بیکاری خانم بازیگر به خاطر جراحی زیبایی و بازی در یک کلیپ!/ جراحی زیبایی انجام نداده‌ام

 پرستو صالحی گفت: عده ای به من می گفتند که شاید بیکاری تو به خاطر جراحی های زیبایی باشد که انجام دادی اما من بارها گفته ام که هیچ عمل زیبایی انجام نداده ام منتهی چندسال پیش فقط یک عمل تزریق انجام دادم که آن هم از بین رفت.
 
پرستو صالحی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گو با خبرگزاری میزان گفت: به تازگی یک فیلم سینمایی و یک سریال برای شبکه نمایش خانگی به پایان برده ام و باید بگویم یک ماه هم نیست که این کارها به اتمام رسیده است.
 
وی با اشاره به کم کاری اش در سالهای اخیر گفت: بخشی از این بیکاری تنها مختص من نیست خیلی از هم سن و سالها و هم نسلهای من بیکار شده اند می خواهم به این نکته هم اشاره کنم که یک مقدار امنیت شغلی ما به خطر افتاده و کارها به صورت ناعادلانه توزیع میشود.
 
وی افزود: یک عده به صورت انحصاری و تیمی بر سر پروژه های مختلف کار می کنند این در حالی است که یک عده دیگر در بسیاری از روزهای سال بیکار در خانه می نشینند.
 این بازیگر ادامه داد: یک عده به من می گفتند که شاید بیکاری تو بخاطر کلیپی باشد که برای یک خواننده ای تهیه شده بود و من در آن به ایفای نقش پرداخته بودم اما باید بگویم که مربوط به این مورد نمی شد خیلی از خانم های دهه 50 الان بیکار هستند متاسفانه یک جوی به وجود آمده که تعدادی از افراد همواره بر سر پروژه های مختلف اشتغال دارند و یک عده دیگر همواره بیکار هستند، در واقع ما بازیگران هم به خودمان رحم نمی کنیم زیرا یک عده خاص براساس روابط خانوادگی خود همواره مشغول اند و به فکر افراد دیگر نیستند.
 
صالحی عنوان کرد: برخی از ما بازیگران شغل دوم هم نداریم زیرا تخصصی نداریم و به این صورت امرار معاش برای ما سخت می شود و در واقع صورت خودمان را با سیلی سرخ می کنیم البته باید بگویم که مردم هم انتظار ندارند که ما را در یک حرفه دیگر ببینند آنها فکر می کنند که ما در ناز و نعمت زندگی می کنیم یادم است یکبار به برخی از دوستان و آشنایانم گفتم که دنبال کار هستم اما آنها به من گفتند شما دیگر چرا؟
 این بازیگر عنوان کرد: یک نکته دیگر هم که وجود دارد این است که سوپراستارها ما را با خودشان مقایسه می کنند که این امر اشتباهی است همانطور که من اجازه نمی دهم خودم را با سوپراستارها مقایسه کنم آنها چه به لحاظ شرایط اقتصادی و چه به لحاظ نوع زندگی نباید ما را با خودشان مقایسه کنند و از اعتراض های ما گله مند شوند.
 
وی ادامه داد: برخی از صاحبان فیلم ها نیز یک مقدار قدرت ریسک خود را از دست داده اند و هنگامی که پروژه هایشان  با یک گروه به نتیجه می رسد کار با آنها را تکرار می کنند این از لحاظ من خاله زنک بازی است.
 
صالحی گفت: عده ای به من می گفتند که شاید بیکاری تو بخاطر جراحی های زیبایی باشد که انجام دادی متاسفانه این روزها آنقدر جراحی های زیبایی زیاد شده که مردم افرادی را هم که به صورت خدادادی و ارثی زیبا هستند را فکر می کنند جراحی کرده اند اما من بارها گفته ام که هیچ عمل زیبایی انجام نداده ام منتهی چندسال پیش فقط ژل لب تزریق کرده بودم که آن هم از بین رفت.
 
وی خاطرنشان کرد: میخواهم بگویم که آیا این افرادی که تمام وقت در تلویزیون آنها را می بینیم هیچ عمل جراحی انجام نداده اند؟ متاسفانه وضع به گونه ای شده که عده ای برای به دست آوردن پول بیشتر از سر و کول هم بالا می روند.
+70
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  rezanl - امستردام، هلند
  عمل زیبایی انجام نداده ام منتهی چندسال پیش فقط یک عمل تزریق انجام دادم !!!.
  39
  28
  ‌چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۶
  ۴۷
  Vejdan bidar - امستردام ، هلند

  به نظرم اگر یک هنر پیش توانایهای لازم رو داشته باشد که هنرش رو خوب به کار بگیره، اگر از نظر زیبای هم به خودش رسیدگی کند ما بیشتر از هنرش لذات میبریم چرا که نه ؟
  7
  53
  ‌چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۱
  ۳۸
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  تمام سوپراستارهای دنیا از این عمل ها میکنند اونوقت این بیچارها باید جوابگوی هر ننه کلثومی واسه همه چیزی باشن !!!
  11
  72
  ‌چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۶
  ۴۰
  Realman - ارواین، ایالات متحده امریکا
  برو چرخنده بشو یا با شریفی نیا یا هنرپیشه های سریال معمای شاه بچرخ مشکلت حل میشه
  1
  6
  ‌پنجشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.