کوچک‌زاده: کسی که پدرش روضه‌خوان خانواده من بود, نام فامیل من را به لجن کشید

 مهدی کوچک‌زاده ‌اظهار کرد: کسی که پدرش روضه‌خوان خانواده من بود و در مجلسی که شما آقای لاریجانی رئیس آن بودید نام فامیل من را به لجن کشید.
 
به گزارش ایسنا، نماینده مردم تهران طی تذکری ناظر بر اصل 85 آیین‌نامه داخلی مجلس، گفت: بر اساس ماده 79 اگر نسبت سوئی به یکی از نمایندگان داده شود آن نماینده تا پنج دقیقه اجازه نطق خواهد داشت و من امروز این حرف را برای همین می‌زنم و اگر رسانه‌ها در انعکاس‌شان صداقت داشته باشند این حرف‌های من را منتشر خواهند کرد.
 
وی با اشاره به جمله‌ای از امام خمینی  گفت: امام خمینی  می‌فرماید «اگر بنا باشد که شما اقتصاد مردم را درست کنید و به جای اینکه این کشور را بررسی کنید و ببینید کجاهاست که مخروبه است و مردم چه مشکلی دارند و به جای اینکه بنشینید سر مسند با حرف و فحاشی با هم مسائل را مورد غفلت قرار دهید این همان است که قدرت‌های بزرگ می‌خواهند تا این مملکت مخروبه بماند و شما نیز با این کارها عمال آمریکایید ولی ملتفت نیستید. یک عاملی داریم که مستقیماً از سفارت آمریکا دستور می‌گیرید و یک عاملی داریم که برای آمریکا کار می‌کند و خودش نمی‌فهمد.
 
اگر شما به مصالح مردم و مصالح کشور کار نداشته باشید و فقط مشغول این باشید که من چطورم، شما چطورید و مردم با من هستند یا با شما این همان است که آمریکا می‌خواهد و شما از عمال آمریکا هستید و در عذاب با آنهایی که از عمال آمریکا بودند مشترک هستید». این فرمایش امام  برای من حجت است که وقتی از این تریبون گفتم در جایی که شما آقای لاریجانی رئیس بودید آقایی که امروز استاندار است بلند شد گفت آقای لاریجانی نگذارید کوچک‌زاده‌ها راجع به بزرگ‌زاده‌ها حرف بزنند.
 
وی ادامه داد: آن زمان من خواستم تذکر هفتادونهی بدهم اما به دلیل فرمایش امام حرف نزدم. یک روز دیگر کسی از همین تریبون باز هم در ریاست شما به من گفت شعبان بی‌مخ، من هیچ نگفتم. یک روز دیگر از همین تریبون نام فامیلی که همسر وزیر بهداشت هم همین نام را دارند به لجن کشیده شد و باز هم هیچ نگفتم. اما اینکه من هیچ نمی‌گویم بدین معنی نیست که جواب ندارم؛ بلکه به این دلیل است که شرم می‌کنم وقتی که مردم از نظر اقتصادی و معیشتی طبق گزارش وزیر کشور به فحشاء و مصیبت کشیده می‌شوند من رویم نمی‌شود از خود دفاع کنم.
 
کوچک‌زاده تصریح کرد: ما چند روز گذشته نیز در جهت مخالفت با روش‌های اقتصاد لیبرالی و دفاع از محرومان حرفی زدیم و به نظر من رئیس مجلس بی‌طرفی را رعایت نکرد و بنده استعفایی دادم که تا امروز پس نگرفتم اما این کار دستمایه عده‌ای شده که آنچه لیاقت خودشان است به من نسبت دهند و امروز ما فحش دفاع از محرومان را از سوی کسانی می‌خوریم که برای هر کس که در قدرت است خوش رقصی می‌کند اما ما حرفمان یکی است و تا آخر روی آن هستیم و آن این است که جنگ ما جنگ فقرا، پابرهنه‌ها و مستضعفین است با مرفهین و آقازاده‌ها و مفت‌خورها.
+5
رأی دهید
-111

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  همین روضه خونا از جمله خامنه ای (شاه اسماعیل) ایرانو به این روز رسوندن توی پاچه خوار که عددی نیستی.
  4
  100
  ‌سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  fair 50 - رنتون، ایالات متحده امریکا

  هیچی مث این کیف نمیده که ببینی اینا به جون هم افتادن! « ز هر طرف که شود کشته نفع ایران است»!
  5
  99
  ‌سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  kiyanzx1 - استکهلم، سوئد

  فداى سرم حالا غصه تو حمالو هم بخوریم !
  2
  108
  ‌سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  *بی همتا* - برلین، آلمان

  اقای کوچک زاده . همان روضه خوانی خانواده ات . حیثیت وشخصیت ملت ایران ونام ایران را به لجن کشید . روضه خوانیها شما ازاول هم اشگ مردم را دراوردید . فریب و ریا مثل خمینی ات
  2
  65
  ‌سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  عموعقلی - پاریس، فرانسه

  جالب است که خودشون هم فهمیدن که مملکت را فحشا وارتشا گرفته ولی کی از رو میره رو که نیست سنگ پاست
  0
  64
  ‌سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  بیدار58 - بابلسر، ایران

  واسه ابوی محترمتون روضه میخوند یا والده مکرمه ;)
  1
  36
  ‌سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  saeidbaman - بانکوک، تایلند
  اینقدر دادو فریاد نکن بواسیرت میزنه بیرون میری تقاضای یه وام یک میلیاردی از کیسه بیت المال میدی جهت ترمیم.
  1
  18
  ‌سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  تو غلط کردی. تو اگر جنگ فقرا داشتی حداقل از دل فقرا اطلاع داشتی . نشسته همش درباره ولایت فقیه و آمریکا حرف میزنه بعد ادعا میکنه جنگ فقرا داره. مرتیکه خودش همش تو حاشیه اس تو این چند سال بررسی کنید کدوم طرح کدوم کار مهمی رو برای مردم انجام داده بعد مشخص میشه دروغگو یا شعبان بی مخ و کوتوله کی هستش. مردم احمق نیستند
  0
  8
  ‌سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران
  وزیرکشور:مملکت را فقر و فحشا فرا گرفته.خامنه ائی:(با دوتابشکن)آخ جون همونی که خواستیم شد
  0
  8
  ‌سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.