سناریوی دو دختر ۱۶ ساله برای فریب ماموران پلیس تهران

دو دختر جوان که پس از آشنایی از طریق تلگرام با 2 پسر اهل کرج،با تحریک آنان از منزل فرار کرده بودند توسط کلانتری 208 ترمینال جنوب از دامی که برای آنها پهن شده بود رهایی یافتند.

به گزارش خبرنگار حوزه حوادثگروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،بعداز ظهر دوم آذرماه دو دختر جوان به نام های "مریم" و "فریبا" در حالیکه مظطرب و نگران به نظر می رسیدند به کلانتری 208ترمینال جنوب مراجعه کردند و به ماموران اظهار داشتند توسط راننده یک دستگاه سواری 206 ربوده شده اند و با داد و فریادی که به راه انداختند متهم آن ها را در ترمینال جنوب پیاده نموده و متواری شده است.
 
به دنبال اظهارات این دو دختر جوان ماموران ضمن بررسی موضوع دریافتند خبری تحت عنوان آدم ربایی و ربایش دو دختر جوان به پلیس 110 اطلاع داده نشده است و این دو دختر با این ترفند قصد فریب ماموران را دارند.
 
در ادامه "مریم" و "فریبا" به دایره اجتماعی کلانتری هدایت و تحقیق و بررسی موضوع از آن ها صورت گرفت.
در خلال تحقیقات پلیسی و اقدامات کارشناسانه آن دو نفر اعتراف کردند که با هم همکلاسی ، متولد 78 و هر دو ساکن اصفهان هستند و صبح امروز درحالیکه منزل را به بهانه مدرسه ترک کردند به باشگاه ورزشی رفته که از آنجا اصفهان را به مقصد تهران ترک و پس از مراجعه به تهران تصمیم گرفتند به کرج رهسپار شوند.
 
در ادامه مشخص شد "فریبا" با دو پسر جوان به نام های "وحید" و "محمدرضا" از طریق تلگرام با آنها آشنا شده و با آن دو در شهرستان کرج قرار ملاقات می گذارند اما بعد از اینکه به تهران مراجعه می کنند در طول مسیر پشیمان می شوند و از آنجا که ترس از تنبیه توسط خانواده همه وجودشان را گرفته بود موبایل و ساک مسافرتیشان را در سرویس بهداشتی رها نموده و به کلانتری مراجعه می کنند.
در نهایت پس از مشخص شدن موضوع با اقدام مناسب مشاور کلانتری 208 ترمینال جنوب این دو دختر به آغوش خانواده باز گردانده شدند.
+47
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  apocryphal - بوستون، ایالات متحده امریکا

  اینا دیگه چه بیکله هایی هستن، قدیما محصل ها یه زنگ از مدرسه جیم میشدن که یه سانس سینما برن تا برگردن قلبشون میزد و دعا میکردن گندش درنیاد و ابروشون نره. حالا این طعمه های ولگرد از شهری به شهر دیگه میرن!
  1
  124
  یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.