آخرین خبر از وضعیت منصور پورحیدری /مظلومی: منصورخان بدون تو نمی‌توانم در استقلال باشم

سرپرست تیم فوتبال استقلال همچنان در بیمارستان بستری است و امروز هوشیاری او دچار افت شده بود.
به گزارش ایلنا، امروز میزان هوشیاری منصور پورحیدری افت داشته و مقرر شده تا پزشکان معالج سرپرست تیم فوتبال استقلال برای انجام درمان های لازم کمیسیون تشکیل دهند.
خانواده پورحیدری ضمن اعلام تشکر از تمامی افرادی که در روزهای جاری برای ملاقات با او راهی بیمارستان شده اند، در خواست کردند برای سلامتی این بزرگمرد فوتبال ایران دست به دعا بردارند.
باشگاه استقلال هم از تمام هواداران باشگاه استقلال و مردم خواست برای سلامتی منصور پورحیدری دعا کنند .
منصور پورحیدری اسطوره باشگاه استقلال به دلیل بیماری دیابت از چهارشنبه عصر در بیمارستان ایران مهر بستری شده است.
مظلومی: منصورخان بدون تو نمی‌توانم در استقلال باشم
 منصور پورحیدری یک نام ویژه در تاریخ پُر رمز و راز باشگاه استقلال است. از او می‌توان به عنوان تنها کسی نام برد که در مقام بازیکن و سرمربی قهرمان آسیا شده است. پرافتخارترین ناخدای تاریخ آبی‌پوشان این روزها روی تخت بیمارستان است.
گمشده‌ استقلالی‌ها
رختکن استقلال پس از بازی با صبا سوت و کور بود. انگار نه انگار این تیم با شکست دادن صبا دوباره صدرنشین لیگ برتر شده است. همه سراغ یک نفر را می‌گرفتند؛ منصور پورحیدری...
جای خالی‌اش کاملاً به چشم می‌آمد. او همیشه بعد از بازی‌ها به رختکن می‌رفت و به تک تک نفرات خسته نباشید می‌گفت.
پرویز مظلومی وقتی مصاحبه تلویزیونی‌اش به پایان رسید و به رختکن رفت ناخودآگاه رو کرد به تدارکات تیم و از او پرسید منصورخان کجاست؟! سرمربی آبی‌ها تازه یادش آمد پورحیدری در بیمارستان است.
رحمتی: آقا جایتان خالی بود
همان‌طور که استقلالی‌ها قرار گذاشته بودند از استادیوم راه بیمارستان ایرانمهر را در پیش گرفته و به ملاقات سرپرست محبوب تیم‌شان رفتند. اولین نفری که به بالین پورحیدری رسید سیدمهدی رحمتی بود. کاپیتان آبی‌پوشان که کاملاً احساساتی شده بود گفت: منصورخان جایت خالی بود. شما چشم و چراغ استقلال هستید و امیدوارم هر چه سریع‌تر به بهبودی کامل برسید!
هدیه استقلال به پورحیدری
محمد نوازی، مجید صالح و سیروس دین‌محمدی خودشان را به طبقه اول بیمارستان رسانده و بر بالین پورحیدری حاضر شدند. دقایقی بعد محسن خدایی مدیر اجرایی آمد. هیچ‌کس توقع دیدن پورحیدری را در تخت بیمارستان ندارد. نوازی که بغض کرده بود پیشانی او را بوسید و گفت: به خدا جای شما اینجا نیست. امروز همه نگران بودند. ما بردیم و این پیروزی هدیه‌ای به شماست که استقلال بدون شما بی‌معناست.
برهانی: دلم ریخت
آرش برهانی از جمله بازیکنانی است که رابطه فوق‌العاده صمیمی با پورحیدری دارد. خیلی‌ها این دو نفر را پدر و پسر استقلال می‌نامند! بهترین گلزن تاریخ استقلال همان لحظه که به CCU رسید زد زیر گریه. او اشک می‌ریخت و خانم فریده شجاعی همسر پورحیدری، برهانی را آرام کرد: «پسرم منصور هم تو را دوست داشته و همیشه از تو تعریف و تمجید می‌کند.» شماره 9 استقلال جواب داد: با دیدن منصورخان اینجا دلم هُری ریخت!
عادل فردوسی‌پور: پورحیدری تکرار نشدنی است
فرزاد مجیدی سرپرست استقلال در دیدار با صبا خودش را به بیمارستان رساند و جویای احوال پورحیدری شد. دیگر بازیکنان این تیم نیز سرپرست‌شان را تنها نگذاشتند. برخی‌ها هم ترجیح دادند روز بعد به ملاقات آقای سرپرست بروند! حضور عادل فردوسی‌پور بسیاری را هیجان‌زده کرد. مجری برنامه تلویزیونی 90 نیمه شب پنج‌شنبه خطاب به خانم شجاعی گفت: وظیفه‌ام بود به اینجا بیایم. آقای پورحیدری از پیشکسوتان بزرگ فوتبال ایران هستند و به طور حتم تکرار نشدنی. امیدوارم هر چه سریع‌تر به بهبودی کامل برسند. فردوسی‌پور به دنبال هماهنگی برای تهیه‌ گزارش از پورحیدری بود اما موفق به انجام این کار نشد چرا که بنا به گفته پزشکان شرایط سرپرست استقلال مناسب نیست و نمی‌توان در CCU دوربین برد.
اشک‌های یار غار منصورخان
مظلومی: بدون تو نمی‌توانم در استقلال باشم

یار غار پورحیدری، پرویز مظلومی نام دارد. سابقه همکاری این‌ها به چند دهه پیش برمی‌گردد و آنها از هم جداشدنی نیستند. مظلومی طاقت دیدن منصورخان را در بیمارستان ندارد. تمام خاطرات این سال‌ها مثل یک فیلم از جلوی چشمان او رژه رفت. سرمربی آبی‌پوشان احساساتی و برون‌گراست. او هرگز نمی‌تواند حس درونی‌اش را کنترل کند. پرویزخان دست‌های پورحیدری را گرفت و اولین جمله‌ای که بر زبان آورد این بود: منصور من بدون تو نمی‌توانم در استقلال باشم.
 
او بعد ادامه داد: امروز (روز بازی با صبا) جایت خالی بود. مدام به سمت نیمکت برمی‌گشتم تا شما را ببینم. باید زودتر برگردی و با من باشی. پیروزی استقلال هدیه بچه‌ها بود به شما. 70 دقیقه 10 نفره بودیم ولی برای اینکه بچه‌ها به شما هدیه بدهند هر چه در توان داشتند رو کردند. مرد و مردانه تا پایان مسابقه جنگیدند. کاش بودید و می‌دیدید!

مظلومی تا پاسی از شب در بیمارستان بود و راضی به رفتن نبود. او می‌خواست بماند اما در بخش CCUبیماران اجازه همراه ندارند.
حسرت روشن
بهرام افشارزاده برای دومین بار به ملاقات پورحیدری رفت. حسن روشن همبازی پورحیدری نیز همراه مدیرعامل بود. او خاطرات زیادی از دوست 4 دهه‌ای‌اش دارد. وقتی خاطرات را برای حاضران تعریف می‌کرد آه بلندی می‌کشید. او می‌گفت: منصور، سریع بلند شو، استقلال به تو نیاز دارد. اگر نباشی تیم به مشکل می‌خورد.
+22
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  به امید بهبود منصورخان پور حیدری.
  0
  17
  شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  وای به این گرگ هایی که حالا اشک میریزند و حسرت می خورند. انگار نه انگار وقتی از دهانش دروغ میگفتن و منصورخان تکذیب می کرد همین ها دشمنش شده بودند. انگار نه انگار که وقتی باهاشون از تیم کوچ نکرد و مکتبی و جبهه ای نشد بهش لقب ترسو دادند و نگفتند منصورخان ترسو هست و میز و صندلی براش مهمتره. حالا دوباره یکی افتاده رو تخت بیمارستان و وقتشه برای خودتون کردیت باز کنین. اشک بریزین، حسرت بخورین. 3سال پیش که قلعه نویی برگشت استقلال مظلومی و آتیلا شروع کردند به حاشیه سازی. مجیدی که رفته بود و رحمتی و آندو و یکی دوتا دیگه هم دائما حرف از کوچ میزدند. تنها مردی که به پای تیم ایستاد و حاشیه نساخت همین منصور پورحیدری بود که بعد از کوچ یک عده لقب ترسو و عشق میز و صندلی گرفت. حالا شدند یار غار و حسرت و اشک. زمان ناصرخان هم چون داستان تخیلی سونای زعفرانیه و زیرپاکشی را تائید نکرد و نقل قول ها را تکذیب می کرد و میگفت هرگز چنین چیزی نگفته هم باز باهاش دشمن شده بودند. اما حالا.. یک نفر روی تخت بیمارستان افتاده و باید اشک ریخت و حسرت خورد.
  9
  4
  شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.