وکیل‌ قلعه‌نویی خانواده حجازی را تهدید کرد

وکیل امیر قلعه‌نویی در واکنش به اظهارات فرزند مرحوم ناصر حجازی گفت: دانشگاهی که به من مدرک داده است، خیلی متعبر تر از دانشگاهی است که ایشان درس خوانده‌اند.

حمید توسلی درباره اظهارات تهیه‌کننده مستند «من ناصر حجازی هستم» مبنی بر اینکه نامه‌ای برای لغو اکران این مستند به دست او نرسیده است، اظهار داشت: مرکز اکران این مستند، وزارت ارشاد است نه ایشان. به ایشان ربطی ندارد که بخواهند عنوان کنند اکران این فیلم لغو شده است.
 
وی در واکنش به اظهارات آتیلا حجازی که گفته بود برای دانشگاهی که به وکیل امیر قلعه‌نویی مدرک داده، متاسف است، گفت: فرزند حجازی می‌‌تواند برای هر امری اظهار تاسف کند و چندان برای من اهمیتی ندارد. دانشگاهی که به من مدرک داده است، خیلی متعبر تر از دانشگاهی است که ایشان درس خوانده‌اند.
 
وکیل سرمربی تراکتورسازی در خصوص اینکه بهناز شفیعی همسر مرحوم حجازی گفته که در این فیلم توهینی به قلعه‌‌نویی نشده است، عنوان کرد: فیلم را دیده‌ام و اعتقادم این است که به موکلم توهین شده است. دوست دارم این موضوع را درج کنید که مخاطب ما خانواده حجازی نیست. شأن حجازی و خانواده او باید حفظ شود و آنها نباید وارد ماجرایی شوند که دیگران باعث و بانی آن بوده‌اند.
 
توسلی گفت: مرحوم حجازی از اسطوره‌های باشگاه استقلال بوده و احترامش محفوظ است. مقصود ما کسانی است که از نام حجازی برای اهداف‌شان استفاده کرده تا آن را به مخاطب جلوه بدهند. ما نه از خانواده حجازی شکایت کرده‌ایم نه قصد چنین کاری داریم. فیلمی ساخته شده که به یک شخصیت زنده توهین شده است. این شخصیت از طریق قانون اقدام کرده و اینکه بخواهیم این کار را مذمت کنیم، اقدامی نکوهیده است.
+20
رأی دهید
-83

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران

  تیش تیش تیش گرفته : ارده شیره‌ آتیش گرفته ;) امیر ارده شیره‌ بابا مافیا از محبوبیت ناصرخان شاکی‌ و آتیشی شده،،مردک چاپلوس هفت خط بی‌ بته هنوز که هنوزه دست از سر اون مرحوم و خونواده مرحوم ناصر خان بر نداشته :o خود استقلالی‌ها از این متنفر و عصبانی‌ هستن،از ناصر خان تا روشن ,رحمتی, نکونام, فردوسی پو,ر مجیدی, اکبر پور صادقیان و و و ده‌ها کیسه کش جدید و قدیمی‌،،بابا مافیا رفتو برگشت الان سر مربی‌ سرخ پوشان تبریزه،!،چه میکنه این رنگ قرمز،،جونم سرخ و سرخ پوشان و سرخ دوستان
  23
  83
  ‌سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  بی ادبی و توهین و حسادت و قلدری شده جزو فرهنگه سی و شش ساله ی تزریق شده توسط آخوندا به مردمه پاک و ساده و انسان دوسته ایرانی .
  3
  39
  ‌سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  احتراز - دورف، آلمان
  چه شخصیت شخصیت می‌کنه، اصلا اول ثابت کن موکلت شخصیت داره، بعد قد قد کن.
  4
  17
  ‌سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  paksan - ایران، ایران
  بازی دوسر باخت قلعه نوعی. حتی اگر حق با قلعه نوعی هم باشه ولی طرفدارای استقلال و حجازی ازش بیشتر متنفر شدند. من به شخصه دلم نمیخواد دیگه سرمربی استقلال بشه و مدیران استقلال باید بدونند این آدم نمیتونه سرمربی استقلال باشه حتی اگر بازم قهرمانی بیاره. آدم بیخودی که بجای اینکه با یک معذرت خواهی و حلالیت طلبیدن مسئله رو حل کنه همش میخواد خودش و تفکراتش رو به زور به همه به قبولونه. من اگر جای قلعه بودم همین الان این وکیل نافهم رو اخراج میکردم. این آدم باید بفهمه حتی جواب دادن به خانواده حجازی نباید اینطوری باشه
  5
  14
  ‌سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  mahdi_n130 - منچستر، انگلستان

  من یک علامت سوالی توی ذهنم شاخ شده در مورد آقایی حجازی، از سال ۶۸، ۶۹ که برای اولین بار رفتم استادیوم تا سال ۱۳۸۱ که از ایران زدم بیرون تمام بازی های پرسپولیس، تیم ملی و گاها تیم دوم پایتخت رو میرفتم استادیوم و تنها چیزی که از ناصر حجازی یادمه اعتیادش بود، کسی نمیگفت اسطوره!!! پرسپولیسی ها خودش و خانوادش رو فحش میدادن و کیسه کشا اصلا آدم حسابش نمیکردن تا وقتی رفت برای ریاست جمهوری ثبت نام کرد وقتی ردش کردن چندتا حرف سیاسی زد بعد شد اسطوره، الکی بزرگش کردن
  34
  9
  ‌سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  cantona - شاهین شهر، ایران

  حجازی تا زمانی که زنده بود کسی آدم حسابش نمیکرد و در مربیگری هم جز باخت و شکست چیزی بلد نبود ، حالا که مرده برای ملت مرده پرست شده اسطوره دقیقا مثل هادی نوروزی بیچاره ! خانواده اش هم که یکی مثل آتیلای بچه ننه و مفت خور از حسادت به قلعه نویی دارن دق مرگ میشن ...
  42
  5
  ‌سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  Nakamichi - لندن، انگلستان
  [::cantona - شاهین شهر، ایران::]. کم مزخرف بگو بیسواد.
  6
  23
  ‌سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  Nakamichi - لندن، انگلستان
  [::mahdi_n130 - منچستر، انگلستان::]. [::mahdi_n130 - منچستر، انگلستان::]. چرا جفنگ میگی
  1
  9
  ‌سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  [::Nakamichi - لندن، انگلستان::]. اتفاقا اصلا جفنگ نمیگه و عین حقیقت را داره به زبان میاره. استقلالی ها شعار علی پروین قلمبه علی پروین گوشت و پیاز و دمبه داشتند و پرسپولیسی ها هم سیگار کشیدن حجازی را با شعار منقل منقل جواب می دادند. شاید سنت کمه، یا دوست نداری باور کنی یا کلا پرتی! اون زمان استقلالی ها هم تو استادیوم شعار حیاکن رهاکن سر دادند و که حجازی رفت صمد و فیروز را آورد و قربانی کرد. این همان اتفاقاتی است که به رسم مرده پرستی فراموش شده و سن های پایین تر هم که ندیدند کسی براشون نگفته. در ارتباط با انتخابات ریاست جمهوری هم رفت کاندید شد و همان زمان هم گفت اگر به معروف بودن باشه که از همه معروف تر و به شخصیت باشه از همه باشخصیت تر هستم. هنوز هم عکس اش در اینترنت هست. اما روزهای آخر وقتی فردوسی پور ازش پرسید به دروغ گفت خون من با سیاست جور نیست و همه اش شایعه است. فردای همان روز هم یک روزنامه دولتی عکس زمان کاندید شدن او را پخش کرد. چیزی که حجازی را یکدفعه بزرگ کرد ورود او به جریان جنبش سبز بود که مشکلات مردم را گفت و درآخر هم گفت چیه میخواهند بیان یک گلوله تو سرم خالی کنند؟
  6
  0
  ‌چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  همین جمله در برنامه زنده نود محبوبیت حجازی در آن بحبوحه را هزار برابر کرد. اکران خصوصی هم که تی وی پلاس از عادل پرسید عادل وجود نکرد داستان را بگه و گفت حجازی مردمی بود! یکمقدار تحقیق کن تا ببینی هیچکدام جفنگ نبوده! اون منفی ها هم بابت مرده پرستی است نه بابت دروغ
  6
  0
  ‌چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  [::cantona - شاهین شهر، ایران::]. استقلال اهواز که بود هیچ احدی تا آخرین لحظه نمیدونست ترکیب چیه و کی فیکس بازی میکنه. ناصر همیشه عادت داشت پشت به تمرین نزدیک نیمکت با موبایل صحبت می کرد و کار را به دستیار خودش می سپرد. بازیکنان هم تو تمرین آتیلا را آزیتا صدا می کردند و اعتقاد داشتند آزیتا ترکیب اصلی تیم را ارنج میکنه و ناصر خودش تعیین نمیکنه (یکی از بازیکنان یکبار زمان مکالمه با موبایل حرفهای ناصرخان را شنیده بود و گفته بود که آزیتا داشت ترکیب میچید). همان زمان تو تمرینات این شوخی باب بود که هرکسی میخواست بازی بعد فیکس باشه باید با یک جعبه شیرینی بره خواستگاری آزیتا!
  5
  1
  ‌چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.