ادعای دختر ۲۱ساله درباره قتل مرد میانسال

دختر21 ساله که مرد میانسالی را با ضربه چاقو به قتل رسانده بود، جزئیات جدیدی از انگیزه‌اش را افشا کرد.
به گزارش جام‌جم، دختر 21 ساله یازدهم آذر مرد میانسال را در خانه‌شان در شرق تهران به قتل رساند. او ابتدا مدعی بود مرد 42 ساله خودکشی کرده اما خیلی زود به قتل اعتراف کرد.
دختر جوان روز گذشته با انتقال به دادسرای امور جنایی در بازجویی‌ها مدعی شد: پس از این‌که تصمیم گرفتم به تنهایی زندگی کنم، خانه‌ای را در تهرانپارس اجاره کردم و در زمینه واردات پوشاک از ترکیه فعالیت می‌کردم. در این مدت کامران – مقتول - مثل یک پدر در کنارم بود. او هر پولی را که به من می‌داد بعد از مدتی به او پس می‌دادم.
 
او هفته‌ای دو روز به بهانه این‌که با خانواده‌اش دعوا دارد به خانه من می‌آمد و من برای این‌که همسایه‌ها متوجه نشوند تنها هستم، او را به خانه‌ام راه می‌دادم. روز حادثه مادرم برای پختن شله‌زرد به خانه‌ام آمد و کامران در اتاق خواب بود. وقتی برای برداشتن کیف پولم به اتاق رفتم او به سمتم حمله کرد و قصد آزارم را داشت. بین ما درگیری شد و او مدام فحش‌های رکیک می‌داد. گریه‌های مادرم باعث شد من عصبانی‌تر شوم و کنترلی روی رفتارم نداشته باشم. با برداشتن چاقو از آشپزخانه به داخل اتاق رفتم و او دست مرا گرفت. نمی‌دانم چاقو چگونه به او برخورد کرد و جانش را از دست داد.
 
دختر 21 ساله در باره علت حضور پسر ناشناس در راه پله‌های خانه هم گفت: وحید دوست من بود و قرار بود برای خریدن لوازم نذری بیرون برویم اما وقتی جواب تلفن‌هایش را ندادم و پلیس و اورژانس مقابل خانه ما آمد، او کنجکاو شده و برای فضولی وارد خانه شده بود که در راه‌پله‌ها شناسایی و دستگیر شد. آقای قاضی مرد میانسال به مواد مخدر اعتیاد داشت و با دختران زیادی در ارتباط بود. هنوز هم نمی‌دانم من او را کشتم یا خودش چاقو را به سمتش کشید.
 
با اظهارات دختر جوان، او با دستور محسن مدیرروستا، بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
+20
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  سلام لبخند - تهران، ایران

  این دختر 21 ساله ( در دختر بودنش شک دارم )!!!! مار خوش خط و خالیه که از الان دست هر چی خلافکاره از پشت بسته . بزرگ بشه چی میشه . کامران مقتول که مثل باباش بود .!!!پسر ناشناس !!! هم که فضول بود !!! معلوم نیست با چند نفر دیگه رابطه داشته . مواد مخدر . شاید اغفال دخترهای دیگه ....لابد تو ترکیه هم بله !!...دروغ گویی هم که تو ذاتشه . این جور کثافتها را ( چه مرد چه زن ) را باید ریخت توی چاه دستشویی و یه اب مفصل هم روش تا بوی گندش باعث ازار دیگران نشه
  9
  35
  جمعه ۲۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.