نخستین امتیاز تراکتورسازی با قلعه‌نویی

استقلال و تراکتورسازی روز اول دی دوباره در چارچوب جام حذفی مقابل هم قرار می‌گیرند
 
هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران با پنج بازی آغاز شد که در حساس‌ترین مسابقه تراکتورسازی و استقلال تهران در هوای سرد تبریز بدون گل مساوی کردند.
 
این نخستین دیداری بود که امیر قلعه نویی در آن بار دیگر هدایت تیم تبریزی را بر عهده می‌گرفت.
استقلال با یک امتیاز این تساوی با ۲۹ امتیاز در صدر جدول باقی ماند و تراکتورسازی با یک پله صعود به رده هشتم رسید.
 
پرویز مظلومی٬ مربی استقلال پس از پایان بازی گفت که سرمای شدید روی بازی تاثیر گذاشت و استقلال نتوانست نتیجه‌ای را که می خواست بگیرد.
 
مربی و همه بازیکنان استقلال به جز مهدی رحمتی٬ دروازه‌بان، پیش از آغاز بازی به سوی قلعه نویی رفتند و با او احوال‌پرسی کردند.
 
مظلومی در این باره گفت: "قبل بازی ما از بازیکنان خواستیم به سمت قلعه‌نویی بروند، اما به مسائلی که بین دو نفر است دخالت نمی‌کنم. در تهران هم که با ملوان بازی داشتیم با قلعه‌نویی مشکلی نداشتیم. فوتبال اختلاف سلیقه دارد، اما در کل مشکل خاصی وجود ندارد."
 
از حاشیه‌های دیگر این بازی خداحافظی محسن قهرمانی٬ داور بین‌المللی این مسابقه با داوری حرفه‌ای بود.
 
در پرگل ترین بازی امروز٬ سایپا در خانه خود ۴ بر ۱ استقلال اهواز را شکست داد. ساپیا که هر چهار گل خود را در نیمه اول زده بود از دقیقه ۶۷ با اخراج سجاد مشکل پور ده نفره شد.
استقلال اهواز با این شکست در قعر جدول باقی ماند.
 
در اهواز نفت تهران با شکست دادن فولاد خوزستان به پیروزی ارزشمندی دست یافت. فولاد که نیمه اول را با برتری به پایان برده بود٬ در نیمه دوم با دو گلی که خورد نهایتا ۲ بر ۱ شکست خورد. این تیم اکنون دو رده با قعر جدول فاصله دارد.
 
پس از این شکست مدیرعامل فولاد به درخواست هیئت مدیره دستور داد که به عنوان جریمه ۲۰ درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان این تیم کسر شود.
 
دراگان اسکوچیچ٬ مربی فولاد هم در پی عملکرد ضعیف تیمش گفت: "دو راه‌حل در این خصوص وجود دارد. یا سرمربی تیم عوض شود یا بازیکنان جدید جذب کنیم."
 
در دو بازی دیگر امروز سپاهان و راه‌‌آهن در اصفهان بدون گل مساوی کردند و صبای قم در خانه خود٬ ملوان را یک بر هیچ شکست داد.
هفته چهاردهم فردا با سه بازی دیگر ادامه می‌یابد.
+5
رأی دهید
-5

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.