودی میبره.
  2
  15
  شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  TheOne - منچستر، انگلستان
  اگه انگلیسیا رضا شاه رو برکنار نمیکردن و از راه جنوب به شمال ایران و بدش به شوروى کمک نمیکردن، هیتلر مسکو را میگرفت و اونوقت همه دنیا میدیدن که با یک بیضه هم میشه دنیارو فتح کرد یا نابود کرد
  1
  16
  شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  همایون شایان - اسلو، نروژ
  چیزه عجیبی نیست چون کلاٌ دنیارو روی بیضه ی چپش دایورت کرده بود واسه همین بیضه راستیه کم کار شده بود .الان اروپا یه هیتلر لازم داره هااااااااااااااااا. ببینم کی میتونه نفس بکشه .
  0
  6
  شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.