اشرف پهلوی در سفر حج عمره - عکس

+100
رأی دهید
-98

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  ANTI-JAHL - هامبورگ، آلمان

  تضاد و دورنگی و کم سوادی فقط مختص قشر خاصی‌ از ایرانیها نیست، شاهنشاه مرحوم هم از طرفی‌ با کوروش کبیر بیعت میکرد که از سرزمین و میراث اون به خوبی‌ پاسداری خواهد کرد، و از طرفی‌ دیگه میرفت مشهد سر قبر دشمن ایران و کورش کبیر و((( زیارت‌ش میکرد)))!!!!!!!!!!!!!! حالا به نظر شما باید بخندیم یا گریه کنیم به حال خودمون؟؟؟؟؟؟؟
  38
  137
  ‌چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۹
  ۴۳
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  خرافات و اعتقادات بی فایده مذهبی فقیر و غنی و شاه و گدا نداره. اما تفاوتی که زمان شاه داشت این بود که خرافات مذهبی تاثیر چندانی در اداره امور مملکت نداشت اما زمان اخوندکها کلا تقیه و ریا و اداره کشور به روش اسلام عقب افتاده کل شرایطو عوض کرده و عملا اداره مملکت بر اساس کتاب بی محتوای 1400 سال قبل و خرافات مذهبی اداره میشه.
  20
  140
  ‌چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۱
  ۴۷
  agha-javad - تهران، ایران

  این مذهب بود که ایران را نابود کرد!
  21
  162
  ‌چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۵
  ۵۲
  payamak - منچستر، انگلستان

  ایشون خواهر دو قلو شاه فقید هستند ،ولی‌ می‌گفتند جراتش از اون مرحوم بیشتر بود
  15
  92
  ‌چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۵
  ۳۸
  Liberte - ارومیه، ایران

  این عکس گویا قابل توجه سلطنت طلبان.کاش زیرش نوشته می شد:بدون شرح. ،،، شاه رفت ولی از او بود که بر اوبود.
  25
  54
  ‌چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۳
  ۴۱
  aarian - تهران، ایران

  شاه تاکید بسیاری بر مذهب داشت و بسیار به اسلامیون و آخوندها فرجه داد زیرا که گمان داشت در برابر خطر کمونیسم کمکی‌ هستند. متاسفانه این یکی‌ از بزرگترین انتقادات به سیاستهای ایشان میباشد چرا که آخوند اینقدر دور برداشت که صاحب کار شد و مملکت ما در باتلاق وحشتناک کمونیسم اسلامی افتاد...
  6
  99
  ‌چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۹
  ۳۴
  *بی همتا* - برلین، آلمان

  من یک سئوال دارم ازکاربرانیکه فورا بول میگیرند و نظرات منفی وضد میدهند . ایا پادشاه ایران . رهبر یک کشورمسلمان بود یانه ? ایا ملکه انگلستان که رئیس کلیساهای بریتانیا هست .به کلیسا نمیرود?ایا پادشاهان وروسای جمهوری جهان مسلمان یا مسیحی به زیارت نمیروند? ایا مردمان ان کشورها مثل شما نظر میدهند? حتی ملکه انگلیس به مسجد ایرانی در پاکستان و. کفشهای خودرادراورد وپا بمسجد گذاشت ..ایا مردم انگلیس انتقادی کردند. هیچ کس تا امدن خمینی و ظهورداعش . ماهیت اسلام واقعی را نمیدانست . دراخر ایا کاربران عزیز .پدرومادرهای شما مسلمان وبه حج وزیارت امام رضا نمیرفتند ? . کشور مسلمانی چون ایران که مدرسه نداشت ودختر خانه نشین بود تا رضاشاه بزرگی امد وروسری ها رابرداشت وساخت مدارس ودانشگاه تهران ور سید به پسر محمدرضاشاه . تاسناتورزن و وزیر و انتخاب دخترشایسته ایران ..وایا شاه فقید خرجی برای امام رضا کرد ویا درب های طلا برای امام حسین ساخت ? . پس از ازادی زن وحق زن واحترام بتمام ادیان هم بود .شاه نمیخواست مثل پدر روسری هارابردارد .
  32
  73
  ‌چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۸
  ۳۴
  *بی همتا* - برلین، آلمان

  درادامه کامنت بالای . شاه فقید تجربه پدر را هم دید . ایا شاه میتوانست . مساجد را بمباران کند ویا ببندد . خب چی پیش میامد? دموکراسی یعنی ازادی در همه چیز . عقیده واعتقادات . هیتلر کاتولیک بود .اما دیدید چطور یهودیان را درکورهای ادمسوزی تاکود کان را سوزاند ...
  30
  51
  ‌چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۲
  ۵۲
  dook - دبی، امارات متحده عربی
  خدا رحمتش کنه
  25
  33
  ‌چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۳
  ۱۰۵
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  اشرف چرخنده
  15
  14
  ‌چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۹
  ۱۰۵
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  از اشرف خر شروع شد تا رسید به الهام چرخنده ! روزگار است گهی خر گه چرخنده دارد - چرخ بازیگر از این خر ها بسیار دارد. خر( بسیار خرج کننده! اشتباه برداشت نشود! اینکه مثل . چی خرج می کرد را ما نه پایتخت بودیم و نه پای تخت - وبالش بگردن راوی . ولی گفته می شود مثل . خرج می کرد )
  13
  14
  ‌چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۱
  ۴۸
  brother25 - لندن، انگلستان
  حتما تمام شب هم مهمان ولیعهد عربستان بود و با خاطره خوش برگشت ایران . (دیدن یار و زیارت شاه عبدالعظیم)
  26
  15
  ‌چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۰
  ۳۰
  IRAN+ISRAEL+USA4EVER - مونیخ، آلمان

  شماها اول برید اسم‌های بچه‌هایتان را از رجبعلی و حسن و حسین ، چراغعلی و کلب علی‌ و اره و عور ه و فاطی و اقدس کوره تبدیل به اسم‌های ایرانی‌ بکنید بعد بیائید ایراد بگریرید که چرا شاه و یا خواهر شاه یک کشور به زور مسلمان با آن‌ همه ملت خرافاتی و طلسم شده، رفته مکه یا مشهد. واقعا که آی‌کیو بعضی از شماها از استفراغ یک گربه هم کمتره.
  15
  38
  ‌چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۲
  ۷۸
  ایران زاد - هامبورگ، آلمان

  این مردم که ادعای فضل می کنند یادشان رفته که خود یا پدران انها عاشقان سینه چاک اسلام بودند. این مردم یادشان رفته که خانواده مظلوم پهلوی شاه یک کشور مسلمان و ضمنا شاه یک کشوری بود که مردم ان سواد کافی نداشتند و سنتی فکر می کردند. این مردم یادشان رفته که از هر اقدام سازنده فورا ایراد میگفتند و میگفتند شاه ایران کشور را به نابودی کشانده. این مردم یاد گرفته اند که فقط فک جنبانی کنند. حالا همین مردم تئوریسین شده و از ان خانواده ایراد می گیرند. مردمی که قادر نیستند زندگی شخصی خود را اداره کنند از خانواده ای ایراد می گیرند که ان خانواده با ملیونها افراد سنتی و بیسواد و بی منطق و عاشق اسلام طرف حساب بودند . اپر شاه ایران در یک میهمانی شراب میخورد می گفتند شاه ایران اسلام را به نابودی کشانده. گویندگان اینگونه مطالب همین افراد یا پدران همین افراد بودند که امروزه این سخنان چرند را در اینجا بلغور می کنند. خانم ها اقایان .پیران . جوانان. باسواد ها بی سواد ها روی سخنم با شماست شاه ایران شاه یک کشور مسلمان و بی سواد بود.شاه ایران نمیدانست که برای اجرای برنامه های خود از شما اجازه بگیرد
  3
  24
  ‌پنجشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.