تصاویر تخریب قبر صدام در روستای عوجه تکریت عراق

صدام صبح روز ۲۰ دسامبر در بغداد به حکم دادگاه جنائی عراق و به جرم دخالت در کشتار های واقعه انفال به وسیله طناب دار، اعدام شد.
+103
رأی دهید
-24

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  *بی همتا* - برلین، آلمان

  نوبت تخریب ارامگاه خمینی دجال هندی زاده کی میرسد ?
  35
  264
  یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۸
  ۵۳
  whatever - کپنهاگ ، دانمارک

  گور به گور شده که میگن همینه. یک روزی از فرط خود بزرگ بینی, بادی در غبغب میانداخت و در تولدش کلاه شاپو میگذاشت سرش و تیر هوایی شلیک میکرد,و پسران روانی خود را به جان مردم میانداخت, روز دیگری بعد از اعلام جرم و حکم اعدام در دادگاه قرآن به سر میکرد و با صدایی مثل بز پیر و بیمار, قرآن قرائت میکرد, و حالا حتی لاشه گندیده او هم آرامش ندارد. دیکتاتورها به خصوص خامنه ای درس بگیرند.
  17
  201
  یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۴
  ۵۵
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  این کار یعنی یه جور اخطار به رژیمه درمانده ی آخوندیه که زیاد به خودتون زحمت ندین بسازین بالاخره با قدرته همین مردمی که فکر میکنین میتونین بهشون زور بگین تخریب و نابود خواهین شد
  15
  149
  یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۰
  ۵۷
  farokhzad - کنت، انگلستان

  بنظر من نباید داغون کنند مقبره خمینى را چون نشان میده که در دوران دیکتاتورى ملایان مردمى که با فقر زندگى میکردن و ملایان چندین ملیارد تومان را هزینه این مردک دیوانه خرفت اخوند ابله گجستک ویران کن ایران اختصاص دادن براى نسل هاى بعد باید باشه تا همه ببینند که چه جنایات و دزدى هاى کردن در زمان قدرت مذهب در ایران!!!
  6
  50
  یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۱
  ۴۰
  آنتی خرافه - کلن، آلمان

  کی برسه که سقف قبر هندی زاده جانی رو روی قبر خودش و روی سر پاچه خوارهاش بخصوص فاحشه چرخنده خراب کنیم
  9
  63
  یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۲
  ۵۳
  armin parsi - منچستر، انگلستان

  امیدارم قبر خمینی به ....و در تاسیسات آن کاباره و میکده احداث شود
  10
  62
  یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۶
  ۴۷
  Vejdan bidar - امستردام ، هلند

  [::*بی همتا* - برلین، آلمان::]. کاملا با‌هات موافقم ،نوبت به قبر اون هندی زاده هم می‌رسه، دیر و زود داره اما سوخت سوز نداره
  12
  50
  یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۶
  ۷۱
  نازک بین - شفیلد، انگلستان

  کسی که بوئی از انسانیت نبرده و گفتار و رفتار و عملش باعث ننگ خانواده و قبیله و عشیره اش شده همان بهتر که جسدش و قبرش را نابود و با خاک یکسان کنند. گرچه خاک راهم آلوده خواهد کرد .ولی بهتر از آنست که نشانی و مقبره ای از او باقی بماند.این درسی است که روزگار و سیر حوادث به انسانهای خونخوار و خود کامه میدهد. باشد تا از آن سرنوشت شوم پند و اندرز بگیرن.
  8
  39
  یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۳
  ۳۹
  eskiimoo - هلسینکی، فنلاند
  البته سوای بی رحمی و سنگدلی خودش و پسرانش که به هیچ وجهی قابل گذشت نیست باید گفت که برای نگهداری کشوری مثل عراق خوب بود چون بعد رفتنش عراق به قتلگاه تبدیل شد و تا امروز هم ادامه داره . به قول یکی از بادیگارهای عدی حسین (برای کشوری که سالهای سال زیر چکمه دیکتاتوری بوده نمیشه یک شبه دمکراسی به ارمغان آورد) باید مردم هم ظرفیت آن را داشته باشند.
  4
  18
  یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۷
  ۵۳
  whatever - کپنهاگ ، دانمارک
  [::farokhzad - کنت، انگلستان::]. من هم با شما موافقم, به جای تخریب (کاری که اسلامگرا های وحشی به آن علاقه خاصی دارند) گور خمینی باید موزه ای شود که هم تاریخ ایران و جنایتکاری های آن مرتجع اسلامی را نشان بدهد برای تکرار نشدن توحش دینی و هم منبع درآمدی برای کشور.
  11
  8
  یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۶
  ۳۱
  f1368 - هرات، افغانستان
  خون انسانها همه یکرنگ است ؛تا زمانیکه صدام بود عراق هم عراق بود؛خب چی شد هزاران هزار نفر کشته؛معیوب ؛بی خانمان؛آواره ؛اقتصاد وزیر بناهاش همه از بین رفت از یکطرف جنگ داخلی از طرف دیگر ظهور داعش عاقبت این کشور کسی پیش بینی کرده نمی تواند ؛اماهرچه باشه ملت در آارمش باشد جنگ وبدبختی نباشه؛؛؛؛هدف آمریکا در عراق برآورده شده وعراق هم پارچه پارچه شد
  2
  4
  دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.