بشار اسد: چمدانم را بسته بودم که بروم/الان می خواهم بمانم!

پارسینه : رئیس‌جمهوری سوریه تصریح کرد، اگر برخی کشورها با موج ورود شبه‌نظامیان خارجی به سوریه مقابله کنند، می‌توان به بحران سوریه در کمتر از یک سال پایان داد.

 «بشار اسد» رئیس‌جمهوری سوریه، شامگاه پنجشنبه در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی هلندی «ان.پی.او.دو» گفت: «فقط متحدانی که از نظام سوریه حمایت می‌کنند یعنی ایران و روسیه و نه غرب آمادگی آن را دارند که بحران در سوریه را که پنج سال است طول کشیده است، حل کنند.»
 
 اسد تصریح کرد: «اگر برخی کشورها با موج ورود شبه‌نظامیان خارجی به سوریه مقابله کنند، می‌توان بحران در این کشور را در کمتر از یک سال پایان داد.»
 
رئیس‌جمهور سوریه گفت: «مشکل این است که آنها هر روز حمایت‌های خود را از شورشیان افزایش می‌دهند زیرا خواهان راه‌حلی هستند که نام آن را راه‌حل سیاسی گذاشته‌اند که در نهایت به تغییر نظام سوریه منجر می‌شود.»
 
اسد در پاسخ به پرسشی در مورد این‌که آیا وی از این موضوع که موضع غربی‌ها که قبلا خواستار کناره‌گیری وی بودند ولی اکنون چنین خواسته‌ای ندارند، خرسند است، با لحن کنایه‌آمیزی گفت: «من چمدان‌های خود را بسته بودم و قرار بود بروم ولی اینک می‌توانم در جایگاه خود باقی بمانم.»
+45
رأی دهید
-29

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  روانشناس مشاور - تهران، ایران
  تواز ابتدا نیزقصد رفتن نداشتی لیکن بخاطر ماندنت خیلی ها را وادار به رفتن کردی!چه از این دنیا!! چه از خاک کشورشان!!......پس بمان ولی این را هم بدان که بزودی به شیوه ای مانند قذافی!! وادار به رفتن از این جهان خواهی شد وبرای همیشه به زباله دان تاریخ خواهی پیوست! بی صبرانه منتظردیدن سرنوشت تو هستم!!!
  54
  63
  جمعه ۲۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  *بی همتا* - برلین، آلمان
  بشاراسد دیکتااتور وقصاب . همان رژیم ایران ات و روسیه 5 سال بحران افرین در سوریه شد. میلیونها مردم سوریه درهمین مدت 5 سال واخیرا اواراه وپناهنده چرا به همان غرب شدند ?
  45
  44
  جمعه ۲۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  سلام لبخند - تهران، ایران

  اتفاقا فکر میکنم که تصمیم بر اینه که تمام افراطی ها را از سراسر دنیا در یک جا جمع کنند . بعدش نمیدونم چکار خواهند کرد !!!
  1
  27
  جمعه ۲۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  samisan - توکیو، ژاپن

  اونهای که نظر میدن که اسد خیلی بده بفرمایید که در لیبی الان مهد دمکراسی هست که شماها مگید بفرمایید چمدانهایتان را ببندید بروید لیبی زندگی کنید کمی مطلعه کنید بعدنظر دهید حال ادم بد میشه از نظر دادن بعضی بیسواد ها
  13
  45
  جمعه ۲۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.