گزارش رویترز از هنرخیابانی در تهران

خبرگزاری رویترز در گزارشی با عنوان "هنرخیابانی ایران" نقاشی‌ها و دیوارنگاری‌های سطح شهر تهران را مورد توجه قرار داده است.
 
به گزارش «انتخاب»، دو روز پس از آنکه خبرگزاری رویترز در گزارشی با عنوان "مردم ایران" به زندگی روزمره در پایتخت کشورمان پرداخت این خبرگزاری امروز در گزارشی دیگر نقاشی‌ها و دیوارنگاری‌های سطح شهر تهران را مورد توجه قرار داده است.
 
 این چهارمین گزارش خبرگزاری رویترز از تهران پس از بازگشایی سفارت انگلیس و توافق هسته‌ای است. "کارت پستال های تهران" که پس از بازگشایی سفارت انگلیس در تهران منتشر شد و "بازار تهران" عنوان دو گزارشی بود که پیشتر از ایران منتشر شده است" راهب هماوندی" عکاس این عکس‌ها است.
+20
رأی دهید
-31

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  brother25 - لندن، انگلستان
  پس نقاشی ماشین فولکس چی شد . چون میگند بازاریهای ایران هنرمند و استادند در رنگ کردن قورباغه و بجای فولکس فروختن .
  3
  4
  دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴ - ۰۲:۳۳
  ۴۲
  Compatriot - تورنتو، کانادا
  ما چوب حماقت شما را می‌خوریم. اینقدر که از کوچک و بزرگ تو ایران مرگ بر آمریکا میگید مردم آمریکا برای شما تره خرد نمیکنند. به زندگیشون در آسایش ادامه میدهند. شما محتاج آمریکا و تکنولوژیش هستید نه‌ آمریکاییها. آنها حتا خیلیهاشون نمیدونند اصلا ایران کجا هست و کجا واقع شده. بی‌ عقلها متوسط عمر یک انسان ۷۰ ساله بچسبید به یه زندگی‌ شرافتمندانه. کی‌ از بد و بیراه گفتن، دشنام دادن، مرگ بر این و مرگ بر آن دست برمیدارید. مرگ بر خودتون که این مملکت داغون کردید و ایرانیها را در دنیا بی‌ اعتبار. ۳۷ ساله که این کارتونه. چه عاید مملکت شد؟ فقط سود شخصیتون براتون مهمه که بازار سیاه بوجود بیارید و خون این ملت بیچاره را تو شیشه بکنید. من با ملیتهای زیادی سر و کار داشتم. آمریکاییها یکی‌ از بهترین‌ها و بی‌ ازارترینها هستند. نه‌ اهل دروغ و غیبت، ساده و بی‌ شیله پیله. شما سردارهای هالوی بیسواد بجای گرفتن شاخ گاو پستانش را بگیرید. چرا اینقدر برای این مملکت آخوند زده دشمن بوجود میارید. کی‌ خسته میشید؟!
  2
  20
  دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴ - ۰۴:۲۷
  ۴۷
  Vejdan bidar - امستردام ، هلند
  به جای این که در دیوار‌ها رو تمیز نگاه دارند هر چرتو پرتی رو می‌نویسند و می‌‌کشند. با زیبا‌ترین عکس‌ها از طبیعت و اشعار زیبا از شعرا شهرها رو زیبا تر جلوه دهید. ما نیاز به شادابی داریم، شاد زیستن حق مسلم ملت ما است .
  1
  12
  دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴ - ۰۵:۰۱
  ۳۳
  farahnoush - ساری، ایران
  اکثریت دیوار های تهران پر از نقش و نگار های جذاب و زیبا از ادبیات و معماری و باغ ایرانی است ! و به زبان گرافیک مدرن بیان شده است ! و أقلیتی از دیوار های تهران در مکان های خاص دارای مظامین غرب و امریکا ستیزی است ! . این گزارش به صورت یک جانبه تهیه شده است ! من که هر وقت به دانشگاه یا سر کار می روم از گرافیک بزرگراه ها ی بی أر تی و مترو لذت می برم !
  0
  18
  دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴ - ۰۷:۲۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.