درآمد چند میلیونی ترامپ در کشورهای مسلمان

صدای آمریکا : دونالد ترامپ شاید بخواهد مانع ورود مسلمانان به آمریکا شود، اما از قبال فعالیت های تجاری در کشورهای اسلامی میلیون ها دلار به جیب می زند.
 
او در تازه ترین اعلامی که درباره امور مالی خود داشته، از فعالیت های بزرگ مالی و سرمایه گذاری های عظیم در امارات متحده عربی، آذربایجان، ترکیه و اندونزی خبر داده است. در آمریکا همه نامزدها موظف به اعلام درآمد خود هستند.
 
دونالد ترامپ در ماه ژوئیه فهرست درآمدهایش را اعلام کرد و بعد در ماه اوت در نیمه تابستان آن را اصلاح کرد. شبکه خبری سی.ان.ان، فهرست درآمدهای ترامپ در کشورهای اسلامی را اینطور اعلام کرده است:
دبی، امارات متحده عربی
سازمان ترامپ طرح ساخت دو زمین گلف را در امارات متحده عربی دارد. در فهرست خود، ترامپ در توضیح این بند نوشته "قرارداد مدیریت با مستغلات DAMAC  کرسنت" و می گوید "ارزش (قرارداد) در حال حاضر موجود نیست." او هیچ درآمدی را ثبت نکرده است. هیچ یک از باشگاه های گلف هنوز باز نشده و یکی از آنها قرار است امسال تکمیل شود.
DAMAC  گفته است درباره برنامه شخصی و سیاسی ترامپ اظهارنظر نخواهد کرد.
باکو، آذربایجان
در نوامبر ۲۰۱۴ ترامپ از شراکت در افتتاح یک هتل لوکس در باکو واقع در حاشیه دریای خزر خبر داد. در فهرست درآمدها او رقم دو و نیم میلیون دلاری را برای هتل بین المللی و برج باکوی ترامپ لحاظ کرده است.
استانبول، ترکیه
ساختمان ترامپ در محله شیشلی استانبول یک برج چهل طبقه مسکونی است. او در وبسایت خود تصریح می کند که مالک پروژه نیست، اما مالکین نام او را به عنوان مارک تجاری ذکر کرده اند و در قبال آن به او یک تا پنج میلیون دلار حق امتیاز می پردازند. او گفته در عالم هتل داری، ارائه مجوز استفاده از نام و مارک به دیگر مالکین امری متداول است.
اندونزی
همین چند ماه پیش ترامپ از طرح هایی برای راه اندازی اماکن تفریحی فوق لوکس در بالی و یک زمین گلف در جاوه غربی، به عنوان اولین فعالیت های تجاری خود در آسیا خبر داد. این قراردادها برای لحاظ شدن در فهرست درآمدهای کاندیداها کمی دیر اعلام شدند.
 
+14
رأی دهید
-38

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  اصلا من میگم امام زمان خود همین آدمه. بگین بیاد ظهور کنه تا یه مدت با خبراش سرگرم بشیم!
  10
  36
  دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  nader= - استرلینگ، ایالات متحده امریکا

  دونالد داک شخصیتی‌ داره دروغین، که برایِ خودنمایی، هر کاری انجام میده. تو زندگیش ۳ تا چیز پر اهمیت هست. ۱. پول ۲.قدرت ۳. خود بزرگنمایی
  3
  31
  دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه

  عین همین آخوندها که مرتب به غرب فحش می دهند بعد کلی سرمایه و ملک آنجا دارند و بچه هاشون را برای تحصیل می فرستند آنجا
  1
  66
  دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  bidad - اتلانتا، ایالات متحده امریکا
  این ترامپ همون خمینی خودمون هست فقط نوع امریکأیش، خمینی هم که خودتون بهتر میدوند هندی‌زاده مدل انگلیسی‌.
  3
  13
  ‌سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۰۰:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  sama128 - شیراز، ایران
  برای جمهوری خواهان آمریکا باید تاسف خورد امسال عجب احمقی را کردند کاندیدای ریاست جمهوری یعنی فکر کردن هر کی خر پول عقل هم داره نه بابا این یارو خر پول هست ولی متاسفانه خر عقل جاش توی امین آباد نه توی اونجا
  5
  11
  ‌سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۰۵:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.