"مایکل مور": ما همه مسلمانیم

در پی اظهارات ضد اسلامی "دونالد ترامپت" نامزده حزب جمهوری خواه آمریکا، مایکل مور مستندساز مشهور آمریکایی با دست گرفتن نوشته ای با عنوان "ما همه مسلمانیم" در مقابل برج ترامپت نسبت به اظهارات این نامزد انتخاباتی اعتراض کرد.
گفتنی است دقایقی پس از حضور مور با این تابلوی اعتراضی پلیس آمریکا وی را بازداشت کرد.
+79
رأی دهید
-67

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  chi begam - بروکسل، بلژیک

  حماقت تا چه حد ؟(-:
  93
  73
  جمعه ۲۷ آذر ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Omide por jalal - لس‌انجلس، ایالات متحده امریکا
  معلوم است که پلیس باید بازداشت میکرد. حمایت از تروریسم جرم است. ضمنا احتمالا پلیس او را به " تیمارستان " خواهد برد.
  62
  44
  جمعه ۲۷ آذر ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  saman190 - سن دیگو، ایالات متحده امریکا
  chi begam-بروکسل. حماقت تو تا چقدر ؟همه دنیا فهمید که تفاوت هست بین یک مسلمان و یه مسلمان رادیکال ؟ من نمیدونم که تو آیا در یک خانواده موسلمون بدنیا امدی یا نه و یا فامیل داری که مسلمان باشه یا نه اگه نیستی‌ که برو اول فرق این دو تا رو پیدا کن بعدش بیا اینجا نظر بده اگر هم که در یک خانواده موسلمون بزرگ شدی که مثل وحشی ‌ها بزرگت کردن که باعث شده متنفر شودی از موسلمونها دلیل نمی‌شه که هر دفعه بیای در ارتباط با موسلمونا بد بگی‌ تلفن را بردار پول خرج کن زنگ بزن ایران اگه کسی‌ رو داری به اونها توهین کن و ازشون بپرس که چرا اینقدر تو رو عقده‌ای بار اوردن
  55
  68
  جمعه ۲۷ آذر ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  liberté - مونترال، کانادا
  این مایکل مورم معادل محمد نوری زاد در آمریکاست که هزار بار میگیرنش ولش میکنن.
  18
  29
  جمعه ۲۷ آذر ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  مسلمون باش ولی آدم باش . جنایت نکن . سره کسی رو نبر. زنه کسی رو برای خودت صاحب نشو. بچه های مظلومو نکش . گرچه همه ی این چیزا یه رویاست .
  26
  57
  جمعه ۲۷ آذر ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  Liberte - تهران، ایران
  [::saman190 - سن دیگو، ایالات متحده امریکا::]. قاطی کردی.این چه طرز مخاطب قرار دادن یک هموطن دیگه ای است؟ اینجا سایت آزادی هست ،تو هم حرفت رو بزن ولی با ادب با افراد دیگه برخورد کن.اگه طا قتشو نداری ده تا سایت جمهوری اسلامی برات بگم که از صبح تا شب همه در باره اسلام و اینجور چیزا خوب می نویسن و هیچ مخالفی هم نیس تا تو شاد شی.
  15
  25
  شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ۰۱:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  chi begam - بروکسل، بلژیک
  Saman 190 از سبک ادبیاتی که به کار بردی معلومه که خودت تو چه محیطی رشد کردی (: شیرین عقل امریکایی نشین ،اول معنی رو بفهم بعد اظهار فضل... کن!اوه ببخشید فضل (:شیرین عقل تمام دنیا متنفر از تروریست هستند !نمیدونم سوادت چه قدره و سن و سال واقعی ات چیه (:..اما تنفر و بی تربیتی و سبک کلامت پر از تربیتی هستش که .... بهت یاد دادند!جای تاسف داره..واقعا جای تاسف داره):..
  17
  16
  شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ۰۶:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  chi begam - بروکسل، بلژیک
  saman 190--تربیت داعشی، گفتار داعشی رو به همراه و با خود داره!از ایران گفتی،راستی تو ایرانی هستی؟رفتار عین پاکستانی های تند رو مسومنه(:..ولی این رو خیلی از دوستان تو این سایت براشون معلوم شده که:تربیت و شعور خیلی از انسان ها ،حتی با تغییر مکانی و فرهنگی !فرقی نخواهد کرد..بعضی ها با اومدن محیط و فضای جدید ،به دانسته هاشون اضافه میکنن!اما بعضی ها همچنان بر افکار متحجر خودشون اصرار دارن!که بر میگرده به همون تربیت یا درست تر بگم بس تربیتی ...و محیط (:..دوستان نظر بدن شما از کدوم نوع هستی(:..
  19
  13
  شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ۰۷:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  chi begam - بروکسل، بلژیک
  saman 190 راستی ببخش به .....توهین شد(منظورم مایکل مور هستش)..((((؛
  17
  10
  شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  saman190 - سن دیگو، ایالات متحده امریکا
  Chi-begam. فکرکنم متوجه منظور من نشدی مطلبم شاید سنگین بودبرات خوب بود تحصیلاتت را میدونستم. بذار مطلب را برات ساده کنم شاید متوجه بشی در دنیا میلیونها میلیون مسلمان روشنفکر داریم نمونش خانواده اکثر ایرانی ها در داخل ایران هست که میدونیم چه انسانهای خوبی هستن .با توجه به تصویر بدی که از مسلمانها در غرب هست نیاز داریم کسایی از ما حمایت کن امثال مرکل یا مایکل مور یا زاکربرگ یابیل گیتس که میان حمایت میکنن دارن از ما حمایت میکنن نه از افکار افراطی درهمین آمریکاهزاران مسلمان ایرانی یا ملیتهای دیگه با افکار روشنفکرانه در حال تحصیل در دانشگاه هستن که انتظار دارن بدون هیچ تبعیضی وارد بازار کار بشن این آدمها دارن از این قشر از مسلمونها حمایت میکن. آدم افسوس میخوره برای تو که حتی کسایی که از تو مسلمان اسمی حمایت میکنن را احمق خطاب میکنی . متن من را برو چند بار بخون هر جاش که برات فهمش سنگین بود کامنت بذار مثل دلقکا دوباره نیا پرت و پلا جواب بده بگو من اینجاش را متوجه نشدم من برات به یک فرم ساده تر توضیح میدم
  8
  11
  شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  chi begam - بروکسل، بلژیک
  saman 190 الان فهمیدم مشکلت چیه (: کمبود شخصیت ،یا بیسوادی،یا تربیت،طرد شدن از جامعه ،..،..نمیشه زیر نام یک دین قایم کرد (: چه یهودی باشی ،چه مسیحی،چه..اونی که مردم میبینن رفتار تو هستش و بنا بر رفتارت بهت احترام میزارن (:اینو بفهم شیرین عقل!!!این یارو هم که اومده اعتراض کرده با اون همه جمعیت و همراه (((:..و پلیس بنا رفتارش میاد پرتش میکنه یه گوشه(:به خاطر اینه که مخالف واقعیت و شعور اجتماعی داره نظر میده..کلام اخر :تحصیلات و شعورت و تربیت هر کسی از رفتارش مشخص میشه که خدا رو شکر شما در رده های بالا هستی(:..پشت یه دین قایم شدی تحقیرهای اجتماعی ات در اون جامعه میخاهی ترمیم کنی!..
  6
  5
  شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  saman190 - سن دیگو، ایالات متحده امریکا
  [chi begam - بروکسل، بلژیک. تو چه اصراری داری خودتو احمق نشون بدی؟ 46 سالته مگه میشه ؟ من دلایلم را آوردم اینها برا چی دارن حمایت میکنن .از کامنتی که گذاشتی فهمیدم هنوز حرفام برایم درکش سنگینه .بذار ساده تر بگم امیدوارم بفهمی .تو داری امثال مثل زاکربرگ و مایکل مور و غیره را متهم میکنی با این کارشون از تروریست حمایت میکنن من میگم اینها صداهای ما و خانواده های ما ومیلیونها مسلمان دیگری هستن که سعی میکنن بگن یک سری مسلمان هم هستن که متفاوت از مسلما ن های رادیکال هستن تو چرا این برات جا نمیوفته تو داری با این حرفت اعلام میکنی که پدر و مادر یا بستگانت صرفه نظر از اینکه مسلمان هستن یا مسلمان زاده تروریست هستن ولی من میگم من و میلیونها ایرانی به صرف اینکه در یک خانواده مسلمان به دنیا اومدیم رادیکال نیستیم و اکثر ماها از یک جوان غربی هم روشنفکر تر هستیم وچون صدای ما به جایی نمیرسه استقبال میکنیم از کسایی که معروف هستن بیان و صدای ماها باشن . امیدوارم که ایندفعه جا افتاده باشه برات چون ساده تر از این نمیتونم برات توضیح بدم
  4
  6
  شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.