عراق برای خروج ارتش ترکیه به شورای امنیت متوسل شد.

+48
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  whatever - کپنهاگ ، دانمارک

  ترکها همانطور که تا حالا قسم حضرت عباس میخوردند که از داعش نفت نمیخرند میگفتند که به حضرت عباس خود عراق از ما خواسته اینجا باشیم, ولی این دم های خروس از همه طرف در حال بیرون زدن است. آمریکا هم که تا حالا مرتب روی گند کاریهای ترکیه ماله میکشید دیگر دارد مثل اروپائی ها حوصله اش از دست ترکها سر میرود. .
  8
  30
  شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  Liberte - تهران، ایران
  کسی نیست به رهبران عراق بگه کشوری بایست از کشورهای دیگه بخواد تا حریم مرزی شو حفظ کنند که خودش بتونه حاکمیت سیاسی و امنیت شو برقرار کنه.نه کشوری مثل عراق که تو شمالش کردها خودمختارند ، تروریست های داعش از سراسر جهان اومدن و موصل رو دارند ، کلی مسیحی و یزیدی قتل عام و آواره شدند ولی دولت کاری واسشون نکرد.امنیت شهرهای جنوبی شونم که با برادر های خشن و منفور بسیجی ماست. دیگه حالا چرا گیر دادین فقط به ترک ها؟ :
  28
  9
  شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  brother25 - لندن، انگلستان
  این ترکیه ایها ی(حاکمان) خیال باف نمیتونند راحت زندگی کنند و با همه همسایه ها درگیرند اون امپراطوری عثمانی رو هم مدیون فرهنگ قدیم ایرانی و مملکت داری هستند
  9
  16
  شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  Omide por jalal - لس‌انجلس، ایالات متحده امریکا
  خدایا شکرت که چهره پلیدِ ....را نشان دادی و ثابت شد که اینها چقدر شرف دارند. بابا اردک! رئیس جمهورِ عراق میگه تو متجاوزی ، حالیت نیست ؟ بعد از کی‌ تا حالا شما شدید دوستِ کرد‌ها ؟ کوبانی یادت رفت که چطور مرز رو بسته بودی تا داعش کرد‌ها را تار و مار کند . اما زنانِ کرد در کوبانی مشت محکمی بر دهانِ ترک‌ها و نوچه‌های عربستان زدند .نوشِ جان .
  6
  14
  شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  uk.ali - لیورپول، انگلستان
  بدبخت بخاطر خوش رسی به روسیه ، برای ترکیه گیر داده ، روسیه گفته ترکیه متجاوز غیر قانونی هست ! خوب چه فرقی می کند شما هم متجاوز بحساب قانونی ! وقتی ارتش قدرتمند عراق ساقط شد دیگر در هر محله ای یک جفت قنق و هر منطقه ای برای خود خودمختار شد ه و البته اتباع تنگاتنگ ترکیه با بارزانی آنها را غصه دار کرده .
  13
  1
  یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۰۰:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.