صاحب نمایشگاه ماشین، عامل تیراندازی به کشتی‌گیر سابق تیم ملی

رییس هیئت کشتی کرمانشاه با بیان اینکه 2 نفر از 4 عامل تیراندازی به قهرمان سابق کشتی ایران دستگیر شده اند، گفت: اختلافات مالی با صاحب یک نمایشگاه عامل این اتفاق تلخ بوده است.محمد حسین محبی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد:  در مجموع حال قنبری خوب است و در بیمارستان مراحل درمان خود را سپری می کند.

 البته او باید عمل های دیگری را نیز تحت نظر پزشکان انجام دهد تا به وضعیت مطلوب تری دست یابد.وی افزود: او هنوز از نظر تکلم به این علت که یکی از گلوله ها به فک او اصابت کرده مشکل دارد و از ناحیه دست نیز باید باز هم بر روی دستش عمل جراحی صورت گیرد.
محبی افزود: در این حادثه 4 فرد با صورت های پوشیده به فریدون قنبری حمله ور می شوند و در حالی که او مشغول رانندگی در خیابان رستمی شهرستان صحنه بوده به وی تیراندازی می کنند. تاکنون آنطور که من مطلع هستم 2 نفر از این افراد دستگیر شده اند و جستجو برای یافتن 2 نفر دیگر نیز در جریان است.وی درباره مشخص شدن دلایل این حمله نیز خاطرنشان کرد: قنبری با شخصی که نمایشگاه اتومبیل دارد از مدت ها پیش بر سر مسائل مالی اختلاف داشته و همین امر باعث وقوع این حمله از سوی این فرد شده است. حتی هنگامی که قنبری مورد اصابت چند گلوله قرار می گیرد به یکی از رهگذران در خیابان که بر سر بالین او حاضر شده بود نام این فرد را بر زبان می آورد و به او می گوید که نام ضارب را در اختیار ماموران قرار دهد.در خور اشاره است: فریدون قنبری قهرمان سابق کشتی آزاد ایران که مدال طلای آسیا و جوانان جهان را در کارنامه خود دارد  دوشنبه 16 آذردرپی تیراندازی عوامل ناشناس به شدت مجروح شد.
+42
رأی دهید
-5

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.