امام‌جمعه محمودآباد: نوه «هیتلر» را مسلمان کردم

انتخاب : دختر 30 ساله تایلندی عصر سه‌شنبه به اتفاق همسر ایرانی خود که اهل محمودآباد است، در دفتر امام‌جمعه این شهرستان حضور یافت و به دین مبین اسلام مشرف شد.امام‌جمعه شهرستان محمودآباد گفت: من نوه «هیتلر» صدراعظم آلمان را مسلمان کردم.
 
 حجت‌الاسلام و المسلمین سیدداوود موسوی طی سخنانی در آیین تشرف یک بانوی تایلندی به دین مبین اسلام تصریح کرد: با وجود موج اسلام‌ستیزی و جریان فکری مسموم داعش، هنوز دین اسلام همچنان به عنوان والاترین ارزش انسانی برای نجات جوامع بشری مطرح است.
 
وی ویژگی‌های اخلاقی جوانان ایرانی را عامل جذب افراد از اقصی‌نقاط جهان دانست و گفت: این هنر جوانان ایرانی است که با ادب و متانت و نوعدوستی و اخلاقیات متاثر از معصومین ما دل‌های زیادی را جذب می‌کنند.
 
امام‌جمعه محمودآباد اظهار کرد: من نوه هیتلر صدراعظم آلمان را مسلمان کردم. وقتی از او عامل تشرف به دین مبین اسلام را پرسیدم گفت که حس نوعدوستی ایرانیان و اصالت خانواده نزد آنان باعث جذب من شد.
 
بر اساس این گزارش، پرانی وانسیلا دختر 30 ساله تایلندی عصر سه‌شنبه به اتفاق همسر ایرانی خود که اهل محمودآباد است، در دفتر امام‌جمعه این شهرستان حضور یافت و به دین مبین اسلام مشرف شد.
 
وی که اخیرا با همسر خود آشنا شده و پس از عقد به ایران آمده است، بودایی بود و از اینکه به ایران آمده و به دین اسلام گرایش پیدا کرده ابراز رضایت و خوشحالی کرد.
+9
رأی دهید
-80

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۸
  oghabe - سنت گا لن، سوییس

  هیتلر تا جایی‌ که من میدانم زنش به بچه هاش سم خوراند و در نهایت خودشم خوردو کسی‌ از خانواده هیتلر باقی‌ نماند،حالا این آخوندک از کجا نوه هیتلرو پیدا کرده ،حتماً منظورش نوه خمینیه.
  7
  100
  ‌چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Shahin.Orel - تهران، ایران

  باور هایی که هیتلر داشت , یک مسلمان واقعی بود ,اگه ۱۴۰۰ سال پیش دنیا اومده بود واسه خودش امیرالمومنینی بود !
  13
  60
  ‌چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  fair 50 - رنتون، ایالات متحده امریکا

  «دختر» ٣٠ سالهء تایلندی؟ آخ که شما آخوندا وقتی منافع تون اقتضا کنه متخصص فروش یخ به اسکیمو ها و رمل به اعراب سعودی هستین!
  2
  42
  ‌چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  kasra persia - لندن، انگلستان

  حاج آقا حالا شما برو بشمار چند نفر رو شماها به دین مبین اسلام مشرف کردید و چند نفر رو از این دین مبین فراری دادید بعدش هم شما پیدا کن پرتغال فروش را
  0
  46
  ‌چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  ملتی که اختیار خوردن و نخوردنو بچه دار شدنو کلا تمام زندگیش داده دست اخوند باید هم از این اراجیف بشنوه.
  0
  39
  ‌چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  بر پدر اونجا دروغگو لهنت . هیتلر که اصلا بچه نداشت .اوا براون اصلا نمی‌‌توانست بچه دار بشه. حتا فامیل هم نداشت خواهرش پائولا هم بدون بچه مرد. یک زمانی‌ یک فرانسوی ادعا کرد که بچه هیتلر است . که این هم چاخان از آب در آمد. مثل همون ادهاهی که می‌‌گفتند . رهبر هنگام تولد گفت یا علی‌. ما می‌‌دانستیم که مسلمانان بزرگترین چاخان گویان و دروغ وگو‌ترین . مذهب دنیا می‌‌باشد ولی‌ اینجوری . آخر گوساله اگر دروغ دست کم چیزی که امکان باورش مو جود باشد . آخر می‌‌شود نوه‌های را مسلمان کرد که اصلا وجود نداشتند . این را که حتا اگر امام حسین را هم زنده کنی‌ شاهد آرید .کسی‌ باور نمی‌‌کند. چقدر بیشرمی و دروغ
  4
  49
  ‌چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران

  [::oghabe - سنت گا لن، سوییس::]. اونی که به بچه هاش سم خوروند و انتحار کرد ،یوزف گوبلز وزیر تبلیغات آلمان بوده و چه خودکشی تلخ و تراژدیک هم بود..هیتلر روز آخر عمرش با اوابرون ازدواج کرد و هرگز فرزندی نداشت.
  7
  52
  ‌چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  و همچین می‌‌گویند یک خانم تایلندی انگار که ملکه انگلستان سوهد .دانمارک‌ شخصا یا زهرا گفته‌اند. دهات تایلند از خودمان بدتر. راسم سنت آنجا اینطور است که دختران وظیفه دارند به خانواده خود کمک مالی کنند حتی وگر روسپیگری باشد حالا .بروید به یک دهات تایلند و به زنی‌ گوهید مسلمان شو .ازدواج می‌‌کنم . حتا برای ازدواج ۱ میلیون بار یا زهرا گویند تا از فقر نجات یابند. و اولین سیلی‌ اسلامی را که از شوهر خورد فرار می‌‌کند . از هر ۲ پناهنده ایرانی‌ یکی‌ در اینجا به کلیسا می‌‌رود و لعنت به هرچه امام مسلمان است می‌‌دهد .بله به خاطر پناهندگی است می‌‌دانیم ولی‌ مگر کسانی‌ که مسلمان می‌‌شوند یک شبه خواب نما شده‌اند ؟
  2
  29
  ‌چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  parvin55 - مادرید، اسپانیا
  در بودیسم هیچ جنایتی نیست و کشتن هر حیوانی ممنوع!! که کار هر کسی‌ نیست---کسی‌ که به جای این فلسفه به دین پر از رنگ و ریا و خون اسلام می‌‌گرود. مثل این آبجی‌ زینب تایلندی----به جای یک پالون به چند پالون نیاز دارد.
  3
  18
  ‌چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  *بی همتا* - برلین، آلمان
  مردک جفنگ . نه هیتلر و نه نوه اش مسلمان نبودند .اینها رابخورد مردم متولد شده درانقلاب و شستشوی مغزی کودکان نا جوانان برای اسلامتان کنید . بسیجی چرا بسیجی میشود ? وگوش بفرمان ومطیع رهبریست .....
  6
  11
  ‌چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  oghabe - سنت گا لن، سوییس
  [::Liberte - تهران، ایران::]. دوست خوب من در یکی‌ از فیلمهای آلمانی از هیتلر اینگگونه که نوشتم دیدم،حالا راست و غلطش و نمی‌دونم زیاد هم دنبال موضوع نیستم.
  5
  20
  ‌چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Vejdan bidar - امستردام ، هلند
  هر چند که دروغ است ، اما اگه صحت هم داشته باشه، که خاک عالم رو به سر اون هم کردید
  1
  11
  ‌چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  کاش میشد بفهمیم این سیستم خامنه ای اینا رو از کجا پیدا میکنه؟ خیلی خاص هستند . یعنی گفتن دروغهای بزرگ و غیر قابل اثبات حرفه اصلیشونه. زیر دست احمدی نژاد بزرگ شدن انگار . اینطور که پیش میرن به نظرم بعدیا باید درباره ستاره ها مطلب بگن . مثلاً شاید به سالی همین آغا بگه من روی ماه با انرژی خودم سوره فلان رو نوشتم . (برید ثابت کنید) نوشته دیگه
  1
  6
  ‌چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  parvin55 - مادرید، اسپانیا
  هیتلر فرزندی نداشت که به این دین پر از خون آری بگوید!!! این گوبلز وزیر تبلیغات هیتلر بود که شش فرزند داشت و هنگامیکه با هیتلر تصمیم به خودکشی‌ گرفتند خود اشغالش به درک...ولی‌ شش کودک بینوا را قبل از خودکشی خودکشتند.
  2
  12
  ‌چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Dara20 - تهران، ایران
  مرتیکه دروغگوی شیاد، هیتلر که اصلا فرزندی از خود بجای نگذاشت و در واپسین ساعات حیات شومش با اوا براون ازدواج کرد. شما انگل‌های عمامه‌ بسر چیزی بنام شرم و شرف می‌‌شناسید؟
  0
  13
  ‌چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Toufan - دوسلدورف، آلمان
  دوستان به خاطر این آشغال برای هم دیگه جبهه نگیریم بله دقیقا همینه هیتلر فرزندی چه مشروع چه نا مشروع نداشت حالا بیایید دوستان بگیم داشت به این مرتیکه بگین تو کی اومدی آلمان و کجا تونستی بچه هیتلر رو پیدا کنی ویا اینکه نمیشه گفت فرزند هیتلر اومده ایران و رفته سراغ امام جمعه محمودآباد دیگه بسه بابا آشغالها اینها فکر میکنند مردم مثل خودشون احمق هستن مرگ بر جهل وجهالت.
  0
  8
  ‌چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  CanIR1393 - کانادا، کانادا
  [::oghabe - سنت گا لن، سوییس::]. درسته . هیتلر هنگام مرگ خانوادشو با خودش سوزوند ولی واقعیت اینکه اسلامی که ایرانی ها ساختند کلی با اسلام واقعی فرق داره حتی اگه با شیعان عرب هم حرف بزنید می فهمید که اسلام واقعی حکومت عرب ها بر غیر عرب ها هستش و وسیله ای برای سوئ استفاده جنسی از زنان غیر عرب. یه نمونش همون صغیه موقت هستش. خود قران پره از غلط های املایی و علمی. و پره از تناقض
  0
  2
  ‌پنجشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۴ - ۰۱:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  عموعقلی - پاریس، فرانسه
  هیتلر اصلا بچه نداشت پوفیوز تو اگه مردی برو جلوی مسلمانهایی که کافر میشن رو بگیر
  0
  2
  ‌پنجشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۴ - ۰۸:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  ایران زاد - هامبورگ، آلمان
  اقا. عزیز. نازنین.دقت کنید کسی که از صبح تا شام کارش فقط فروش خداست. یعنی از اخوند سئوال کنید شغل شما چه هست. خواهد گفت من دستورات خدا را بمردم ارشاد می کنم. حالا اگر از همین فرد سئوال کنید خدا کجا هست و چه زمانی بتو و یا یاران تو دستوراتش را گفته فورا در جواب هم خدا را میسازد و هم دستورات انرا میاورد.پس کسی که شغل ان فقط خدا فروشی است و خدا سازی است. لذا برای هیتلر هم نوه میسازد و هزاران مزخرفات دیگر را هم بلغور میکند. این مردک ابله نمیداند اصلا هیتلر زن نداشت تا نوه داشته باشد. ان اوا براون هم دوست دخترش بود اصلا اینها بچه نداشتند. پس کسی که خدا میسازد و خدا را هم میفروشد.ساختن نوه برای هیتلر و مزخرفات دیگر را هم بلغور کند نباید ناراحت بود چون اینها از همین مزخرفات نان میخورند. اینها از همین چرندیات زندگی می کنند.اینها صاحبان کارخانه احمق سازی هستند و فقط افرادی مثل خودشان را گیر میاورند و همان یونجه ای را که خودشان میخورند بانها هم میدهند.اینها صاحبان سندیکای خدا سازان و خدا فروشان هستند و در تمام دنیا هم شعبه و نمایندگی دارند
  0
  1
  ‌پنجشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.