مرکل: حمایت از کردها درست و همکاری با اسد نادرست است.

+45
رأی دهید
-53

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۵
  romano - تهران، ایران
  دقیقا دو روز پیش نوشتم که اینها کردها را دارند زیر آب نمک میخوابانند کردها هم ساده دل. حالا از ما گفتن اینها دارن گروه گروه همه رو خورد و ضعیف میکنن خاور میانه آب هم نداره و بهترین خاور میانه مورد نظر آیندشون رو دارن می سازن. دقت کنین اول از اونهایی که قدرت نظامی دارن شروع کردن اینها ول بکن نیستن اینها باید تا خورد کردن عربستان و مصر پیش برن در برنامشون ایرانم هست منتها اختلاف ایرانیها اینه که خیلی وطن پرستن و در آسیا می تونید در زمره ژاپن و چین و کشورهای اینطوری بگونجونیدشون. من از ایران و روسیه مطمئنم نه به دلیل رهبراشون به دلیل مردمشون ولی اونچیزی که من رو نگران می کنه محیط زیسته که بزرگترین نقطه ضعف ماست و باید آب حتما کنترل بشه و این وضعیت با این حکومت وحشی و عقبگرا متاسفانه ممکن نیست. این پدر سوخته ها خودشون برای حلبچه و انفال راکت و شیمیایی تو دست صدام گذاشتن حالا کاسه داغتر از آش کردها شدن. خیلی ...من افراطی نیستم ولی وقتی اینهمه حرص اروپاییها رو می بینم از انسان بودنم حالت تهوع بهم دست میده بدبختانه در هر دو طرف ماجرا هم مردم بدبخت باید تاوان پس بدن.
  18
  36
  یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  احتراز - دورف، آلمان

  ... گند زدی به آلمان.
  11
  47
  یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  *بی همتا* - برلین، آلمان
  حرف درست . درمقابله با جهادگران داعش . نمیتوان با رژیم بشاراسد همکاری داشت . یعنی بشاراسد همیارد داعش است ...
  32
  18
  یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  siya48 - کلن، آلمان
  .... داخلش انساندوستی نیست...اینها اگر کردها رو مسلح میکنن چون در آینده کارشون برای خوردن پنج تا کشور راحتتر میشه...ایران.ترکیه.سوریه.عراق...و خود باصطلاح کردستان خود مختار..کردها به اسم خودمختاری،چه در زمان شاه و چه در حکومت کنونی ایران،بازیچه سیاستهای تفرقه افکنانه غربیها شدند....اگه خود مختاری به این واسطه ،خوب بود،آذربایجان و خوزستان تا حالا صد دفعه خودمختار شده بودند..لقمه هر چه کوچکتر باشه،بلعیدنش راحتتره....دقیقا سیاستی که تا حالا اتحادیه اروپا عکسش رو داشته....کشورهای ما رو تجزیه میکنن..خودشون هر روز اروپا رو بزرگترش میکنن...
  20
  30
  یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  peshawaqazi - لندن، انگلستان
  Romano تهران. اگر که درست به تاریخ نگاه کنى روسها در تمام جنگها باختنند و وقتى که روسها دارنند از کشورى حمایت میکنند متاًسفانه اون کشور فاتحش خوانده شده،ایرانهم که تکلیفش را ٣٧ سال پیش مشخص کردنند، اینها آخوندها را آوردند که کشور اسرائیل بزرگ را براشون درست کنند و این کشور هم از شهر موصل عراق شروع خواهد شد. در نهایت این را میخواهم بهت بگویم که ما همه victim دست ابرقدرتها هستیم و به دید آنها شماره اى بیش نیستیم
  12
  25
  یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  romano - تهران، ایران
  peshawaqazi. برادر من فکر میکنم کرد باشی اگر همه با هم باشیم به اصلمون برگردیم هیچ غلطی نمیتونن بکنن حریف چهارتا افغانی فقیر نشدن بعد حریف ما میشن. متاسفانه ما هرچی میگیم یکعده فکر میکنن ما دنبال امپراتوری پارسیم ولی داستان این نیست برادر اینها بزرگترین دشمنان ما و ما برادر همخونیم در ضعیفترین حالتش پسر عموییم. اینها میدونن بعد از مرگ خامنه ای ایران آزادی بیشتر میشه بعد شهرام ناظری تو تلویزیون برنامه خواهد داشت و همه اساتید در شب شعر موزیک از کردستان و ترکیه و عراق و سوریه شرکت میکنن و بزم ملت بزرگ ما که سالهاست از هم پاشیده شده گرم و دلها بهم نزدیک میشه و بخاطر اینکه کردستان نفت داره ایران هم از بزرگترین صادرکننده های انرژیه و در زمان طولانی یک اعتلاف آسیایی شکل میگیره (نیم میلیارد هم فرهنگ و هم زبون در این ناحیه آسیا داریم روسها هم دشمن کلاسیک اینهان) که مثل سم مهلک برای قدرت اینهاست. من فکر نمی کنم همین الانشم حکومت ایران ترسی از برداشتن مرز با کردستان داشته باشه حالا ایران غیر اسلامی که از این قویتر هم خواهد بود ما یک تنیم بچه یک رحمیم و خوب قدرتمون رو میدونن ادامه...
  5
  10
  یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  romano - تهران، ایران
  دوتا تروریست احمق عرب خواب رو از چشم اینها ربودن حالا ببین اعتلاف ایرانی کرد چه قدرتیه برای اینها مردن ما فرقی با مردم سوریه و با هیچ خراب شده دیگه ای نداره (مردم عادی نه ولی میدونی سیاستمدارا و میلیاردرهان که قوانین رو تعریف می کنن) بخاطر همین این پدرسوخته زمان صدام سیر شیمیایی می فروشه که صدام راحت دمار از روزگار کردها دربیاره (پوله دیگه) حالا پدرسوخته ها خودشون نمیخوان به سختی بندازن کردها رو شیر می کنن تا باز برن برای این بیشرفها کشته بشن از اونورم نفت رو بمکن ببرن (واقعا چه سناریوی دیگه ای به ذهنت میاد نه فردا کردستان رو ژاپن میکنن خواب دیدی خوشه) اینها کردها رو برای جنگ نیابتی میخوان حتی یک قطره هم از صادرات نفت کم نشده تلفات منطقه بالا رفته امکانات منطقه هم داره بلعیده می شه (کرد هم فقیر و فقیرتر عرب هم که در چاه جنگ مذهبی داره میافته عربها به خدا احمقن) اگر کردها رو واقعا برای جنگ واقعی می خواستن بهترین تجهیزات جهان رو مثل زمان طالبان با شوروری در اختیارشون می زاشتن. یکدست صدا نداره کاش مشکل کردها با اوجالان یا با بارزانی حل می شد ولی دارن با یک دنیا میجنگن و خبر هم ندارن.
  0
  12
  یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  *بی همتا* - برلین، آلمان
  احتراز - دورف، آلمان . خودت حتما داری گند میزنی . انگلا مرکل برات کارت دعوت پناهندگی نفرستاده بود ...بهترین وسیاستمدارترین بانوی المان انگلامرکل است ..برای اینکه جلوی نازی ها وتظاهرات را گرفت و حامی پناهنده های سوری است . درود برشرف اش .
  23
  12
  یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  farokhzad - کنت، انگلستان
  داشته باشید اینها دارند کردها رو مسلح میکنند در این أب گل الود فردا باید سى تا لشکر بیارى تا این کردها رو خلع سلاح کنى یعنى علنا دارند کمک به تجزیه طلب ها میکنند در غالب مبارزه با داعشى ها میخواهم بدونم چرا از ارتش این عراق کمک نمیگیرند بجاى یک قوم خاص؟! اینها همه سیاست کثیف انهاست اگر بعد داعش کردها ادعاى استقلال نکردن هر چى میخواهید بگید !!!
  12
  9
  یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  دمت گرم یک تنه ایستادی جلوی تمام دنیا . از مجارستان تا لهستان از یونان گفته تا فرانسه از چوب گرفته تا راست افراطی . تفکر ما را نسبت به راستها عوض کردی. این ایرانی‌‌های خود زیاد به دلم نگیر این‌ها همنون چاب‌های زمان شاه هستند از دست جمبوری اسلامی فرار کرده‌اند ولی‌ امروز درک کرده‌اند .باید با پناهنده سوریه عراقی افغانی تقسیم کنند ترس بر داشته‌اند و زیر سخن گنده گنده خود را پیغام می‌‌کنند و
  6
  7
  یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  وحید خان - کیف، اوکراین
  بی همتا فکر نکنید که همه مثل شما نیاز به دعوت نامه یا پناهندگی از مرکل رو دارن.من ساکن اکراینم و اینجا همانند لهستان و کشورهای شرق اروپا که پناهنده پذیر نیستند هیچگونه مشکل امنیتی از طرف تندروهای مسلمان پیش نیومده.فرانسه به حرف مرکل گوش کرد و اون بلا سرش اومد و به طور مثال الان بلژیک یا سویس در چه وضعیتی هستن؟!مرکل نه تنها گند زد به آلمان بلکه گند زد به نصف کشورهای اروپایی.این حرفو میزنم بی همتا ولی فکر نکن من دنبال پناهندگی اونجا بودم و مرکل به من نداد.گن زد واقعا.و اون همه کرد توسط بمبای شیمیایی اونا کشته شدن توی حلبچه.
  3
  21
  یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  احتراز - دورف، آلمان
  [::*بی همتا* - برلین، آلمان::]. باز تو حرف زدی؟ تو چه میفهمی بیکار علاف. حالا بگذار چند سال بگذره بهت میگم همین پناهنده‌ها چه معضلی برای آلمان بشوند.
  1
  11
  یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.