مهدی کروبی بعد از عمل جراحی «از بیمارستان به حصر بازگردانده شد»

گزارش‌ها حاکی است که مهدی کروبی، از رهبران معترضان به نتیجه انتخابات ۱۳۸۸، بعد از دو هفته بستری شدن به دلیل عمل جراحی زانو جمعه ۲۷ آذرماه از بیمارستان مرخص و به «حصر خانگی بازگردانده شد.»
 
به گزارش «سحام نیوز» وب سایت وابسته به حزب اعتماد ملی، ‌فاطمه کروبی، همسر آقای کروبی گفته است: «همسرم امروز بعد از دو هفته بستری بودن و عمل جراحی سنگینی که داشتند٬ امروز صبح از بیمارستان مرخص و به منزل بازگردانده شدند.»
 
فاطمه کروبی در ادامه اضافه کرده است که شرایط جسمی آقای کروبی «بهتر شده٬ اما به دلیل آن حادثه ناگهانی و سپس عمل جراحی٬ امکان تحرک از ایشان سلب شده و نیاز مبرمی به مراقبت‌های پزشکی و پرستاری دارند.»
 
به گفته خانم کروبی قرار است «مقامات امنیتی در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.»
به گزارش سحام نیوز، مهدی کروبی به دلیل شکستگی پا سه‌شنبه، ۱۷ آذر، عمل جراحی داشت.
بر اساس این گزارش، «مفصل زانوی پای چپ و دوبل ساق پای چپ» آقای کروبی به دلیل «نقص» در آسانسور محل حصر و زمین‌ خوردن او شکسته بود.
 
بر اساس این گزارش، این ششمین عمل جراحی مهدی کروبی از زمان آغاز حصر خانگی اوست وپیش از این عمل جراحی دیسک کمر، زانو، مجرای ادرار، چشم و قلب روی وی انجام شده است.
 
میرحسین موسوی، زهرا رهنورد و مهدی کروبی، رهبران معترضان به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸، از بهمن ۱۳۸۹بدون برگزاری دادگاه در حبس خانگی به سر می‌برند.
 
مهدی کروبی پس از سه سال «حبس» در «خانه امن» وزارت اطلاعات، از بهمن‌ماه سال ۹۲ به منزل خود در جماران منتقل شده، ولی همچنان در حصر به سر می‌برد.
+16
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۶
  freedom of the press - تهران، ایران
  مردتیکه دزد آشغال.
  9
  24
  شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  ordak - بن، آلمان
  به قول دکتر خانلری : زاغ را دل نکند میل فراز از انرو یافته است عمر دراز و دیگر این خاصیت مردار است عمر مردار خوران بسیار است .مدتی بود از خبر مرگ این کفتار راحت بودیم باز شروع شد،ببینم اونهایی که این کفتار و مسووی به مسلخ فرستادند هم اینجور مورد معاینه و معالجه قرار گرفته بودند؟چرا کسی در مورد اونها دیگه چیزی نمیگه؟،ببینید چقدر ملت بدبخت و بلاتکلیفند که موسوی و کروبی شدن نیروی اپوزیسیون!!!!
  0
  1
  یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.