هاشمیان:می خواهند وقتی نوه های مان به دنیا آمدند برای من و کریمی و مهدوی کیا بازی خداحافظی بگذارند!

مهاجم سابق تیم ملی بار دیگر از گلایه هایش گفت، از اینکه چرا در کمیته فنی فدراسیون فوتبال یک بازیکن ملی نیست.
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ وحید هاشمیان صبح امروز (جمعه) مهمان برنامه ورزش و مردم بود. او درباره مربیگری در آلمان گفت: «بعد از اتمام کلاس های مربیگری ام دو پیشنهاد از لیگ چهارم داشتم که متاسفانه با آنها به توافق نرسیدم. بعد از یکی از مربیان قدیم بوندسلیگا پرسیدم که وقتی تیم ندارید، چه می کنید؟ گفت به کشورهای مختلف می رویم و تمرینات تیم های مختلف را می بینیم. به خاطر همین من هم 12 روز در تمرینات تیم کوئینز پارک رنجرز شرکت کردم.»

هاشمیان با دفاع از کارلوس کروش به خاطر تعطیلی ها لیگ برتر گفت: «اصلا فوتبال ایران با آلمان یا اروپا قایسه مقایسه نیست. نمی توانیم بگوئیم تیم ملی ایران مثل آلمان 4 روز قبل از بازی هایش به اردو برود. من از کروش دفاع نمی کنم. مربیان لیگ برتر هم حق دارد. کروش باید برای تیم ملی وقت بگذارد چون وقتی ایران بد بازی می کند، کروش مقصر می شود. ما به هیچ وجه نباید خودمان را با اروپا مقایسه کنیم.»

او با انتقاد از رفتار فدراسیون پس از خداحافظی اش توضیح داد: «از وقتی که فوتبال را کنار گذاشتم، یک نفر از فدراسیون حالم را نپرسید ولی می بینید کسانی که برای فوتبال کاری نکردند پست می گیرند. چند وقت پیش یکی از مسئولان فدراسیون گفت می خواهیم برای مهدوی کیا، کریمی و هاشمیان بازی خداحافظی بگذاریم. گفتم من 5 سال پیش خداحافظی کردم و آن موقع مجرد بودم ولی الان زن و بچه دارم. می خواهید بگذارید وقتی نوه ام به دنیا آمد برایم بازی خداحافظی بگذارید.»

هاشمیان همچنین ادامه داد: «من برای جام جهانی 2014 به فدراسیون گفتم بلیت می خواهیم . به من گفتند ثبت نام کن. وقتی به فدراسیون رفتم دیدم من عین مردم عادل در صف هستم که بلیت بگیرم!»
او به اعضای کمیته فنی فدراسیون فوتبال اشاره کرد و گفت: «من نمی خواهم به کسی بی احترامی کنم ولی افرادی که در این کمیته هستند بین 57 تا 70 سال سن دارند. پس تفکر جدید کجاست؟ هیات رئیسه فدراسیون فوتبال 10 عضو دارد یک بازیکن تیم ملی در این 10 نفر هست؟ نخبه ای وجود دارد؟»

او درباره شایعه حضورش در پرسپولیس به عنوان دستیار برانکو گفت: «آقای شفیع کی به شما گفت؟» که شفیع هم گفت می گویند. هاشیمان هم پاسخ داد: «برانکو از مربیان خوب من بوده است. ولی او باید خودش دستیارش را انتخاب کند. ایشان با من صحبتی نداشت. از سویی مهم است که بدانی دستیار پنجم می شوی، سوم می شوی یا...»
+18
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  وحید هاشمیان عزیز، هر کشوری و هر فوتبالی در تمام اقصا نقاط دنیا یک سری اصول و قوانین دارد و بر همین اصول برای پیشرفت تلاش می کند. اینکه فوتبال ایران و اروپا برابر نیست که دلیل بر میزان تعطیلی لیگ نشد. اینطور باشد پس تیم های ملی کشورهای عربی که باید کلا لیگ کشورشان را تعطیل کنند. هر مربی ای هم برای تصرف پستی می آید به میزان خوبی و بدی آن تیم اشراف پیدا می کند. سرمربی تیم ملی ما هم با این تصور که تیم ملی ایران قهرمان جهان است به ایران نیامده بود و بعد از این همه سال هم آلزایمر نداشت که با فراموشی مشکلات تمدید کند. تیم ملی قوی از یک لیگ پویا تغذیه میشود و تا زمانی که لیگ بهش فشار وارد بشود تیم ملی هم باید سراغ دو رگه ها برود. ما اول زیر ساخت را درست کنیم تا بتوانیم بازیکن حرفه ای تحویل تیم ملی بدهیم بعد در مورد اختلاف فوتبال ایران و اروپا صحبت بکنیم. با حرفی که شما میزنید لیگ ایران باید دائما تعطیلات بخورد چراکه تیم ملی ما فاصله زیادی با اروپا دارد و این هم به خودی خود یعنی لیگ ما از تکاپو و هیجان بیافتد و شبیه لیگ های عربی بشویم.
  0
  0
  شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  در ارتباط با عدم جذب فوتبالی ها در مسئولین هم بهتره این سوال را از فردوسی پور بپرسی. کسی که بخاطر نفوذ کلامش در مردم حضور این تجار دزد را بر سر پست ها شرعیت بخشید و گفت هیچ کجای دنیا مسئولین و مدیران عامل و هیات مدیره ها فوتبالی نیستند. حالا شما هم برو سراغ اصل کاری که حضور اینها در فوتبال را توجیه کرد.
  0
  0
  شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.